DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szogun w Koninie. Ciężko ranił mężczyznę mieczem samurajskim. „To jego napadnięto”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Katana. Foto: Pibabay
Katana. Foto: Pibabay

Konin był miejscem dramatycznych wydarzeń. 30-latek ciężko ranił młodego mężczyznę mieczem samurajskim. Sprawcę obrażeń aresztowano, ofiara zaś trafiła do szpitala. Potem posiadacza miecza wypuszczono.

Do zdarzenia doszło w sobotę na jednym z konińskich osiedli. Do szpitala o godz. 12.20 trafił 29-letni mężczyzna, który miał rany cięte. Miał uszkodzone nerki i jelita. Jak się okazało, to efekt obrażeń od miecza samurajskiego.

Miał zadać je 30-letni mężczyzna podczas awantury na klatce schodowej. W pewnym momencie mieczem samurajskim pociął swojego oponenta.

Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, w ciężkim stanie trafił do szpitala – podaje lokalny portal lm.pl.

30-latek, który użył miecza samurajskiego – jak się okazało katany – trafił w ręce policji i usłyszał zarzuty. Nie został jednak tymczasowo aresztowany.

Pełnomocnik mężczyzny zaznacza, że to jego klienta zaatakowano. Atak zaś miał miejsce nie na klatce schodowej, lecz w mieszkaniu posiadacza katany.

Sprawca wdarł się do tego mieszkania i w wyniku odparcia zamachu, doszło do uszkodzenia ciała – mówi mecenas Michał Wójcik.

Katana to japońska broń biała, o długości głowni powyżej 60 cm, jednosiecznej, o zakrzywionej głowni i ściętym, różnorodnym sztychu.

Źródła: lm.pl/nczas.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: