Antifa i LGBT blokuje parę seniorów. Foto: Twitter PragerU
Antifa i LGBT blokuje parę seniorów. Foto: Twitter PragerU

Furorę w sieci robi krótkie nagranie z demonstracji, na której grupa Antifa i LGBT w maskach atakuje… parę staruszków. Seniorzy ledwo się poruszają, a młodzi bandyci drą się na nich i wyzywają od „nazistowskich ścierw”.

Antifa i LGBT co i raz mówi o tolerancji, pokoju i miłości. Tymczasem na ostatniej demonstracji pokazali swoje prawdziwe, bandyckie oblicze.

Na nagraniu, które w kilka godzin obejrzano już prawie ćwierć miliona razy widzimy, jak grupa zamaskowanych młodych ludzi atakuje parę staruszków. Słychać też wyraźnie, jak bandydci wyzywają seniorów od „nazistowskich ścierw”. Dziadek i babcia ledwo się poruszają i jedyne, co chcą zrobić, to przejść przez ulicę.

Seniorka w dodatku porusza się o wózku. Widać wyraźnie, że nie wiedzą, co się dzieje na ulicy i nie mogli nikomu zajść za skórę.

Dlaczego antifiarze ich zaatakowali? Bo to heteroseksualna para? Bo są biali? A może jedno i drugie?

Co ciekawe, w grupie demonstrujących antifiarzy powiewa m.in. sześciobarwna flaga totalitarnego ruchu LGBT. Jak widać, towarzystwo nie było ani pokojowe, ani tolerancyjne, ani nawet empatyczne.

Skandaliczna sytuacja miała miejsce podczas protestu Antify pod koniec września w miejscowości Hamilton w prowincji Ontario. Antifa i LGBT protestowali przeciwko Bernierowi, który organizował zbiórkę pieniędzy na nową, utworzoną przez niego, prawicową partię polityczną. Bernier to również zadeklarowany przeciwnik urzędującego premiera Kanady, Justina Trudeau.