DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szok! Okazuje się, że przed wypadkiem kierowca wicepremiera Gowina wyprzedzał na wysepce.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dokąd oni się tak spieszą? Wicepremier Jarosław Gowin pędził na jakieś kompletnie nieistotne z punktu widzenia życia ludzkiego spotkanie, ale nie przeszkodziło to kierowcy jechać jak wariat i wyprzedać nawet tam, gdzie były na drodze wysepki. Wicepremier pozwolił, by doszło do zagrożenia życia i zdrowia Polek i Polaków.

Po drogach poruszają się rodziny z dziećmi, kierowcy, którzy zawodowo podróżują po Polsce i po Europie, mieszkańcy wsi i miasteczek. Pędząca limuzyna wicepremiera stwarzała ogromne zagrożenie na drodze, jadąc nieprzepisowo. Gowin jest za to w pełni odpowiedzialny jako osoba, która mogła kierowcy nakazać przepisową jazdę. Czy taki człowiek, który nie dba o bezpieczeństwo innych, może w ogóle być wicepremierem?

„Nie chcę krakać, ale kiedyś limit szczecią się skończy i będzie dramat. Tandetność tego rządu w każdej dziedzinie uderzająca.” – skomentował to jeden z internautów.

„”Jarosław Gowin komentując zdarzenie stwierdził, że „nie było żadnego zagrożenia ani dla życia, ani dla zdrowia”. Dodał też, że czuje się bezpiecznie jeżdżąc limuzynami SOP.” Ale my – zwykli śmiertelnicy – nie bardzo…” – dodał inny komentujący.

„A później znów by wyli, że to zamach. No bo jak inaczej.” – podsumował internauta.

Gowin tłumaczył się, że samochód jechał z włączoną sygnalizacją świetlną i dźwiękową. Być może tak było, ale bycie wicepremierem nie usprawiedliwia wprowadzania zagrożenia dla zwykłych ludzi. Pan panie wicepremierze jest po to, by im służyć, a nie spychać z drogi. Czas o tym sobie przypomnieć.

 

Screenshot_6

 

 

źródło: Twitter / TVN24

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: