DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rada Europejska przedłużyła sankcje wobec Rosji o kolejne 6 miesięcy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pierwszego dnia szczytu w Brukseli szefowie państw i rządów krajów UE przedłużyli sankcje gospodarcze wobec Federacji Rosyjskiej o kolejne sześć miesięcy.

Zostało to ogłoszone w nocy z czwartku na piątek podczas konferencji prasowej po wynikach pierwszego dnia szczytu, przez Przewodniczącego Rady Europejskiej Charlesa Michela, informuje korespondent Ukrinformu.

Rada Europejska przedłużyła sankcje wobec Rosji o kolejne 6 miesięcy

„Rozmawialiśmy o Rosji i o Ukrainie. Zostaliśmy poinformowani o wynikach Szczytu Normandzkiego, który odbył się w poniedziałek w Paryżu. Emanuel Macron i Angela Merkel zaktualizowali dla nas informacje dotyczące sytuacji. Przedłużyliśmy sankcje na kolejne sześć miesięcy, w oparciu o fakt, że wdrożenie umów z Mińska pozostaje bardzo ważną kwestią. Będziemy nadal obserwować dany proces”, powiedział przewodniczący Rady Europejskiej.

Przypomnijmy: wcześniej wicepremier Ukrainy ds. Integracji Europejskiej i Euroatlantyckiej Dmytro Kuleba powiedział, że nie widzi żadnego rzeczywistego powodu, aby Rada Europejska na posiedzeniu w tym tygodniu nie przedłużała sankcji wobec Rosji.

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: