DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Przewidziano „mroczny scenariusz” dla Europy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Flaga UE podczas protestów w Paryżu

Rosyjski senator Aleksiej Puszkow ocenił na Twitterze możliwe konsekwencje amerykańskich testów pocisku balistycznego, który byłby zakazany, gdyby Traktat INF obowiązywał.

Jego zdaniem przeprowadzenie testów może być dla Europy czarną datą, jeśli po tym nastąpi rozmieszczenie amerykańskich rakiet na kontynencie.

(Rozmieszczenie pocisków – red.) spowoduje, że Europa wróci do konfrontacji jądrowej z czasów zimnej wojny. Mroczny scenariusz – ocenił Puszkow.

​Ministerstwo Spraw Zagranicznych zareagowało na testowanie przez Stany Zjednoczone pocisku, który byłby zakazany, gdyby Traktat INF obowiązywał, podkreślając, że jest to niepokojące zjawisko.

Władimir Jermakow, stojący na czele departamentu rosyjskiego MSZ ds. kontroli zbrojeń i nieproliferacji broni jądrowej, powiedział, że Stany Zjednoczone przeprowadziły testy kilka miesięcy po wycofaniu się z Traktatu INF. Świadczy to o tym, że prace nad pociskiem trwały od dawna.

Traktat INF przestał obwiązywać 2 sierpnia. Na początku tego roku Waszyngton ogłosił, że wycofuje się z układu, oskarżając Rosję o jego długotrwałe naruszanie. Moskwa zaprzeczyła tym zarzutom. Tego samego dnia Pentagon oświadczył, że USA zaczynają prace nad rakietami bazowania naziemnego w wariancie niejądrowym, które wcześniej były zakazane.

Na początku lipca rosyjski prezydent Władimir Putin podpisał ustawę o zawieszeniu traktatu.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: