NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Trump krytykuje działaczke klimatu Thunberg

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

WASHINGTON (AP) – Prezydent Donald Trump zaatakował 16-letnią działaczkę klimatu Gretę Thunberg w czwartek, dzień po tym, jak Time został nazwany Osobą Roku, nazywając jej wybór „absurdalnym”.

Szwedzka nastolatka stała się symbolem rosnącego ruchu młodych działaczy klimatycznych po prowadzeniu cotygodniowych strajków szkolnych w jej kraju, które zainspirowały podobne działania w około 100 miastach na całym świecie. W ciągu ostatnich półtora roku przyciągnęła tłumy swoimi ognistymi występami podczas protestów i konferencji.

W czwartkowym porannym tweecie Trump powiedział: „Greta musi popracować nad swoim problemem zarządzania gniewem, a następnie pójść do dobrego, staromodnego filmu z przyjacielem!”

Dodał: „Chill Greta, Chill!”

Thunberg odpowiedziała, zmieniając biografię profilu na Twitterze i czytając: „Nastolatka pracująca nad problemem zarządzania gniewem. Obecnie odpoczywa i ogląda dobry stary film z przyjacielem. ”

Mówiła otwarcie o swojej diagnozie z zespołem Aspergera, zaburzeniem ze spektrum autyzmu związanym z wysoką inteligencją i zaburzeniami umiejętności społecznych. „Mam Aspergery, co oznacza, że ​​czasami trochę się różnię od normy”, napisała w tym roku na Twitterze. „I – w odpowiednich okolicznościach – bycie innym jest supermocarstwem.”

Miniatura wideo na Youtube

Były sekretarz stanu John Kerry, który uczestniczył w rozmowach klimatycznych ONZ w Madrycie, powiedział w wywiadzie dla AP, że komentarze Trumpa były „najbardziej haniebnym, zastraszającym, bezprecedensowym, prawie tchórzliwym posunięciem. I powinien się wstydzić. Ale nie zna wstydu.

To nie pierwszy raz, gdy Trump narzekał, że nie został rozpoznany za jego wpływ. W 2015 r. Trump zaatakował niemiecką kanclerz Angelę Merkel za „zrujnowanie Niemiec” po tym, jak została nazwana Osobą Roku, kiedy został wymieniony na drugim miejscu.

Trump jest drugim światowym liderem, który w tym tygodniu wycelował w Thunberg. Jej obawa o zabójstwa rdzennych Brazylijczyków w Amazonii wywołała we wtorek ostry napomnienie prezydenta Brazylii.

„Greta powiedziała, że ​​Indianie zginęli, ponieważ bronili Amazonki” – powiedział Jair Bolsonaro. „To imponujące, że prasa ustępuje miejsca takiemu bachorowi” – dodał, używając portugalskiego słowa „pirralha”.

W odpowiedzi Thunberg zmieniła biografię na Twitterze, gdzie ma ponad 3 miliony obserwujących, i powiedziała „Pirralha”.

___

Autorzy AP Frank Jordans i Aritz Parra w Madrycie przyczynili się do tego raportu.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: