DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wkrótce powstanie Nowa Siedziba Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów  w Polsce – VIDEO !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_1.jpg

Rozpoczęła się rozbiórka starej siedziby Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów  w Polsce  przy Placu Grzybowskim.  Wkrótce w tym miejscu powstanie  nowa siedziba TSKŻ, w której mieścić się będą m.in. Teatr Żydowski, Centrum Edukacji Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata oraz inne organizacje żydowskie; na działce znajdzie się także budynek biurowo – usługowy.

W dniu 07 kwietnia br. rozpoczął się proces rozbiórki budynku starej siedziby TSKŻ. W wyniku przeprowadzonego postępowania administracyjnego w sprawie stanu technicznego budynku przy pl. Grzybowskim 12/16, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla m.st. Warszawy zakazał użytkowania obiektu oraz wszczął postepowanie egzekucyjne. Wszyscy najemcy oraz TSKŻ do końca lutego br. musieli opuścić budynek. Tymczasowa siedziba Stowarzyszenia mieści się obecnie przy ul. Bema 87 w Warszawie. Inwestycja przy Placu Grzybowskim 12/16 w Warszawie, zostanie zrealizowana przez firmę Ghelamco – wybranego przez TSKŻ inwestora strategicznego, który obecnie jest właścicielem nieruchomości. W ramach realizacji projektu powstanie nowy gmach Towarzystwa SpołecznoKulturalnego Żydów w Polsce, w którym swoje miejsce znajdą m.in. Teatr Żydowski, Centrum Edukacji Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata oraz inne organizacje żydowskie.
„Nowoczesna siedziba naszej organizacji i mieszczący się w niej nowoczesny Teatr Żydowski, dadzą impuls do odrodzenia się kulturalnego życia żydowskiego w Polsce” – powiedział Artur Hofman -Przewodniczący TSKŻ. „W budynku, który powstanie nie zabraknie także miejsca dla Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata; chcemy się im odwdzięczyć za to, co zrobili dla naszego narodu w czasie wojny i zadbać, aby pamięć o Polskich Sprawiedliwych trwała jak najdłużej” – dodaje Artur Hofman.
Centrum Edukacyjne Polskich Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata pozwoli na organizowanie spotkań, wykładów, wystaw, projektów dokumentalnych, debat i warsztatów. TSKŻ liczy na zainteresowanie projektem, młodzieży z Izraela, Stanów Zjednoczonych i całej Europy. Porozumienie z fundacją From the Depths zakłada także utworzenie centrum wolontariatu dla Polskich Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. Inicjatywę powstania Centrum Edukacji o Polskich Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata, w nowej siedzibie TSKŻ przy Placu Grzybowskim, poparł Wicemarszałek Parlamentu Izraelskiego oraz Przewodniczący Polsko – Izraelskiej Grupy Parlamentarnej w Knesecie Yehiel Hilik Bar.

Video na temat naszej Nowej Siedziby

http://tskz.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: