NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1157 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Delegacje Royalty, UE, USA biorą udział w ceremonii Bitwy o Bulge

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BASTOGNE, Belgia (AP) – urzędnicy królewscy, USA i Unii Europejskiej biorą udział w uroczystościach z okazji 75. rocznicy jednej z najważniejszych bitew II wojny światowej – Bitwy pod Bulge, która zatrzymała ostatnią ofensywę Adolfa Hitlera w celu odwrócić losy wojny.

O świcie 16 grudnia 1944 r. Ponad 200 000 żołnierzy niemieckich rozpoczęło najbardziej nieoczekiwany przełom przez gęste lasy Belgii i pagórkowate Ardeny w Luksemburgu. Wykorzystując element zaskoczenia i warunki pogodowe sprzyjające atakującemu, Niemcy przebili linię frontu tak głęboko, że stał się znany jako Bitwa o Wybrzuszenie.

Początkowo przewyższała liczebnie armia amerykańska wystarczająco opóźniła atak w zaciekłych walkach, aby umożliwić posiłkom napłynięcie i odwrócenie fali bitwy do Bożego Narodzenia. Po miesięcznej bitwie przeprowadzka do Niemiec była nie do powstrzymania.

W jednej z najkrwawszych bitew wojny liczba zgonów w USA wyniosła ponad 10 000, podobnie jak w przypadku Niemiec.

Ceremonie odbywają się w Luksemburgu i w belgijskiej Bastogne, gdzie miały miejsce niektóre z najbardziej zaciętych walk.

„Pamiętając ten znaczący czas w historii Europy i Ameryki, potwierdzamy nasze zaangażowanie w nasze transatlantyckie partnerstwo i przyjaźń” – powiedziała w weekend Nancy Pelosi, mówczyni z USA.

Delegacji prezydenckiej w USA poprowadzi sekretarz obrony Mark Esper.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: