DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polityk Konfederacji za udostępnienie parodii filmu Tarantino był przesłuchiwany przez policję [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Artur Dziambor / Fot. PAP

Artur Dziambor / Fot. PAP

Polityk Konfederacji za udostępnienie parodii filmu Tarantino był przesłuchiwany przez policję. Poseł Artur Dziambor był gościem telewizji NCzasTV. Polityk skomentował zamieszanie wokół zatrzymania byłego księdza Jacka Międlara przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego za szerzenie nienawiści.

Odnosząc się do skali absurdu wokół „mowy nienawiści” poseł wspomniał sytuację, która spotkała jego samego kilka lat temu. Dziambor został wezwany i przesłuchiwany za udostępnienie na Facebooku parodii filmu „Bękarty Wojny” Quentina Tarantino.

Skecz polegał na tym, że niemiecki oficer nieustannie poprawia błędy językowe przesłuchiwanego Włocha. Stąd nazwa „gramar-nazi”.

Jak opisuje Dziambor, przesłuchanie trwało kilka godzin, a powodem wezwania go był anonimowy donos.

– Jeżeli chodzi tylko o jakieś wypowiedzi pana Międlara, które sam uważam za kontrowersyjne, to jeżeli to był jedyny zarzut, to środki były grubo przesadzone – komentował akcję ABW w stosunku do byłego księdza poseł Konfederacji.

– Odpowiednie służby i władza powinny nam to (akcję ABW – red.) wytłumaczyć – dodał polityk.

Źródło: NCzasTV

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: