DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Antoni Mężydło demaskuje Kaczyńskiego. Prezes PiS przekonał go, by NIE głosował za ochroną życia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_7

Antoni Mężydło, senator Koalicji Obywatelskiej, w rozmowie z „Rzecząpospolitą” ujawnia szokującą prawdę nt. Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS miał przekonać Mężydłę do tego, by nie głosował za ochroną życia nienarodzonego.

Dziś Antoni Mężydło jest senatorem Platformy Obywatelskiej, ale w 2001 roku startował z ramienia PiS. Z partią Jarosława Kaczyńskiego rozstał się dopiero w 2007.

Na stronie „Rzeczypospolitej” pojawił się wywiad, w którym polityk opowiada o swojej przeszłości. Godne uwagi, szczególnie dla prawicowego wyborcy, są fragmenty w których senator opowiada o Jarosławie Kaczyńskim.

Jarosław Kaczyński nie chciał bronić nienarodzonych

– Jarosław potrafił być bardzo przekonujący. Do wielu rzeczy mnie przekonał. Gdy głosowaliśmy ustawę dotyczącą wpisania do konstytucji przepisów antyaborcyjnych, byłem przekonany, że jako katolik muszę głosować ‚za’ – opowiada Elizie Olczyk Mężydło.

Z pewnością wielu wyborców PiS zaszokuje wyznanie polityka, który twierdzi, że do zmiany decyzji namówił go prezes PiS.

– Kaczyński poprosił mnie wtedy na rozmowę i mówi: „Chcesz, żeby państwo było opresyjne wobec kobiet?”. Zaczął mi tłumaczyć, czym to będzie skutkowało i mnie przekonał. Zagłosowałem przeciwko zmianie – wyjawia senator.

Źródło: Rzeczpospolita

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: