DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„USA deportują morderce do Niemiec,ktory oswiadcza, że jest niewinny”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

BERLIN (AP) – syn niemieckiego dyplomaty, który odbył ponad 33 lata więzienia za podwójne morderstwo w Wirginii, które konsekwentnie utrzymywał, że nie popełnił, przybył do ojczyzny we wtorek po zwolnieniu warunkowym.

Jens Soering, z siwiejącymi brązowymi włosami, spotkał tłum fanów i reporterów po tym, jak wylądował we Frankfurcie po jego deportacji, mówiąc: „Nigdy nie poradziłbym sobie bez tych ludzi, którzy wspierali mnie przez lata”.

„Po 33 latach, 6 miesiącach i 25 dniach, aby w końcu wrócić do Niemiec, jest tak wspaniale” – powiedział. „Jestem taki szczęśliwy. To naprawdę najlepszy dzień w moim życiu. ”

53-letni Soering został skazany za zamordowanie rodziców swojej ówczesnej dziewczyny, Elizabeth Haysom, w 1985 roku. W zeszłym miesiącu odbył karę dożywotniego wyroku w Wirginii. Haysom, który odsiadywał wyrok 90 lat jako dodatek, również otrzymał zwolnienie warunkowe w tym samym czasie.

Zabójstwa Nancy i Dereka Haysoma na obrzeżach Lynchburga w Wirginii przyciągnęły uwagę narodową w Stanach Zjednoczonych, zarówno z powodu ich brutalnej okrucieństwa – ofiary poderżnęły gardła i zostały wspólnie dźgnięte prawie 50 razy – oraz z powodu podejrzanych.

Soering, samozwańczy kujon, był nastoletnim synem wicekonsula RFN w konsulacie w Detroit, a Haysom, córka emerytowanego kanadyjskiego dyrektora ds. Stali, została przedstawiona w tym czasie jako światowa femme fatale.

Obaj spotkali się jako studenci University of Virginia. Uciekli, zanim pojawili się jako główni podejrzani, i ostatecznie zostali aresztowani w Londynie.

Haysom nie walczył z jej ekstradycją, ale Soering tak, a on został odesłany do Stanów Zjednoczonych dopiero po czteroletniej legalnej bitwie. Jego proces w 1990 roku był sensacją, jedną z pierwszych, które były transmitowane na żywo w telewizji. Haysom zeznała przeciwko niemu, mówiąc sądowi, że zmanipulowała Soeringa, aby popełnił zabójstwa, ponieważ jej rodzice chcieli zakończyć związek córki z Soeringiem.

Po dziś dzień utrzymuje się, że Haysom sam dokonał zabójstwa i powiedział mu dopiero po zabójstwie. Haysom, obywatelka Kanady, otrzymała także nakaz deportacji po zwolnieniu warunkowym.

Soering początkowo przyznał się do morderstw, ale później powiedział, że zrobił to tylko dlatego, że myślał, że status jego ojca jako dyplomaty zapewni mu immunitet w Stanach Zjednoczonych i że będzie odbywał krótką karę dla nieletnich w Niemczech, oszczędzając Haysomowi możliwości krzesło elektryczne.

Warunki zwolnienia Soeringa zostały odrzucone 14 razy, zanim w końcu otrzymano je w zeszłym miesiącu, a także wiele razy prosił o ułaskawienie.

We wnioskach o ułaskawienie Soering i jego prawnicy stwierdzili, że dowody DNA niedostępne w chwili skazania wskazywały na jego niewinność. Analizy DNA wykazały, że część krwi typu O znalezionej na miejscu nie należała do Soeringa. Nie mógł też należeć do Haysoma, który ma krew typu B.

Soering sugerował w wielu wywiadach, że Haysom musiał pozyskać pomoc innych w zabójstwach.

Przez lata Soering zdobył wielu zwolenników zwolnienia, w tym przedstawicieli organów ścigania, którzy ponownie zbadali dowody przy użyciu nowych technik kryminalistycznych, autora kryminalisty Johna Grishama i gwiazdę filmową Martina Sheena.

„Mam wielu wspaniałych przyjaciół w Ameryce, wielu z nich to policjanci, i to jest jedyny powód, dla którego tu jestem – ponieważ tylu policjantów zgłosiło się i zbadało tę sprawę, odkryło prawdę i pozwoliło mi odejść, – powiedział Soering po swoim przyjeździe do Niemiec.

Peter Beyer, członek partii kanclerz Angeli Merkel i koordynator rządu ds. Stosunków transatlantyckich, był jednym z tych, którzy spotkali Soering na lotnisku.

Matka Soeringa zmarła, gdy był w więzieniu, a on powiedział, że nie ma już ojca.

Nie powiedział, gdzie planuje mieszkać w Niemczech, i nie zadał żadnych pytań na lotnisku. Poprosił reporterów, aby szanowali swoją prywatność przez kilka następnych tygodni, podczas gdy on próbuje wrócić do społeczeństwa.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: