DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kontrowersyjny proces gruzińskiego lekarza – bohatera

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gruziński lekarz, który został aresztowany przez rosyjską straż graniczną w okupowanym regionie Osetii Południowej w listopadzie, stanął przed sądem za „nielegalne przekroczenie granicy”. Zrobił to śpiesząc do pacjenta.


Wazha Gaprindaszwili został zatrzymany 9 listopada, kiedy przekroczył granicę administracyjną z separatystyczną, marionetkową republiką aby zapewnić pacjentowi pomoc medyczną. Jego prawnik,Władimir Fidarow, powiedział , że sąd odmówił spełnienia prośby obrony o zwolnienie lekarza.
Gaprindaszwili twierdzi, że nie złamał żadnych przepisów, ponieważ  to terytorium Gruzji. Według przepisów narzuconych przez tamtejszy, kontrolowany z Kremla, rząd grozi mu do dwóch lat więzienia.  uznała Osetię Południową i inny separatystyczny region Gruzji, Abchazję, jako niepodległe państwa po pięciodniowej wojnie gruzińsko-rosyjskiej w sierpniu 2008 roku sprawuje jednak bezpośrednią kontrolę nad tymi terenami.

Sprawa lekarza – bohatera zelektryzowała międzynarodową opinię publiczną i możemy się spodziewać wielu ostrych not protestacyjnych płynących z krajów zachodu.

Rferl.org Oprac MK

foto wikipedia

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: