NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Co tak piszczy? To bieda! PiS masakruje podwyżkami cen! Święta o chlebie i wodzie?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_12

PiS nie ma litości dla Polaków, dla naszego dobra polscy politycy masakrują nas kolejnymi podatkami. Wielu Polaków 12 świątecznych potraw w Boże Narodzenie będzie mogło zobaczyć jedynie w internecie.

Na święta szykują się brutalne podwyżki, a Wigilia zapowiada się w wielu rodzinach raczej skromnie. Czy ceny jedzenia wzrosną tak bardzo, że Polacy będą musieli jeść sianko spod obrusa?

Tradycyjne wigilijne potrawy w tym roku będą rekordowo drogie. Jak podaje tvn24bis.pl, powołując się na dane banku BNP Paribas, za świąteczne jedzenie Polacy zapłacą o ok. 7 procent więcej. Ciasto, pieczywo, sałatka warzywna, potrawy z kapusty – ich ceny pójdą w górę. Najdroższe będą owoce, warzywa, mięso i cukier, którego cena ma wzrosnąć nawet o 20 procent, a jednym z powodów przewidywania słabszych zbiorów w nowym roku. Za ziemniaki zapłacimy nawet o 80% więcej!

Droższa, o 9-11 proc. w relacji rocznej będzie także mąka. Z drugiej strony, ceny twarogu wykorzystywanego do wypieku sernika to koszt jedynie (w kontekście innych wzrostów) o ok. 1-2 proc. wyższy niż w grudniu 2018 roku.

Nieznacznie tańsze mogą być jaja, chyba, że konsument wybierze jaja z chowu wolno wybiegowego, które są o ok. 20 groszy za sztukę droższe niż z chowu klatkowego.

Z kolei istotnie niższe od zeszłorocznych będą ceny masła. Za kostkę można płacić nawet 15 proc. mniej niż w grudniu 2018 roku – podają analitycy.

„Fakt” alarmuje, że ceny żywności w marketach i dyskontach już są droższe o nawet 30%. Przykładowo, śledź w oleju kosztuje obecnie o 50% więcej niż w ubiegłe święta.
Wiele mediów o podwyżki obwinia m.in. suszę, choroby świń, przymrozki (wpływają na ceny jabłek) i słabe zbiory, ale ekonomista Marek Zuber w rozmowie z „Faktem” nie ma litości dla rządu. Jego zdaniem wysokie ceny to efekt rosnących kosztów pracy (m.in. przy zbiorach i w przetwórstwie), szalejących cen energii,. Zwraca też uwagę, że „niektóre towary importowane rozliczamy się w dolarach, który umacnia się wobec złotego, więc zapłacić trzeba więcej”.
I tak, chleb podrożał o ponad 1,30 zł; bułka kajzerka o blisko 20 gr; śmietana 18 proc. prawie o 50 gr, a o ponad 50 gr zdrożało 10 jaj. Do tego mleko poszło w górę o niespełna 60 gr; makaron o ponad 1 zł. Za śledzie w oleju (650 g) trzeba zapłacić średnio 5 zł więcej, kilogram schabu zdrożał o ok. 3 zł.

Z wyliczeń „Faktu” wynika, że za klasyczny świąteczny koszyk trzeba w tym roku zapłacić prawi 108 zł, wobec 82 zł w grudniu 2018 r. – wylicza „Wirtualna Polska”.

https://www.planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: