DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jak stara ekonomia niszczy wynagrodzenia?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

old700

W Polsce bardzo duża grupa ludzi zarabia za małe pieniądze, aby godnie, spokojnie przeżyć miesiąc. W wielu krajach Europy i świata rządy tak samo, jak w Polsce stosują starą ekonomię, a zarobki społeczeństwa są dużo większe, niż w naszym kraju.

Dlaczego tak jest?

Skąd te niskie zarobki?

Płaca minimalna

Rząd niemiecki podniósł płace minimalną do 8.5 euro za godzinę. W USA stan CT, płaca minimalna to 9,15 dolarów za godzinę. W przyszłym roku wynosić ma 10 dolarów.

Podsumujmy:

  • Niemcy 8,5 euro – 36 złotych x 160 godzin = 5760,00 zł.

  • USA 9,15 dolarów – 34,11 złotych x 160 godzin = 5457,60 zł.

  • Polska – 10,5 złotych x 160 godzin = 1680,00 zł.

Z tych wyliczeń wynika ciekawy wniosek. Obecnie cały świat używa jednego systemu finansowo-kredytowego, który zbudowała międzynarodowa finansjera. Po drugiej wojnie światowej, USA jako najpotężniejsze państwo świata, narzuciło innym krajom swoją ekonomię i dolara jako walutę transakcyjną.

Dzisiaj okazuje się, że amerykański pracownik zarabia mniej, niż niemiecki pracownik. Niemcy pomimo zniszczonej wojną gospodarki wyprzedziły mocarstwo, stosując podobną ekonomię, jak Stany Zjednoczone. Stosowanie starej ekonomii, a raczej bankierskiej ekonomii, niszczy finanse mocarstwa. Dzieje się coś o co finansjera nie zabiegała, czyli podcinanie własnej gałęzi. Mimo wszystko, że system bankierski jest zamkniętą strukturą, którą można stosować w każdym kraju, to nie ma nigdzie tak zindoktrynowanego – demokratycznego społeczeństwa jak w USA. Oni nie buntują się bo wierzą w potęgę swojego kraju.

Dlaczego w Polsce tak mało zarabiamy?

Polak dostaje ponad trzy razy mniejsze wynagrodzenie niż w USA i w Niemczech. Wiele produktów cenowo jest na porównywalnym poziomie we wszystkich trzech krajach, z tym że usługi są zdecydowanie droższe w bogatszych krajach. W USA jest to około trzykrotnie, a w wielu branżach, jak medycyna istnieje jeszcze większa różnica.

Przyczynę tak niskich zarobków znamy. Opisałem powody w raporcie „W jaki sposób skolonizowali Polskę?„.

Przypomnę tylko, że główne decyzje zapadły przed 1990 rokiem i na początku lat 90-tych. Im więcej czasu upływa, im szybciej idziemy w przyszłość, tym coraz trudniej będzie wyjść z uścisku międzynarodowej finansjery. Tylko jedna instytucja jaką jest Unia Europejska sukcesywnie nakazuje wdrażanie przepisów blokujących rozwój poszczególnych działów gospodarki. Do tego dochodzi Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Bank światowy, bank w Bazylei, któremu podlega NBP i wiele innych organizacji zbudowanych do kontroli systemu.

W jaki sposób wyjść z uścisku bankowców?

Aby podnieść płace do poziomu niemieckiego i nie wywrócić gospodarki potrzeba realnego planu. W tej chwili nie ma możliwości budowania Polskiego Systemu Bankowego, Polskiego Systemu Monetarnego czy NIDPI, ponieważ międzynarodowi bankowcy są za mocni.

Bardzo szybko zniszczą gospodarkę używając armie finansową czyli kapitał spekulacyjny =>”Wszystko może paść na kolana?„.

W tej chwili jest czas na szerzenie prawdy, a dla opozycyjnych polityków na kreślenie, analizowanie i omawianie strategii budowy wymienionych instytucji w zacisznych gabinetach.

Żyjemy w czasach, w których finansjera słabnie na naszych oczach, ale na jej upadek musimy poczekać.

Historia sprawiła nam niesamowity żart. Rosja, która przez dekady była naszym tyranem, nagle, przypadkowo stoi na pierwszej linii frontu przeciwko międzynarodowym bankowcom. To Rosja i Chiny są głównymi krajami, które zniszczą ten system.

Dlaczego one?

Ponieważ zbudowały i budują niezależne systemy, które funkcjonują obok struktury międzynarodowych bankowców. Nie wystarczy posłużyć się kapitałem spekulacyjnym, aby je pokonać. Finansjera ma tylko jedną możliwość – wymazać je z powierzchni ziemi. Na to jest już za późno. Przespali ostatnie 30 lat, w których oba kraje urosły w potęgę. Dlatego możesz przeczytać histeryczne wypowiedzi Zbigniewa Brzezińskiego na temat siły Rosji. On wie, że szansa jej pokonania minęła.

I tu jest szansa dla opozycyjnych polityków. Kiedy w wyniku wojny wpływy bankierów będą słabnąć, wtedy należy wdrażać przygotowane strategie budowy własnych systemów finansowych.

Będzie to o tyle trudne, że trzeba wykiwać USA, Rosję, Chiny, a przede wszystkim Izrael.

Należy rozumieć, że nikt z wielkich mocarstw nam nie pomoże. Dla Izraela czy Rosji, Polska ma być poddanym, niewolniczym krajem.

Wszystko musimy sami wywalczyć i sami zmienić.

Tak samo jest w inwestycjach. Często czeka się pół życia na ten jeden biznes, który ustawi inwestora na całe życie.

Taki okres dla Polski zbliża się. Kiedy mocarstwa będą zajęte walką, Polska może mieć swoje 5 minut.

 Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: