NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Wielka Brytania rozpoczyna dochodzenie w sprawie przejęcia firmy danych przez Google”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

LONDYN (AP) – brytyjski organ nadzoru konkurencji powiedział we wtorek, że wszczął formalne dochodzenie w sprawie przejęcia przez Google firmy Looker Data Sciences zajmującej się analizą danych w chmurze, ponieważ intensyfikuje ona kontrolę transakcji technologicznych.

Urząd ds. Konkurencji i Rynków powiedział, że powiadomił dwie firmy w poniedziałek, że wszczyna wstępne dochodzenie i 13 lutego zdecyduje, czy przekazać sprawę do bardziej szczegółowego dochodzenia.

Urząd powiedział w tym miesiącu, że bada, czy przejęcie 2,6 miliarda dolarów spowoduje mniejszą konkurencję na rynku brytyjskim.

Google oświadczył w oświadczeniu, że „przejęcie Looker uzyskało zgodę organów regulacyjnych w Stanach Zjednoczonych i Austrii, a my nadal robimy postępy w zakresie regulacji w Wielkiej Brytanii”

Amerykański gigant technologiczny powiedział w czerwcu, że kupuje Looker, który pomaga klientom w uzyskaniu danych wizualnych, ponieważ stara się konkurować z rywalami, w tym z Amazonem w lukratywnym biznesie usług w chmurze.

Zapytanie przychodzi tydzień po tym, jak władze nasilą presję na oddzielną umowę technologiczną, grożąc Amazonowi dogłębnym zbadaniem planu zakupu udziałów w platformie dostarczania żywności Deliveroo, chyba że przedstawi propozycje rozwiązania problemów związanych z konkurencją.

Google znalazł się również pod presją regulacyjną na różnych frontach w USA, gdzie władze zarówno na szczeblu stanowym, jak i federalnym wszczęły dochodzenia w sprawie gigantów technologicznych.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: