NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1157 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Mocny wpis Różala. Lewica zawyje. „Cymbale jeden z drugim!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Mocny wpis Różala. Lewica zawyje. „Cymbale jeden z drugim! Jak ci tu nie pasuje to … stąd! O takich Ludziach powinniśmy uczyć Nasze Dzieci ,a nie klepania szkopa po hełmie”

Marcin Różal Różalski. Foto: instagram
Marcin Różal Różalski. Foto: instagram

Marcin „Różal” Różalski, znany i utytułowany zawodnik MMA – m.in. mistrz KSW – nie ukrywa, że jest wielkim patriotą. I dał tego kolejny dowód. Na swoim Instagramie zamieścił bardzo mocny, patriotyczny wpis.

Różalski nie ma wątpliwości o kim powinno się mówić w Polsce. Przede wszystkim o polskich bohaterach, którzy w dzisiejszych czasach znikają nam z horyzontu, a przecież bez nich nie byłoby nas dzisiaj.

Screenshot_11.jpg

Marcin Różalski na swoim instagramowym koncie zmieścił grafikę z polskimi bohaterami, m.in. z gen. Maczkiem, gen. Sikorskim i gen. Sosabowskim, i opatrzył ją bardzo mocnym komentarzem. Poradził w nim tym, którym się w Polsce nie podoba, co powinni zrobić.

„O takich Ludziach powinniśmy uczyć Nasze Dzieci ,

a nie klepania szkopa po hełmie.Książki o prawdziwej historii Polski czytać powinny, a nie książki jakiś popaprańców co piszą o gwałceniu kozy za co dostają jeszcze światowe nagrody.”

„Mi też dużo rzeczy nie pasuje w Polsce i pozmieniał bym dużo, albo i więcej, ale nigdy nie przeszło by mi przez usta, że wstydzę się bycia Polakiem. Jestem dumny z bycia Polakiem. Z Jej historii, z Naszych Bohaterów. Mogę się wstydzić za różnych balasów, którzy uważają się za Polaków, a zachowują się jak zwykłe ….., szkalują na Ojczyznę i donoszą jak zwykłe kapusie.”

„Cymbale jeden z drugim nie było by cię na świecie gdyby Nasi Bohaterowie nie obronili by ziemi, która nazywa się Polska, a jak ci tu nie pasuje, bo za szaro, za mało kolorowo, potrzebujesz wzbogacenia kulturowego, to ……. stąd tam, gdzie już jest aż nadto kolorowo. Nie będziesz musiał się wstydzić, że jesteś Polakiem, choć nim nigdy nie byłeś i nie będziesz musiał się wstydzić języka i gęgać będziesz mógł jak chcesz.”

n.czas.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “Mocny wpis Różala. Lewica zawyje. „Cymbale jeden z drugim!

  1. niestety rozal sie myli od zaglady polakow ocalila armia czerwona , 1 i 2 armia wojska polskiego . rozal to aktywista syjonu .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: