DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ambasador Polski dla ukraińskich mediów: Polska wzywa Rosję, by odpowiedziała na pozytywne inicjatywy prezydenta Zełenskiego

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

-Z dużą niecierpliwością oczekujemy teraz wypełnienia zobowiązania do przerwania ognia, wymiany przetrzymywanych osób zgodnie z formułą „wszyscy za wszystkich” praz odnośnie nowych obszarów rozmieszczenia wojsk. Dużo pracy dla Trójstronnej Grupy Kontaktowej w Mińsku. I bardzo mocno zachęcamy Rosję, by odpowiedziała na pozytywne kroki prezydenta Zełenskiego i ukraińskiego rządu – powiedział ambasador RP w Kijowie Bartosz  w rozmowie z ukraińską agencją UNIAN.

Jak dodał,  odnotowuje i docenia niełatwe polityczne decyzje ukraińskiej strony o przedłużeniu obowiązywania ustawy o terytoriach w Donbaasie oddzielonych od Ukrainy oraz o rozmieszczeniu sił w Stanicy Ługańskiej, Zołotem i Pietrowsku.

Cichocki podkreślił, że dopóki nie zostaną zrealizowane ustalenia w formacie normandzkim, kraje  powinny kontynuować politykę sankcji wobec Rosji.

– Musimy także być uważni wobec tego, co dzieje się na Krymie, który nie był częścią rozmów w Paryżu, ale represje i militaryzacja półwyspu trwa i międzynarodowa społeczność nie powinna o tym zapominać – dodał Bartosz Cichocki.

Oprac. MaH, unian.net

fot. kijow.msz.gov.pl

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: