NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Trzecia noc starć, gdy Liban odkłada rozmowy na temat nowego premiera”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

BEIRUT (AP) – Zwolennicy dwóch głównych szyickich grup Libanu, Hezbollah i Amal, starli się z siłami bezpieczeństwa i podpalili samochody w stolicy we wczesny wtorek, najwyraźniej rozgniewany kręconym w Internecie wideo, które pokazuje człowieka obrażającego szyickie postacie.

Policja używała gazu łzawiącego i armatek wodnych, próbując je rozproszyć.

Była to trzecia noc przemocy z rzędu i przyszła kilka godzin po tym, jak prezydent Libanu odłożył rozmowy w sprawie mianowania nowego premiera, co jeszcze bardziej przedłużyło zamieszanie i niepokoje w śródziemnomorskim kraju.

Prezydent Michel Aoun odroczył wiążące konsultacje z liderami bloków parlamentarnych po tym, jak jedyny kandydat – opiekun premier Saad Hariri – nie uzyskał poparcia największych grup chrześcijańskich w kraju w związku z pogłębiającym się kryzysem gospodarczym i finansowym.

Odroczenie nastąpiło po gwałtownym weekendzie w małym kraju, w którym najtrudniej było tłumić demonstracje od dwóch miesięcy.

Libańskie siły bezpieczeństwa wielokrotnie strzelały gazem łzawiącym, gumowymi kulami i armatkami wodnymi, aby rozproszyć setki protestujących w centrum Bejrutu w najgorszej przemocy od czasu demonstracji przeciwko elicie politycznej, która wybuchła w połowie października.

W poniedziałek wieczorem grupa młodych mężczyzn starła się z siłami bezpieczeństwa w centrum Bejrutu po tym, jak w Internecie zaczął krążyć wideo, w którym mężczyzna obraził szyickie postacie polityczne i religijne, zwiększając napięcia religijne. Grupa, podobno zwolennicy Hezbollahu i Ruchu Amal, kierowana przez marszałka parlamentu Nabiha Berri, podpaliła co najmniej trzy samochody i rzuciła kamieniami i petardami w policję.

Policja odpowiedziała gazem łzawiącym i armatkami wodnymi.

Aoun był umówiony na spotkanie z szefami bloków parlamentarnych w celu omówienia mianowania nowego premiera. Konsultacje te są wiążące, zgodnie z konstytucją, a Hariri, który zrezygnował pod presją 29 października, powszechnie oczekiwano, że zostanie przemianowany.

Pałac prezydencki podał, że konsultacje odbędą się w czwartek na podstawie wniosku Haririego.

Specjalny koordynator ONZ ds. Libanu, Jan Kubis, ostrzegł, że z powodu załamującej się gospodarki takie odroczenia są „ryzykownym ryzykiem zarówno dla polityków, jak i jeszcze bardziej” dla ludzi.

Liban przeżywa najgorszy kryzys gospodarczy i finansowy od dziesięcioleci z ogromnym długiem, powszechnymi zwolnieniami i bezprecedensową kontrolą kapitału narzuconą przez lokalne banki przy niedoborze płynności.

Hariri zrezygnował po protestach rozpoczętych na początku października w sprawie powszechnej korupcji i złego zarządzania. Pałac powiedział, że Hariri poprosił Aouna, aby dał więcej czasu na dyskusje między grupami politycznymi przed oficjalnymi konsultacjami.

Wcześniej główne grupy chrześcijańskie w kraju stwierdziły, że odmówiły poparcia Hariri, który trzykrotnie pełnił funkcję premiera.

Jego biuro oświadczyło w oświadczeniu, że pragnie narodowego porozumienia, dodając, że gdyby został powołany na to stanowisko, byłoby to „bez udziału żadnego z dużych bloków chrześcijańskich”.

Zgodnie z libańskim systemem podziału władzy premier musi być sunnickim muzułmaninem, prezydent maronickim chrześcijaninem i przewodniczącym parlamentu ze społeczności szyickiej. Hariri pojawił się jako jedyny kandydat z wystarczającym wsparciem dla tej pracy, ale został odrzucony przez protestujących, którzy domagają się gabinetu niezależnych technokratów i niezależnego szefa rządu niezwiązanego z istniejącymi partiami.

Mimo że protesty zjednoczyły wszystkie grupy sekciarskie i etniczne przeciwko elicie rządzącej, od samego początku pojawiły się napięcia między protestującymi a zwolennikami szyickich grup Hezbollah i Amal, po tym, jak odrzucili krytykę swoich przywódców.

Hariri zwrócił się do Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego o pomoc w opracowaniu planu reform w celu rozwiązania kryzysu gospodarczego.

Moody’s Investors Service powiedział, że bez wsparcia technicznego MFW, Banku Światowego i międzynarodowych darczyńców coraz bardziej prawdopodobne jest, że Liban zobaczy „scenariusz skrajnej niestabilności makroekonomicznej, w którym nastąpi restrukturyzacja zadłużenia z nagłą destabilizacją kursu walutowego, co spowoduje bardzo duże straty dla inwestorów prywatnych. ”

Jego waluta została ustalona na poziomie 1 507 funta libańskiego do dolara od 1997 r., Ale w ostatnich tygodniach osiągnęła ponad 2 000 na czarnym rynku. Dług Libanu wynosi 87 miliardów dolarów, czyli 150 procent PKB.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: