DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Wielka Brytania rozpoczyna dochodzenie w sprawie przejęcia firmy danych przez Google”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

LONDYN (AP) – brytyjski organ nadzoru konkurencji powiedział we wtorek, że wszczął formalne dochodzenie w sprawie przejęcia przez Google firmy Looker Data Sciences zajmującej się analizą danych w chmurze, ponieważ intensyfikuje ona kontrolę transakcji technologicznych.

Urząd ds. Konkurencji i Rynków powiedział, że powiadomił dwie firmy w poniedziałek, że wszczyna wstępne dochodzenie i 13 lutego zdecyduje, czy przekazać sprawę do bardziej szczegółowego dochodzenia.

Urząd powiedział w tym miesiącu, że bada, czy przejęcie 2,6 miliarda dolarów spowoduje mniejszą konkurencję na rynku brytyjskim.

Google oświadczył w oświadczeniu, że „przejęcie Looker uzyskało zgodę organów regulacyjnych w Stanach Zjednoczonych i Austrii, a my nadal robimy postępy w zakresie regulacji w Wielkiej Brytanii”

Amerykański gigant technologiczny powiedział w czerwcu, że kupuje Looker, który pomaga klientom w uzyskaniu danych wizualnych, ponieważ stara się konkurować z rywalami, w tym z Amazonem w lukratywnym biznesie usług w chmurze.

Zapytanie przychodzi tydzień po tym, jak władze nasilą presję na oddzielną umowę technologiczną, grożąc Amazonowi dogłębnym zbadaniem planu zakupu udziałów w platformie dostarczania żywności Deliveroo, chyba że przedstawi propozycje rozwiązania problemów związanych z konkurencją.

Google znalazł się również pod presją regulacyjną na różnych frontach w USA, gdzie władze zarówno na szczeblu stanowym, jak i federalnym wszczęły dochodzenia w sprawie gigantów technologicznych.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: