DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Budowa Nord Stream 2 będzie opóźniona jeszcze o kilka miesięcy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niemiecki Federalny Urząd Żeglugi Morskiej i Hydrografii w poniedziałek 16 grudnia rozważy wniosek o kontynuację budowy gazociągu „Nord Stream-2” zimą i wiosną 2020 roku.

Poinformowało o tym DW.

Budowa Nord Stream 2 będzie opóźniona jeszcze o kilka miesięcy

„Aby zakończyć budowę gazociągu Nord Stream 2 w najbliższych miesiącach, planowane jest kontynuowanie prac w zimie i wiosną 2020 roku. Wniosek o wprowadzenie odpowiednich zmian w projekcie został już złożony w Niemieckim Federalnym Urzędzie Żeglugi Morskiej i Hydrografii. Oczekuje się, że Agencja rozpatrzy wniosek w poniedziałek, 16 grudnia”, mówi komunikat.

Założycielem i jedynym udziałowcem „Nord Stream 2” jest rosyjski monopolista – koncern „Gazprom”. Planował zakończyć budowę do końca 2019 roku. Terminy zostały jednak opóźnione, ponieważ zezwolenie duńskiej agencji energetycznej otrzymano dopiero pod koniec października.

Projekt jest oceniany w Europie bardzo niejednoznacznie. Ukraina sprzeciwia się jego wdrożeniu, która obawia się zatrzymania tranzytu rosyjskiego gazu przez swoje terytorium. Wiele innych krajów europejskich, w szczególności Polska, uważa to za zagrożenie dla bezpieczeństwa energetycznego UE. Stany Zjednoczone są również przekonane, że projekt zwiększy zależność Europy od dostaw gazu z Rosji. 11 grudnia amerykańska Izba Reprezentantów uzgodniła sankcje wobec firm i osób zaangażowanych we wdrożenie „Nord Stream 2”. Dokument oczekuje na rozpatrzenie w Senacie USA.

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: