NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rząd UK zrezygnuje z wyroków skazujących dla niepłacących TV Licence?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Boris Johnson rozważa dekryminalizację osób, które nie płacą TV Licence – donosi dziś 'Sunday Telegraph'. Obecnie osoby unikające uiszczenia tej opłaty muszą mierzyć się ze wszczęciem postępowania karnego, które może skutkować wpisem do rejestru przestępców.

Zdaniem „Sunday Telegraph”, decyzja miała zapaść po tym, jak Boris Johnson odmówił udziału w audycji BBC Radio 4 z uwagi na „proeuropejski charakter programu”.

Rząd UK zrezygnuje z wyroków skazujących dla niepłacących TV Licence?Boris Johnson „obraził się” na publicznego nadawcę, oskarżając go o „proeuropejskie poglądy”. (Fot. Getty Images)

Według aktualnie obowiązującego prawa, opłata licencyjna TV Licence w wysokości £154,50 rocznie musi być opłacona przez każde gospodarstwo domowe oglądające telewizję na żywo za pośrednictwem dowolnego urządzenia, w tym smartfona czy laptopa. Opłata dotyczy również gospodarstw, na terenie których choć raz obejrzano dowolny program na platformie BBC iPlayer.

Informację o nieoglądaniu telewizji należy zgłosić. Następnie jest to weryfikowane podczas wizyty domowej wykwalifikowanych techników. W przypadku wykrycia niepłacenia TV Licence, lub próby oszukania rządowego organu o nieoglądaniu telewizji, automatycznie otrzymuje się tysiąc funtów kary, a także – na wniosek prokuratora – wszczyna się postępowanie karne.

TV Licence obejmuje również osoby, które nie posiadają TV, ale mają smartfona. (Fot. Getty Images)

Po zmianie, którą rozważa Boris Johnson, postępowanie karne zostanie zastąpione postępowaniem cywilnym, opartym wyłącznie o system kar finansowych.

W ubiegłym roku TV Licence płaciło 25,8 miliona gospodarstw domowych, czyli zdecydowana większość mieszkańców Wielkiej Brytanii. Dzięki tej opłace, BBC uzyskało dochód na poziomie ponad £3,6 mld.

Samo BBC sceptycznie podchodzi do pomysłu Borisa Johnsona, sugerując, że może pośrednio doprowadzić to do mniejszych dochodów publicznego nadawcy.

„Sunday Times” przypomina, że torysi jakiś czas temu rozważali całkowitą rezygnację z pobierania TV Licence. Zniesienie opłaty miałoby nastąpić od 2027 roku.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: