DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Witold Tomaszewski odchodzi z Play, Arkadiusz Dziermański z TELEPOLIS

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Grudzień przynosi zmiany w polskim telko. Witold Tomaszewski odchodzi z Play, Arkadiusz Dziermański odchodzi z TELEPOLIS.PL.

Witold Tomaszewski odchodzi z Play

Przez wiele lat redaktor naczelny TELEPOLIS.PL (WitekT), a od końca marca 2017 roku pracownik P4. Po ponad 2,5 roku Witold Tomaszewski opuszcza szeregi fioletowego operatora. W sieci Play zajmował się działaniami public affairs.

W praktyce Witold zajmował się komunikacją ze społecznościami w tych najtrudniejszych sprawach – można powiedzieć, że na linii ognia. Spotykał się z protestującymi przeciwko budowie nadajników, jak i też edukował, czym tak właściwie są technologie wprowadzane przez operatora. Witek nie komentuje przyczyny odejścia z Play, ani też nie przekazał nam jeszcze jakie są jego dalsze plany. Wiemy natomiast, że póki co nie myśli o powrocie do mediów.

Regulacje i harmonizacja norm pola elektromagnetycznego na ostatniej prostej, moja misja dobiega końca. Jutro mój ostatni dzień w PLAY. Dziękuję wszystkim za współpracę i ciekawe dyskusje!

– napisał na swoim Facebooku Witold Tomaszewski

Arkadiusz Dziermański odchodzi z TELEPOLIS.PL

Arek Dziermański (orson_dzi) swój pierwszy news opublikował na TELEPOLIS.PL przeszło 5 lat temu, w lipcu 2014 roku. Wcześniej wspierał redakcję przy tworzeniu katalogu telefonów, jak i też aktywnie udzielał się na naszym forum – obecnie na liczniku ma przeszło 19 tys. komentarzy.

W ostatnim czasie Arek znany jest ze swojej krucjaty przeciwko organizacjom anty-5G. Z redakcji odchodzi w poszukiwaniu nowych wyzwań. Serdecznie dziękujemy za lata owocnej współpracy i życzymy dalszych sukcesów, z mniejszą tendencją do „robienia orsonów” ;-).

Arek do końca roku będzie nadal publikował na TELEPOLIS.PL większe artykuły, m.in. testy telefonów. Później jego miejsce w redakcji zajmie nowa osoba.

Źródło tekstu: wł

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: