NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czy politycy dążą do destrukcji swoich narodów?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

puppets700

Jeszcze kilka lat takiego kieratu gospodarczego Europy, a politycy będą musieli jeździć po swoim kraju z ochroną. Już teraz coraz więcej ustaw wprowadzanych jest przy okazji jakiegoś wydarzenia, aby tylko społeczeństwo nie dowiedziało się o kolejnych oszustwach. Taki standard rządzenia nie występuje tylko w Polsce, ale w większości krajów Europy. Różnica polega tylko na jednej rzeczy: w Polsce zarobki są kilkukrotnie niższe, niż w bogatszej Europie. Przez to korupcja rządzących nie wpływa tak drastycznie na życie społeczeństwa.

W jakim kierunku zmierza Europa?

Do Europy wkroczyła destrukcja

W Polsce zapowiadają deflacje, we Francji również, Niemcy wkraczają w ten stan. Kryzys rosyjski spowodował anulowanie połowy zamówień realizowanych w Niemczech. Grecja metodami unijnymi nie ma prawa wyjść z dołka finansowego. Kolejne rządy nic kompletnie nie zrobią dopóki…nie odrzucą mafii z Unii Europejskiej i całej zgrai doradców. Silny dolar, słabnące euro, kłopoty finansowe większości państw Europy. Wypychanie Europy do wojny w Syrii, na Ukrainie. Budowanie sztucznego państwa ISIS, które odpowiedzialne jest za coraz więcej zbrodni, morderstw. Brak reakcji na morderstwa żołnierzy izraelskich. Olbrzymie długi krajów, które zubażają społeczeństwo. USA osiągnęło 330% długu PKB (dług rynkowy 58 bln $ i deficyt budżetowy 17,6 bln), Japonia 500% PKB, Wielka Brytania, Szwecja i Kanada zbliżają się do długów Amerykańskich.

Czy politycy dążą do destrukcji swoich narodów?

Według oficjalnych opinii ekonomistów wchodzimy w erę deflacji. Jakie będą konsekwencje takiego stanu gospodarczego?

Deflacja to przeciwieństwo inflacji. Na pierwszy rzut oka wygląda znakomicie, ponieważ ceny produktów spadają. Jest to świetna informacja dla klientów. Za te same pieniądze mogą kupić więcej towarów niż w przeszłości. Innymi słowy następuje wzrost siły nabywczej Kowalskiego.

Obniżka cen produktów ma znakomity wydźwięk, kiedy dochodzi do niej w naturalny sposób. Przedsiębiorstwa konkurują ze sobą, wymyślają tańsze rozwiązania, nowinki techniczne, krótsze procesy produkcyjne, tańsze zamienniki itd. Wtedy dochodzi do naturalnego spadku cen. Jest to znakomity czas dla klientów i biznesów.

Deflacja nie jest korzystna dla żadnej ze stron, ponieważ za deflacją kryją się problemy firm. Spada popyt na produkty przez to niektóre firmy obniżają ceny. Nie zawsze przekłada się to na zyski i pojawiają się kłopoty w przedsiębiorstwach. Wtedy zaczynają się ciecia wydatków, redukcje zatrudnienia, brak podwyżek, czyli kryzys. Do takiego stanu doprowadzą politycy z Polski, Niemiec, Francji i wielu krajów Europy.

Dlaczego?

Ponieważ bardzo pilnie słuchają wskazówek płynących z USA, które nie jest samodzielnym państwem. Już od dawna tym krajem rządzą różne grupy interesu. Ich celem jest osłabienie Europy, dociśnięcie jej do muru, skłócenie, zniewolenie całych narodów. Nieważne czy będzie deflacja, inflacja. Wszystkie te nazwy oznaczają zubożenie społeczeństwa.

Czy politycy tego nie widzą?

Samokontrola społeczeństwa

Wbrew oszukańczym politykom i ekonomistom, nie tak łatwo można przekonać społeczeństwo do brania kolejnych kredytów. W USA ilość nowych wniosków kredytowych sięga poziomu z 1999 roku. Dług na konsumenckich kartach kredytowych osiągnął apogeum w wysokości 1,02 bln $ w połowie 2008 roku i cały czas maleje. Amerykanie sami ograniczają życie na kredyt mimo barwnych reklam namawiających na nowy samochód czy wycieczki turystyczne.

To jest poważny problem dla tego systemu.

Prezes NBP powiedział, że nowy pieniądz dostarczany jest do gospodarki poprzez kredyt. Podobna sytuacja występuje we wszystkich krajach świata, ponieważ narody funkcjonują w jedynym systemie finansowo – kredytowym finansjery, jaki obecnie istnieje. Jeżeli Polacy, Amerykanie nie biorą nowych kredytów, a gospodarka każdego roku potrzebuje nowych miliardów, to musi nastąpić kryzys i krach ekonomiczny. To są naturalne stany w gospodarce i ekonomii.

Dopóki politycy nie zrozumieją, że warowanie przy drzwiach korupcyjnych polityków zza oceanu doprowadza Europę do ruiny, dopóty nie naprawią sytuacji ekonomicznej w Europie.

Aby utrzymać stan recesji ekonomicznej bez buntu społecznego muszą non stop kłamać, oszukiwać, utrzymywać skorumpowanych dziennikarzy w głównych mediach, fałszować wskaźniki ekonomiczne.

Tylko jak długo?

W Polsce ten stan dramatycznie narasta. Aby tylko utrzymać państwo, politycy muszą zwiększać podatki, wyprzedawać majątek narodowy, wydłużać czas pracy, wydłużać wiek emerytalny, wprowadzać nowe opłaty/podatki.

To wszystko rujnuje emerytów, osoby o niższych wynagrodzeniach, rodziny okredytowane przez banki, przedsiębiorstwa, które nie mają dostępu do taniego pieniądza.

Czy politycy świadomie chcą upodlić swoich rodaków?

Czy oni rozumieją zaistniałą sytuacje, czy tylko ślepo wykonują polecenia doradców zza oceanu?

Gdzie jest granica korupcji, sprzedajności, układów, kłamstw?

  Robert Brzoza 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: