NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W zaskakującej decyzji USA zatwierdzają lek na dystrofię mięśniową

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

WASHINGTON (AP) – amerykańskie organy nadzoru zdrowia zatwierdziły drugi lek na wyniszczającą formę dystrofii mięśniowej, zaskakująca decyzja po tym, jak leki zostały odrzucone ze względów bezpieczeństwa zaledwie cztery miesiące temu.

Orzeczenie to oznacza, że po raz drugi Urząd ds. Żywności i Leków wydał wstępną zgodę na tę chorobę w oparciu o wczesne wyniki i najprawdopodobniej wzbudzi pytania o jej standardy dotyczące usuwania w dużej mierze niesprawdzonych leków.

FDA pod koniec czwartku zatwierdziło Vyondys 53 Sarepta Therapeutics dla pacjentów z dystrofią mięśniową Duchenne’a. Duchenne’a dotyka około 1 na 3600 chłopców w Stanach Zjednoczonych, powodując osłabienie mięśni, utratę ruchów i przedwczesną śmierć, zwykle gdy pacjenci są w wieku 20 lub 30 lat. Lek jest przeznaczony dla określonego rodzaju, który dotyka około 8 procent chłopców z Duchenne’a.

W sierpniu FDA odrzuciła lek do wstrzykiwań, wysyłając list do firmy, który oznaczał ryzyko infekcji i przypadków uszkodzenia nerek w badaniach na zwierzętach. Ale Sarepta zakwestionowała tę decyzję, podnosząc ją do kierownictwa centrum narkotykowego FDA. Firma ponownie przesłała swoją aplikację i dane, a FDA cofnęła decyzję, zgodnie z komunikatem prasowym Sarepta.

FDA powiedziała, że czwartkowi lekarze powinni monitorować czynność nerek pacjentów przyjmujących lek. Najczęstsze działania niepożądane leku obejmują ból głowy, gorączkę, ból brzucha i nudności. Inne reakcje obejmują wysypkę, gorączkę, pokrzywkę i podrażnienie skóry.

Zdjęcie dostarczone przez Sarepta Therapeutics w grudniu 2019 r. Pokazuje pudełko i fiolkę z ich lekiem Vyondys 53. W czwartek, 12 grudnia 2019 r. Amerykańskie organy regulacyjne ds. Zdrowia poinformowały, że zatwierdziły ten drugi lek na wyniszczającą formę dystrofii mięśniowej, co było zaskakującą decyzją po lek został odrzucony ze względów bezpieczeństwa zaledwie cztery miesiące wcześniej. (Sarepta Therapeutics przez AP)

Zaskoczenie sprawiło, że akcje spółki gwałtownie wzrosły w piątek o ponad 36%. Ale niektórzy analitycy z Wall Street powiedzieli, że zatwierdzenie sugeruje poluzowanie standardów w agencji.

„Uważamy, że nagłe podjęcie decyzji w agencji nie budzi zaufania” – napisał analityk Debjit Chattopadhyay w notatce dla inwestorów.

Po raz drugi lek Sarepta podążył nietypową drogą do zatwierdzenia. W 2016 r. Przywódcy FDA oczyścili pierwszy lek na dystrofię mięśniową, unieważniając recenzentów agencji, którzy stwierdzili, że niewiele jest dowodów na jego działanie. Decyzja ta była również wynikiem intensywnej kampanii lobbingowej rodzin pacjentów, polityków i lekarzy. Krytycy agencji sugerowali, że FDA mogła skłonić się pod presją z zewnątrz.

Vyondys otrzymało „przyspieszoną aprobatę” na podstawie wstępnych wyników pokazujących, że wzmacnia białko, które wspomaga wzrost włókien mięśniowych. Ale jak dotąd nie wykazano, aby lek poprawiał mobilność i zdrowie pacjentów. FDA wymaga od Sarepty przeprowadzenia dalszych badań dotyczących tych środków dla obu leków. Jeśli firma nie pokaże, że leki pomagają pacjentom, FDA może wycofać zgodę – choć rzadko to robi.

Badanie kontrolne dla Vyondys ma się odbyć do 2024 r. Lek będzie kosztował 300 000 USD rocznie dla typowego pacjenta – dziecka o wadze 44 funtów – podała firma. To ta sama cena, co wcześniejszy lek Sarepty.

Analitycy twierdzą, że nieoczekiwana decyzja może wróżyć dobrze innym eksperymentalnym lekom o wątpliwych wynikach badań, w tym uważnie obserwowanym leku Alzheimera, który wkrótce pojawi się przed agencją.

Twórcy leku podali wyniki w październiku, sugerując, że ich leki mogą być pierwszym, który spowolni umysłowy spadek choroby Alzheimera. Ale wielu ekspertów jest sceptycznych, zauważając niezwykłe zmiany w badaniach i analizy stosowane podczas opracowywania leku.

Obserwuj Matthew Perrone na Twitterze: @AP_FDAwrite

Wydział Zdrowia i Nauki Associated Press otrzymuje wsparcie z Departamentu Edukacji Naukowej Instytutu Medycznego Howarda Hughesa. AP ponosi wyłączną odpowiedzialność za całą zawartość.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: