NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1163 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„O take cywilizację!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nie raz już przyznawałem się publicznie do różnych słabości, uczynię to po raz kolejny. Jedną z nich jest zaciekawienie antyintelektualną szurią eksponowaną, tak w sieci jak i w realu, przez różnych prawicowych guru. Zwłaszcza takich z tendencją do rozgadywania się. Jak bowiem głosi polska mądrość ludowa – z obfitości serca usta mówią. I gdy taki jeden z drugim złapie flow i puści się poręczy, to mu się czasem nawet język na tyle rozwiąże, że i trochę prawdy mu się uleje.

Jednym z takich kompulsywnych pleciug jest niejaki Stanisław Michalkiewicz. Zrobiło się o nim niedawno stosunkowo głośno również poza bańką jego wielbicieli; zresztą wcale pojemną. To taki specyficzny zbiór wspólny antysemickich polonusów, nastolatków płci męskiej uzależnionych od YouTube’a , korwinoidalnej studenterii, której Krul już się opatrzył i wielkiego zaprzęgu nienawistnych, antykomunistycznych dziadów. „Pan Stanisław”, jak piszą o nim zawsze jego fani, ciągle pisze i wydaje książki o tym, jak komunizm pożera ludzkość, nagrywa autorskie audycje lub gości u tego czy innego Marcina Roli, pisze felietony i niestrudzenie jeździ po Polsce i świecie snując swoje opowieści o tym jak mu się widzi rzeczywistość. Od Pcimia po Toronto za nim podążają równie niestrudzeni operatorzy i dźwiękowcy i wszystko nagrywają oraz posyłają w formie klipów wideo w internet.

Tematyka jest zasadniczo bardzo monotonna – PRL, WSI, marksizm kulturowy, 447, „żydowska gazeta dla Polaków”, Kiszczak, Dukaczewski i takie tam. Zasadniczo ten sam zestaw co u Brauna, Sumlińskiego i ich uczniów i naśladowców. Czasem dojdzie jakiś nowy obiekt nienawiści na który można sobie popluć i wtedy pejzaż robi się na chwilę bardziej różnorodny, ale zasadniczy dyskurs zawsze jest ten sam – spiskowo-nagonkowy. No, ale jeśli komuś się podoba, to proszę bardzo – niech gada. Tym bardziej, że jak już tak się rozpędzi, to czasem zza zasłony anegdot i żartów, z których sam się śmieje wyjrzy jednak jakaś substancja. Jest ona „paskudna i przylepna wrednie” jak śpiewał Mistrz Młynarski w songu Diatryba.

Szambo wybiło kilka tygodni temu, gdy komornik sądowy zajął konta bankowe „słynnego publicysty” za naruszenie dóbr osobistych ofiary wielokrotnego gwałtu dokonanego przez katolickiego zakonnika. Jej roszczenie odszkodowawcze skomentował słowami „nawet najbardziej luksusowe kurwy nie są tak wynagradzane”, a potem ujawnił imię i nazwisko skrzywdzonej kobiety. Cała ta sytuacja jest oczywiście moralnie odrażająca. Niemniej, przy takich okazjach opadają maski prawicy – dowiadujemy się co naprawdę myślą jej „intelektualni” przywódcy.

Od jakiegoś czasu „Pan Stanisław”, nie chcąc odstawać od międzynarodowych świrskich trendów na tapetę chętnie bierze Gretę Thunberg – arystokratyczną eko-aktywistkę. Tak jak do obłędu zachwycają się nią socjaldemokraci i liberałowie, tak do szpiku nienawidzą jej prawicowcy. Michalkiewicz, jako specjalista od niemal wszystkiego, należy oczywiście do grona tych drugich. Nie ma – nomen omen – zielonego pojęcia o tej materii, ale przaśnie pogadać nie zaszkodzi przecież na żaden temat, tym bardziej, że pomyleńcy z USA (bo to jakoś zawsze stamtąd wlewa się najbardziej toksyczny jad) zadali metrum, to „Pan Stanisław” może sobie tu – jak często mawia – „zrobić konkietę”.

Obśmiewał więc i szydził, wymyślał słówka typu „klimaterium” i wskazywał kto je przechodzi, Grecie Thunberg zarzucał hormonalną nierównowagę itp. Znów się jednak ślicznie wykoprytnął w jednym ze swoich ostatnich komentarzy. Swoją szczerością i wygłoszonym bez zażenowania kilkusłownym manifestem politycznego i moralnego zła błysnął przez chwilę niczym Przemysław Szubartowicz na Twitterze. W czasie krótszym niż pół minuty, pomiędzy kupą bredni na temat aktywistów klimatycznych sformułował wyczerpujący opis cywilizacji, której prawica chce za wszelką cenę bronić przez zakusami międzynarodowego lewactwa; choć „Pan Stanisław” woli określenie „żydokomuna”.

14 grudnia Michalkiewicz postanowił dosadzić się ponownie do Grety Thunberg oraz do Olgi Tokarczuk. Zaczął jednak od tej pierwszej oraz od tekstu, który określił mianem „manifestu”, choć był to po prostu artykuł na portalu Project Syndicate, w którym ona, wraz z dwiema koleżankami, napisały, że kwestia zmian klimatu wymaga „likwidacji systemów opresji”. Autorki jako najważniejsze trzy takie kieraty określiły patriarchat, rasizm i kolonializm. Stwierdziły także, że systemy te trzeba zniszczyć.

Michalkiewicz odczytał fragment tego „manifestu” w polskim tłumaczeniu po czym westchnął, uśmiechnął się z politowaniem i powiedział co następuje: „no, proszę państwa, patriarchalizm rozmontować, kolonializm rozmontować, rasizm rozmontować… No, krótko mówiąc – rozmontować fundamenty cywilizacji”.

Czy ktoś jeszcze ma jakieś pytania lub wątpliwości? Czy ktoś jeszcze nie rozumie istoty dążeń prawicy? Czy ktoś dalej wierzy, że chodzi o „wolność” czy o jakieś inne „wartości”?

Patriarchat, kolonializm, rasizm – o take cywilizację zawsze walczyłem! Kto wie? Może i kiedyś „Pan Stanisław” tak zakrzyknie? Choć tego klasyka on akurat nie lubi.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “„O take cywilizację!”

  1. michalkiewicz aktywista syjonu dopjacego pompa szekle perpetum mobile byle kraje bloku wschodniego , czyli w nowomowie czwormoze . ja na to mowie greater izrael . z tad wrogosc silom , ktore temu statusowi w opini syjonu zagrazaja ; rosja , unia europejska , osiagniecia prl (na prl pluje zydokomuna , tu ma glejt od zydow)) , bolek (prawdopodobnie jedyny niezyt na salonach trzeciej rzeszy polskiej – totalnych donosicieli w kazdym ukladzie konfituralnym) , lgbt ?, feministki ?, chiny , iran (bo uczy dzieci ze w polsce byly monarchie juz od 6w) , slowianie (bo siedza w polsce od zawsze) , ekolodzy (bo przeszkadzaja szlachcie jerozolimskiej budowanie rezydencji w parkach narodowych), niemcy , pablo picasso , salvador allende , hiszpanscy republikanie(wojna domowa) , ernest hemingway ,bolszewia , rzygowiny ubeckie , 1i 2 armia wojska polskiego , bataliony chlopskie , armia ludowa itd…….na wszystko pluje zdziczlym /zwierzecym jadem i wszystko chcialby fizycznie zniszczyc ……..co lubi? – lubi : golnac , przekasic , bzyknac (jeszcze moze ?!?!?!), jusa , turbokapitalizm (on to nazywa liberalizm) , arystokracje (jak mial stycznosc z arystokrata francuskim to na samo wspomnienie doznal orgazmu , a przeciez dziadkowie to chlopi) , rydzyka , i lubi bade dumasa – trzech muszkietwrow i d’artagnian – michalkiewicz , zebrowski , gadzi nowski , karon(z doskoku) , dr kurek ;;; atos , PATOS , , aramis i d’artagnan , wleczeni pod sztandarem Mylady de’Winter .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: