NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Bez miłości. Inne powody, dla których kobiety decydują się na związek”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Choć temu zaprzeczamy, to jednak serca kobiet biją u części z nich najmocniej na widok portfela. Takie umawiają się na randki wyłącznie z mężczyznami o odpowiednim statusie materialnym…

Bez miłości. Inne powody, dla których kobiety decydują się na związekCzy wszystkie kobiety wychodzą za mąż z miłości?… (Fot. Getty Images)

Wchodzenie w związki od zawsze łączyło się nie tylko z prawdziwym uczuciem. Niewiele się zmieniło na przestrzeni wieków i choć społeczeństwo „wynalazło” nowe powody, dla których łączymy się w pary, to jednak kilka pozostało niezmiennych. Miłość jest piękną przyczyną, dla której duża część nas już jako dziewczynki chciały być z tym jedynym, wyjść za mąż, rodzić mu dzieci i podawać obiad, gdy wróci z pracy.

A z upływem czasu bywa różnie. Życie weryfikuje nasze marzenia, ale też kształtuje się nasz charakter. Nauczone doświadczeniami, pouczane przez matki i ciotki, obserwując koleżanki dochodzimy do wniosku, że lepsze jest „małżeństwo z rozsądku” niż z miłości, która często niesie ze sobą rozczarowanie i ból.

Jeszcze inaczej toczy się nasze życie na emigracji, stąd też powstają kolejne powody, dla których ludzie pozostają w związkach bez miłości.

Dobry ojciec

Po latach związku nierzadko dochodzimy do wniosku, że właściwie nic nas nie łączy. Jedynym wspólnym mianownikiem jest dziecko, które jest spoiwem. Obiecujemy więc sobie, że bedziemy razem, dopóki potomek nie stanie się pełnoletni, nie wyjedzie na studia, nie wyprowadzi się i tak dalej. Wybieramy dobro dziecka nad swoje własne i dźwigamy ten „krzyż”.

Inną sprawą jest, że czesto nie zauważamy, jaką krzywdę wyrządzamy w ten sposób dzieciom. Wychowane w domu bez miłości między rodzicami, samo w przyszłości może mieć problemy w relacjach.

Wiele par tak naprawdę łączy tylko dziecko… (Fot. Getty Images)

Uciechy materialne

Choć temu zaprzeczamy, to jednak serca kobiet biją u części z nich najmocniej na widok portfela. Takie umawiają się na randki wyłącznie z mężczyznami o odpowiednim statusie materialnym, koniecznie z samochodem, mieszkaniem. Kobiety widzą w takich „krezusach” swoją opływającą w luksusach przyszłość. Są też gotowe znieść przemoc, zdrady czy poniżenie w imię odpowiednich warunków materialnych.

Lubimy się

Po prostu – darzymy się sympatią, partner jest dla nas najlepszym kompanem, przyjacielem, świetnie nas rozumie. I choć nie ma w tym związku miłości i pasji, to niektóre kobiety wolą być w takim związku i mieć spokój, niż mieć sercowe problemy i obawy. Takie związki są też niezwykle zgodne. Nawet gdy zdarza się, że partnerów odchodzi, bo po prostu się w kimś zakochuje, druga osoba jest najczęściej w takiej relacji ugodowa i nie robi problemów, jakie tworzą osoby podczas rozstania w “normalnym” związku.

Seks

Tak, my też potrafimy być w związku wyłącznie dla seksu. Również dlatego zdradzamy naszych stałych partnerów. Ciężko relację opartą na seksie nazwać związkiem, jednak jak inaczej nazwać parę osób, która spotyka się dość długo? Oczywiście w takiej relacji pojawia się też i zdrada.

Jeśli oprócz seksu nie łączą nas głebokie uczucia, a już samo sedno związku stanowi seks, to musi być on niezwykle wysoko w naszej hierarchii priorytetów, czy oczekiwań od partnera. Takie związki dlatego potrafią być dramatyczne, gdy dowiadujemy się, że nasza druga połówka nas zdradza i oddaje “nasz” seks komuś innemu.

Wchodzenie w związki od zawsze łączyło się nie tylko z prawdziwym uczuciem… (Fot. Getty Images)

Oczekiwania społeczne

Każda z nas przerabiała w swoim życiu mniejsze lub większe aluzje do tego, że jesteśmy same, musimy sobie kogoś znaleźć, czyli męża, założyć rodzinę. Stąd też “dla świętego spokoju” wybieramy najmniejsze zło, zawieramy związek małżeński z Kaziem, rodzimy Kasię i Krzysia, gotujemy obiady, sprzątamy dom, całujemy dzieci do snu – działamy z automatu, a po wielu latach zapominamy o co tak naprawdę chodziło nam w życiu. Grunt, że inni są zadowoleni.

Brak siły

Związki bywają trudne, pojawiają się w nich problemy, przemoc, uzależnienia, zaburzenia psychiczne. A wtedy nie potrafimy odejść. Choć już dawno nie kochamy męża, to w tym tkwimy. Czasami ze strachu, czasami z obawy przed utratą dóbr materialnych, albo z obawy przed opinią społeczną, czy też przez zakorzenione w polskiej tradycji katolickie małżeństwa do grobowej deski.

Umowa

Ustalone wcześniej, wręcz umowy – małżeństwa są spotykane coraz częściej, choć nie jest to wynalazek XXI wieku. Takie pewnego rodzaju umowy znane były już przed wiekami, jednak opierały się bardziej na umowie zawartej przez rodzinę. Teraz to my same wybieramy. Dobieramy się na podstawie podobnego stylu życia, poglądów, nawet w kwestii dzieci, ich ilości, przyszłości. W takich związkach wszystko jest ustalone z góry, bywa, że nawet ilość seksu, zdrad, czy samotnych wyjść do klubu, wakacji.

Ojciec dla dziecka

Z różnych przyczyn kończy się nasz związek z ojcem dziecka, a wtedy niektóre kobiety notorycznie szukają “nowego tatusia” dla swoich pociech. Pragną zapewnić dziecku oboje rodziców, więc szukają odpowiedniego na to zaszczytne miejsce, kandydata. A wtedy można nawet powrócić do pierwszego powodu, dla którego zawieramy związki bez miłośći – kobiety często “zaciskają zęby”, gdyż wybranek okazuje się świetnym rodzicem i wtedy po prostu nie liczy się już brak uczucia, nuda, życie “obok” zamiast razem.

Inaczej nie umiemy

Istnieją kobiety, które po prostu nie są w stanie być same. Muszą mieć przy sobie kogoś, kto ich wesprze, wyrzuci śmieci, przybije gwóźdź do ściany, zadowoli seksualnie i pojedzie na weekend w góry. Nie są to jedynie kobiety niesamodzielne. Wiele z nich spełnia się zawodowo, ma samochód, własne mieszkanie, dorosłe dzieci, kota i złota rybkę. Mają jednak potrzebę dzielenia tego wszystkiego z kimś i czasami ten “ktoś” jest ważniejszy od miłości, na której nawet szukanie nie mają czasu, biorą więc “pierwszego lepszego”, potem ewentualnie wymieniają na “lepszy model”.

Lubimy się, mamy dobry seks – dla wielu takie argumenty wystarczą… (Fot. Getty Images)

Emigracja

Bycie emigrantem stawia przed nami innego rodzaju problemy czy życie codzienne niż w kraju ojczystym. Dlatego, oprócz powyżej wymienionych powodów, pojawiają się i takie, których zaistnienie jest bardziej możliwe w Wielkiej Brytanii.

Dach nad głową to niezwykle istotna rzecz i niestety dość kosztowna, zwłaszcza w Londynie. Nie dziwmy się więc, że kobiety wdają się w relacje również po to, by mieć gdzie mieszkać albo decydują się na przykład na wspólny wynajem mieszkania.

Kobiety z dziećmi, zwłaszcza samotne matki, mają tu również twardy orzech do zgryzienia. Związek partnerski z dziećmi to eldorado dla kobiet – wystarczy żeby mężczyzna pracował, a takie gospodarstwo domowe otrzymuje housing benefit (coraz rzadziej mieszkanie socjalne), child tax credit, working tax credit.

Są kobiety, które po prostu nie potrafią być same… (Fot. Getty Images)

A co, gdy mężczyzna odchodzi? Wtedy kobieta taka zostaje “z niczym”. Nie kwalifikuje się już do powyższych zasiłków, chyba że zarejestrowana jest w job centre (coraz krótszy jest okres przyznawania zasiłku dla emigrantów) lub pracuje co najmniej 16 godzin tygodniowo. Jeżeli kobieta ma małe dzieci lub nie chce pracować, wtedy najprościej jest poznać mężczyznę, który wprowadzi się do domu, zostanie nowym żywicielem rodziny, więc i przywróci zasiłki.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest o dobry związek, bo wymaga on pracy od obojga partnerów, poświęceń, uczuć, wyzbycia egoizmu. My niestety coraz mniej czasu i ochoty mamy na czekanie na prawdziwą miłość. Mamy też w sobie mniej cierpliwości i siły, by trwać i inwestować w nasze związki. Prawda jest taka, że kobiety pędząc za femistycznymi hasłami, niejako przejmują też bardziej “męskie” postrzeganie życia, a wartości, jakie miałyśmy w sobie z czasów dziecięcych, wypierane są często przez wyrachowanie i “robienie sobie dobrze”. Nawet w imię pięknych wartości.

zrodlo:londynek.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: