DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Frasyniuk wzywa do ulicznego buntu: „Pamiętajcie, historia do Was krzyczy «… i się nie bać!»”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Władysław Frasyniuk fot. PAP/Maciej Kulczyński

Władysław Frasyniuk fot. PAP/Maciej Kulczyński

Władysław Frasyniuk zasłynął ostatnio sloganem wykrzyczanym rzekomo w obronie niezawisłości sędziów. „Je..ć pisiora” – skandował na wiecu ulubieniec opozycji ulicznej. Teraz wzywa do rozruchów na ulicach.

Niespełna dwa tygodnie temu aktywiści z KOD-u, politycy i prawnicy gromadzili się przed sądami w kilkudziesięciu miastach w Polsce, a także przed Ministerstwem Sprawiedliwości. Wiece odbyły się po tym, jak cofnięto delegację do olsztyńskiego sądu okręgowego Pawłowi Juszczyszynowi, a następnie zawieszono go w wykonywaniu obowiązków.

Zgromadzenia odbyły się m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Katowicach, Częstochowie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Szczecinie. Na wrocławskim spędzie pojawił się także Władysław Frasyniuk. Do skandowanych haseł: „Wolne sądy”, „Chcemy wolności i niezawisłości”, „Wolność, równość, demokracja”, dorzucił także swoje. „Je..ć pisora” – wykrzykiwał.

Dzisiaj Frasyniuk postanowił zabrać głos w związku z rocznicą wprowadzenia stanu wojennego. Nie dość, że nie wycofał się z wulgarnych słów, to postanowił pociągnąć tę narrację.

„Z opresyjną władzą się nie rozmawia, z opresyjną władzą się walczy. Prosta zasada w rocznicę 13 grudnia. Co zrobisz opozycjo, by obronić sędziów i resztę obywateli? Nie lubicie brzydkich słów? Chcecie grzecznej ulicy? OK. Pamiętajcie, historia do Was krzyczy «… i się nie bać!»” – napisał na Twitterze Frasyniuk.

Jakiś czas temu opozycjonista z czasów PRL, który w III RP zasłynął głównie rozróbami podczas miesięcznic smoleńskich i wulgarnymi hasłami wykrzykiwanymi podczas spędów KOD-u, przyznał, że dzisiejsza opozycja to w rzeczywistości postkomuna.

„Żarcik na konwencji PiS. Jarek, który nie siedział, Piotrowicz, który wsadzał i partia, która Konstytucję szanuje tak jak szanował ją PZPR, widzą dookoła postkomunę. Może jesteśmy «post», ale Wy, koledzy, w komunie siedzicie nie po kolana, ale, cytuję, po «mordy zdradzieckie»” – przyznał na Twitterze.

Źródła: Twitter/nczas.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: