DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

DZIŚ STREAM – ZAPOWIEDŹ I MATERIAŁ DO ZAPOZNANIA SIE ZE SPRAWĄ , „WOJNA O POLSKIE ZASOBY MINERALNE TRWA – POLSKA JUŻ ODDAŁA 4000 KM 2 POLSKI BEZ WYSTRZAŁU”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DZIŚ STREAM – 21.00 – 17.12.2019

materiał wprowadzający w temat

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “DZIŚ STREAM – ZAPOWIEDŹ I MATERIAŁ DO ZAPOZNANIA SIE ZE SPRAWĄ , „WOJNA O POLSKIE ZASOBY MINERALNE TRWA – POLSKA JUŻ ODDAŁA 4000 KM 2 POLSKI BEZ WYSTRZAŁU”

 1. Jeżeli chodzi o zasoby naturalne Polski …. o których tak się trąbi ostatnio …. SĄ czy NIE MA ICH … ??? tak na prawdę trudno to obiektywnie stwierdzić …. możemy się tylko opierać na mapach , mapkach i raportach geologicznych z końca lat 80 ubiegłego wieku .
  Na dzień dzisiejszy nie znajdziemy NIGDZIE ŻADNYCH UAKTUALNIEŃ POLSKICH ZASOBÓW MINERALNYCH [kopalnych] …. ŻADNYCH .
  Od ponad 20 lat Polska Służba Geologiczna … nie prowadzi w tym kierunku żadnych BADAŃ … być może ktoś to STOPUJE od górnie … być może z zewnątrz … trudno to obiektywnie stwierdzić .

  Co do Świnoujścia i okolic to GOŚĆ , Pana Jacka …. bardzo wybiega DO PRZODU …. kierując się BAJECZNĄ FUTURYSTYKĄ .
  Zgadza się , Kanadyjska spółka Central European Petroleum w 2017 roku dostała koncesję na poszukiwania i wydobycie ropy i gazu na wyspie Wolin i okolicach …. ale czy coś z tego WYNIKA … ??? …. Metodą sejsmograficzną wykryli dużą ”PLAMĘ” wskazującą na możliwość istnienia ropy … I TO WSZYSTKO .
  Absolutnie nie ma zgody Prezydenta Świnoujścia i Radnych miasta na wydzierżawienie 4 hektarów lasu od Lasów Państwowych który to obszar leży w granicach administracyjnych miasta … na zbudowanie wiertni / szybu … i zrobienie dwóch odwiertów próbnych do gł. 3.500 metrów .
  Kanadyjska Spółka odwołała się do odpowiedniego Ministra o INTERWENCJĘ … dalszy bieg sprawy to NSA , ze względu na konflikt interesów … Świnoujście ma sprawę wygraną … o ile nikt nie WPŁYNIE FINANSOWO na Radnych ABY ZMIENILI SWOJĄ DECYZJĘ .
  Drugi aspekt sprawy to , to czy ”złoże jest ”połączone” z gazem …. bo jak nie to będzie drugie KARLINO …. czyli kicha i bryndza … gaz niestety wypycha nam ropę z odwiertu .

  Co do tych nieszczęsnych 4.000 km * … TO NIESTETY SZANOWNY PANIE JACKU , POLSKA NIC NIE ODDAŁA … POLSKA ZWRÓCIŁA TO CO BEZPRAWNIE DZIERŻAWIŁA OD BODAJŻE 1978 ROKU – jak mnie pamięć nie zwodzi … Dania zagroziła Polsce , że jeżeli nie dogada się z Nią …. skieruje sprawę do Europejskiego Arbitrażu … gdzie Nasz Umęczony i Nieszczęśliwy Kraj STAŁBY NA Z GÓRY PRZEGRANEJ POZYCJI …. dodatkiem do wyroku była by także DOTKLIWA KARA FINANSOWA …. jako rekompensata dla DANII .

  Polska być może ma te BAJECZNE złoża w postaci 2/3 TABLICY MENDELEJEWA … lecz co z tego , jeżeli te KOPALINY jak na razie nie są możliwe do eksploatacji ze względów TECHNOLOGII INŻYNIERYJNEJ …. kolokwialnie mówiąc leżą NAZBYT GŁĘBOKO … I TO DOŚĆ GŁĘBOKO aby zniechęcić potencjalnych amatorów …. być może w dalekiej przyszłości …. kto wie ??

  PZDRÓWKA

  Post scriptum
  Nie potrzeba ŻADNYCH SPEC-SŁUŻB … do ochrony ZASOBÓW …. WYSTARCZY TYLKO JEDEN ARTYKUŁ …. Z JEDNYM ZDANIEM PROSTYM …. 5 WYRAZOWYM ……… w Naszej jakże UMIŁOWANEJ KONSTYTUCJI …. z którą tak ostatnio i ochoczo WSZYSCY SIĘ OBNOSZĄ .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: