DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ustawa represyjna: już 59 ofiar śmiertelnych. Tragiczny bilans pomysłów władzy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ludzie, którzy po zmianie systemu pracowali na rzecz niepodległej Rzeczpospolitej, zostali pozbawieni prawa do emerytur w godnej wysokości tylko dlatego, że zaczynali swoją ścieżkę zawodową w PRL. Gdyby to samo kryterium zastosować do polityków, dzisiaj Kaczyński byłby przymierającym głodem emerytem – twierdzi Lewica.

” 59 ofiar śmiertelnych to wierzchołek góry lodowej. Tysiące nie dożyją sprawiedliwości. Za chwilę złożymy projekt ustawy, który może przywrócić sprawiedliwość i jesteśmy gotowi negocjować z większością sejmową, ale nigdy nie pozwolimy szargać honoru polskiego oficera.” – mówił Andrzej Rozenek podczas konferencji na temat ustawy represyjnej.

„Odwracając wzrok gdy dzieje się niegodziwość traci się część człowieczeństwa. jeśli kary to za konkretne czyny a nie odpowiedzialność zbiorowa. Bo tak jak jest to bolszewizm – niczym nie różniący się od czynu tych co podpisywali rozkazy na Katyń” – komentują to poszkodowani.

źródło: Twitter

Jakub O. Pietrzak@realPietrzak

Byłam tłumaczką, sekretarką, naczelnikiem ds. zwalczania aktów terroru, introligatorką, pracownikiem sekcji kultury, rzeczniczką prasową, naczelnikiem logistyki. Pozytywnie przeszliśmy weryfikację. Uznano nas za zbrodniarzy i odebrano emerytury.@__Lewica @niezaSLUZYLISMY

Zobacz obraz na Twitterze
Twitter

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: