NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7332 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pamiętacie Państwo jeszcze " PACJENTA ZERO" ? Przeczytajcie !!
Mega kłamstwo z Indii. Hindusi umierają z całkowicie innej przyczyny.
PO PRZEGRANYM PROCESIE POLICJI - POLICJA POSTANOWIŁA ZGNOIĆ 77 LETNIA KOBIETĘ - 5 NOWYMI AKTAMI OSKARŻENIA
7 czerwca 2021 Bez  głosowania w Parlamencie Europejskim wejdzie w życie TERREG.
Ruszył program zaszczep się zapłacimy ci 25 euro !
PILNE !! Zgony dzieci krótko po przyjęciu szczepionki..
Wałbrzych. Prezydent Szełemej przedstawiony jako SS-man i porównany do Josefa Mengele
Małżeństwa szczepią się razem, razem chorują i razem umierają ...
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

CZEGO NAJCZĘŚCIEJ SZUKALI INTERNAUCI W SIECI W ROKU 2019 – STATYSTYKI GOOGLE -CIEKAWE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

INTERNET

Rok 2019 w wyszukiwarce Google, czyli czego najczęściej szukaliśmy w sieci

Co nas najbardziej poruszyło w mijającym roku, czego najczęściej szukaliśmy, z czym mieliśmy najwięcej problemów, jakie filmy najbardziej nas zainteresowały?! Google przychodzi z odpowiedziami na te i wiele innych pytań.

Google jak co roku postanowiło podsumować mijający rok w swojej wyszukiwarce i podzielić się z nami kwestiami, jakie internautów interesowały najbardziej – my zaś postanowiliśmy skupić się na naszym polskim podwórku. Jeśli chodzi o kwestie najszybciej zyskujące na popularności, to w czołówce znalazło się niestety kilka naprawdę nieprzyjemnych wydarzeń – na pierwszym miejscu mamy bowiem strajk nauczycieli, na drugiej Piotra Woźniaka-Staraka, a na trzecim Pawła Adamowicza (jak dobrze wiemy, obaj tragicznie zginęli).

Na kolejnych miejscach uplasowały się zaś wyniki wyborów UE, Olga Tokarczuk (w końcu pozytywny akcent), Zniewolona, wyniki wyborów 2019, Big Brother, Katedra Notre Dame oraz film Tomasza Sekielskiego o pedofilii w polskim kościele, Tylko nie mów nikomu. Jeżeli zaś chodzi o najpopularniejsze osoby i wydarzenia, to sytuacja wygląda bardzo podobnie, a do wymienionych wcześniej dołączyli również nieżyjący Luke Perry, Kasia Stankiewicz czy zwyciężczyni tegorocznej Eurowizja dla najmłodszych, Viki Gabor.

W 2019 roku postanowiliśmy również dowiedzieć się czegoś nowego i szukaliśmy wyjaśnień takich haseł, jak escape room, apostazja, większość konstytucyjna, PPK, SPA, LGBT, Nutrikosmetyk, pistol, kerozyna i mirra. Chcieliśmy również poradzić się Google w kilku poważnych sprawach, na przykład jak głosować w wyborach do UE, wyborach parlamentarnych czy jak rozliczyć PIT za 2018 oraz kilku bardziej przyziemnych, w stylu jak długo gotować grzyby, bób czy jak ugotować botwinę.

W kwestiach rozrywkowych bezkonkurencyjny okazał się Irlandczyk od Martina Scorsese, który był najczęściej wyszukiwanym filmem, a zaraz za nim uplasowały się fenomenalny Joker oraz Kraina Lodu 2. Kolejne miejsce to zaś Green Book, Kogel Mogel 3, Underdog, Na noże, Pewnego razu w Hollywood, Jak poślubić milionera? Oraz After. Czy Wasze wyszukiwania wyglądały podobnie? A może były zupełnie inne? Koniecznie dajcie znać!

Źródło: GeekWeek.pl/Trendy Google

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: