NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chiny cierpią z powodu największej niewypłacalności obligacji dolarowych przez spółkę państwową w ciągu dwóch dekad

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Główny chiński handlowiec towarowy stał się największym podmiotem defaulującym obligacje dolarowe wśród spółek państwowych w ciągu dwóch dekad, w momencie rozrachunku z Pekinem, który walczy o ograniczenie ryzyka kredytowego w słabnącej gospodarce.

Podobny obraz

Tewoo Group Corp. ogłosiła wyniki bezprecedensowej restrukturyzacji zadłużenia, w wyniku której większość inwestorów zaakceptowała duże straty. Oczekuje się, że zmieni to sposób postrzegania przez inwestorów pożyczkobiorców będących własnością państwa, których tożsamość od lat zapewnia względnie silne poczucie bezpieczeństwa.

Widzi się także oferowanie mapy drogowej na rozwiązanie podobnych kryzysów zadłużenia w przyszłości, gdy nadchodzi perspektywa kolejnych niepowodzeń firm wspieranych przez państwo.

Jednorazowa spółka Fortune Global 500 z północnego miasta portowego Tianjin powiedziała, że ​​inwestorzy obligacji dolarowych reprezentujący 57% z łącznej kwoty 1,25 miliarda dolarów zgodzili się na wypłatę od 37 do 67 centów za dolara, w zależności od terminu spłaty długu. Obligatariusze reprezentujący 22,6% tych obligacji głosowali za zamianą swojego zadłużenia na nowe obligacje z wyraźnie niższymi kuponami, które zostaną wyemitowane przez zagranicznego menedżera długów Tewoo, zarządzającego aktywami państwowymi z Tianjin.

„To jedna z form niewykonania zobowiązania w oparciu o naszą definicję” – powiedział Ivan Chung, analityk z Hongkongu w Moody’s Investors Service, zauważając, że zmiana zadłużenia spowodowała straty dla inwestorów.

Safe Haven No More
Niewypłacalność chińskich firm państwowych rośnie do rekordowego poziomu w 2019 r
Źródło: Bloomberg

UWAGA: Dane z listopada

Plan restrukturyzacji długu, pierwszy tego rodzaju dla chińskiego przedsiębiorstwa państwowego na rynku obligacji dolarowych, wyprzedził 16 grudnia termin zapadalności obligacji w wysokości 300 milionów dolarów, jeden z czterech banknotów objętych planem restrukturyzacji zadłużenia Tewoo. Tianjin State Capital Capital and Management, jego menedżer ds. Długów zagranicznych, powiedział podczas rozmowy z inwestorami pod koniec ubiegłego miesiąca, że ​​Tewoo najprawdopodobniej nie wywiąże się z tego dokumentu.

Według inwestorów, którzy odrzucili oferty, ich obligacje dolarowe zostaną pogrupowane w kompleksowy plan zadłużenia obejmujący dług zagraniczny Tewoo, zgodnie z kapitałem państwowym Tianjin.

Tewoo powiedział, że spodziewane jest rozstrzygnięcie ofert restrukturyzacji zadłużenia w dniu 17 grudnia lub około tej daty.

Niepowodzenie Tewoo na rynku obligacji dolarowych, największy dla chińskiego przedsiębiorstwa publicznego od upadku Guangdong International Trust and Investment Corp. w 1998 r., Jest znakiem, że najgorsze spowolnienie gospodarcze od trzech dekad ogranicza zdolność Pekinu do ratowania słabszych przedsiębiorstw państwowych . W rezultacie władze wydają się coraz chętniej stosować podejście bardziej rynkowe w celu uporządkowania bałaganu.

„Niewypłacalność Tewoo jest przełomowym przypadkiem i pokazuje rosnącą tolerancję na niewykonanie zobowiązania przez zagrożone SOE”, powiedziała w notatce Cindy Huang, analityk kredytowy S&P Global Ratings.

Tianjin „nie jest wyjątkiem”, a inne samorządy lokalne z pogarszającymi się warunkami fiskalnymi mogą również zobaczyć spadek poparcia dla mniej konkurencyjnych przedsiębiorstw publicznych, powiedział.

Ustawienie precedensu
Kryzys Tewoo przyszedł jako przebudzenie dla inwestorów.

„To zły wynik dla inwestorów, którzy kupili obligacje po wartości nominalnej. To powiedziawszy, istnieją pewne osiągnięcia w zakresie powagi strat dla podmiotu powiązanego z SOE – powiedział Charles Macgregor, szef Azji w Lucror Analytics.

„Mamy nadzieję, że tego rodzaju restrukturyzacje wprowadzą na rynek większą dyscyplinę i spowodują, że inwestorzy odpowiednio ustalą ceny za widoczne ryzyko”, dodał.

Według strony internetowej Tewoo jest własnością rządu Tianjin i działa w wielu branżach, w tym w infrastrukturze, logistyce, górnictwie, samochodach i portach. Ma także ślady w krajach, w tym w USA, Niemczech, Japonii i Singapurze.

Handlowiec uplasował się na 132 miejscu na liście Fortune Global 500 w 2018 r., Wyżej niż wiele innych konglomeratów, w tym operator usług China Telecommunications Corp. i Titan Group Corp. i ponad 17 000 pracowników od 2017 r., zgodnie ze stroną internetową Fortune.

zrodlo:bloomberg.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: