NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7332 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pamiętacie Państwo jeszcze " PACJENTA ZERO" ? Przeczytajcie !!
Mega kłamstwo z Indii. Hindusi umierają z całkowicie innej przyczyny.
PO PRZEGRANYM PROCESIE POLICJI - POLICJA POSTANOWIŁA ZGNOIĆ 77 LETNIA KOBIETĘ - 5 NOWYMI AKTAMI OSKARŻENIA
7 czerwca 2021 Bez  głosowania w Parlamencie Europejskim wejdzie w życie TERREG.
Ruszył program zaszczep się zapłacimy ci 25 euro !
PILNE !! Zgony dzieci krótko po przyjęciu szczepionki..
Wałbrzych. Prezydent Szełemej przedstawiony jako SS-man i porównany do Josefa Mengele
Małżeństwa szczepią się razem, razem chorują i razem umierają ...
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szok! Nasze szkoły zamienione w nadajniki Wi-Fi. Cicha depopulacja.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wi-fi… Myślę, że każdy kto instaluje Wi-fi w szkole powinien być zamknięty na resztę życia. Naprawdę tak uważam.Myślę,że taka osoba nie jest dopasowana do życia w społeczeństwie, nie powinna chodzić po powierzchni tej planety, ponieważ nie sprawdzili wyników badań na ten temat. Jakie niebyłyby ich intencje, nie jest to warte problemów genetycznych.Z jakimi będą musieć zmierzyć się rodzice z dziećmi kiedy się urodzą.Jeśli pomyślimy o konkretnym rodzicu, o matce, która ma genetycznie zdeformowane dziecko, to ta matka będzie się czuła winna temu, że urodziła to dziecko. Będzie czuła się winna i będzie się martwić w każdej sekundzie każdego dnia przez resztę swojego życia. Będzie się martwić , że to dziecko nie weźmie ślubu, a jeśli nawet, to bedzie się martwiła że choroba przeniesie się na wnuki, a tak się na pewno stanie. Będzie się martwiła o to kto się nim zaopkiekuje jak ona umrze. W ten sposób skazujemy zarówno rodzinę jak i następne pokolenia na życie w absolutnym piekle. To jest już opublikowane. Dostępne by do tego zaglądać.Ja nazywam to zamierzoną ignorancją. Ktoś oferuje im jakieś rozwiązanie, oni myślą „O to będzie świetne- chcę to!” Problem leży w tym… Wyobraź sobie, że jesteś 15 letnią uczennicą… całość nagrania, Dr. Barrie Trower – WiFi, mikrofale i konsekwencje dla naszego zdrowia – napisy PL

W lutym 2015 rząd Francji wprowadził całkowity zakaz używania Wi-Fi w przedszkolach, a w szkołach podstawowych znacząco go ograniczył.Rząd Niemiec zaleca, by gdy to tylko możliwe, unikać korzystania z Wi-Fi w miejscu pracy i domu.
Rząd Bawarski (Niemcy) zaleca szkołom zrezygnować z WLAN, a w zamian tego instalować sieci komputerowe kablowe (LAN).
Władze Los Angeles nakazały szkołom i uczelniom ograniczyć kontakt uczniów z promieniowaniem Wi-Fi – limit wprowadzony w tym mieście jest o 10 tysięcy razy niższy niż standard przyjęty przez amerykański rząd.
Francja planuje ustawowo ograniczać używanie telefonów komórkowych przez dzieci, a paryskie biblioteki odcięto już od bezprzewodowego internetu.
Francuski sąd w dwóch przypadkach wydał przełomowe orzeczenie, nakazując operatorom telefonii komórkowej rozebrać maszty stojące blisko domów mieszkalnych.

We Francji zakazano jakichkolwiek reklam telefonów komórkowych skierowanych do osób poniżej 12 roku życia, a obecnie trwają prace nad ustawą nakazującą sprzedawanie wszystkich komórek od razu w zestawie ze słuchawkami.
W Kanadzie poza używaniem komórek w szkołach, zabroniono budowę i instalacje w pobliżu szkół stacji bazowych telefonii komórkowej.
W Kanadzie i Rosji także zaleca się ostrożność, a władze Izraela rozważają obecnie możliwość umieszczania na telefonach ostrzeżeń podobnych do tych, jakie drukuje się na paczkach papierosów.
Izrael: od lipca 2009 roku jest zabroniona sprzedaż instalacji bezprzewodowych sieci WLAN i telefonii komórkowej w budynkach mieszkalnych.
Izraelskie Ministerstwo Edukacji od 2013 roku całkowicie zrezygnowało z sieci bezprzewodowych w szkołach podstawowych.

http://ellison.pl/fakty-na-temat-promieniowania-em/

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Filipowicach
tel. 14 66 36 193
E-mail: zspipfilip@interia.pl
Strona www: http://www.zspipfilipowice.dzs.pl/

Szkoła „rekordziska” :

3 szkolne sieci wewnętrzne Wi-Fi (dwie sieci pulsują z prędkością 2,4 miliarda razy na sekundę, jedna to aż 5 miliardów razy na sekundę)

i minimum 7 sieci zewnętrznych o dużej mocy ( część sygnałów pochodzi z dachu budynku szkoły, reszta z nadajnika oddalonego o około 80 metrów od szkoły)

Fale radiowe 2.4 GHz pochodzące z WiFi wpływają na degenerację microRNA w mózgu.
Źródło:
http://www.wykop.pl/ramka/2464633/fale-radiowe-2-4-ghz-pochodzace-z-wifi-wplywaja-na-degeneracje-microrna-w-mozgu/
MikroRNA (miRNA) odgrywają kluczową rolę we wzroście, różnicowaniu, proliferacji i śmierci komórkowej poprzez tłumienie jednego lub więcej docelowych genów. Jednak ich interakcja z częstotliwościami radiowymi jest wciąż nieznana. Celem tego badania było zbadanie długoterminowych skutków promieniowania o częstotliwości radiowej emitowanego z systemu Wireless Fidelity (Wi-Fi) na niektóre z miRNA w tkance mózgowej.
MATERIAŁY I METODY:

Badanie przeprowadzono na 16 szczurach dorosłego samca Wistar Albino, dzieląc je na dwie grupy, takie jak pozorowana (n = 8) i ekspozycja (n = 8). Szczury w grupie ekspozycji były narażone na promieniowanie o częstotliwości 2,4 GHz (RF) przez 24 godziny dziennie przez 12 miesięcy (jeden rok). Ta sama procedura została zastosowana do szczurów w grupie pozorowanej, z wyjątkiem wyłączenia systemu Wi-Fi. Natychmiast po ostatniej ekspozycji szczury uśmiercono, a ich mózgi usunięto. miR-9-5p, miR-29a-3p, miR-106b-5p, miR-107, miR-125a-3p w mózgu zostały szczegółowo zbadane.
WYNIKI:
Wyniki wykazały, że długotrwałe narażenie na promieniowanie Wi-Fi 2,4 GHz może zmienić ekspresję niektórych miRNA, takich jak miR-106b-5p (adj p * = 0,010) i miR-107 (ad p p = 0,005). Zaobserwowaliśmy, że ekspresja mir 107 wynosi 3,3 razy, a ekspresja miR-106b-5p jest 3,65 razy mniejsza w grupie ekspozycji niż w grupie kontrolnej.
Długotrwała ekspozycja RF o częstotliwości 2,4 GHz może prowadzić do działań niepożądanych, takich jak choroby neurodegeneracyjne, które powstały w wyniku zmiany ekspresji niektórych miRNA

Wi-Fi, mikrofale i konsekwencje dla naszego zdrowia
Najbardziej dotknięci są kobiety w ciąży, dzieci, kobiety ogólnie, osoby starsze, mężczyźni i (co najważniejsze) sprawni fizycznie. Niektóre osoby wydają się być niewrażliwe na ekspozycję, ale znaczny odsetek – od 47,7% do 57,7% – staje się szczególnie wrażliwy, nawet większość z nas mogła uznać za niskie dawki, które stanowią minimalne ryzyko. Sytuacja okazuje się jednak zupełnie odwrotna.
Kobieta rodzi się z 400 000 pęcherzyków, z których około 400 dojrzeje do jaj, które mogą zostać zapłodnione przez plemniki w celu wytworzenia zygoty, która przekształci się w zarodek, a następnie w płód i, w sprzyjających warunkach, narodziny na żywo. Podczas pierwszych 4-6 tygodni ciąży kobiety, zarodek jest najbardziej narażony, szczególnie dlatego, że kobieta może nie wiedzieć, że jest w ciąży i nie podejmuje żadnych środków ostrożności.
Proste wyjaśnienie
Zniszczenie przez Wi-Fi
Jak wyjaśnił Trower, ponieważ tkanki mózgowe i szpik kostny dzieci mają inne przewodnictwo elektryczne niż u dorosłych, absorpcja promieniowania mikrofalowego przez dziecko może być dziesięciokrotnie wyższa niż u osoby dorosłej. Nawet niska ekspozycja na promieniowanie mikrofalowe może być wyjątkowo szkodliwa i wywoływać utleniające i nitrozujące formy stresu, które mogą powodować nieodwracalne mitochondrialne (genetyczne) uszkodzenia, które przejawią się w poronieniach, martwo urodzone i wady wrodzone.

Efekty kumulują się z pokolenia na pokolenie, gdy badania Światowej Organizacji Zdrowia wykazały, że kobiety narażone na niską dawkę promieniowania mikrofalowego (poniżej poziomu termicznego, gdzie jest odczuwalne jako ciepło) miały 47,7% częstości poronienia przed 7 tygodniem ciąży. Poziom narażenia w tym przypadku wynosił pięć mikrosekund na centymetr kwadratowy, czyli poniżej tego, co większość dziewcząt szkolnych otrzyma w klasie nadajników Wi-Fi od około pięciu lat wzwyż, których skutki mogą obejmować raka, utratę pamięci i poród defekty.
Dlaczego sytuacja jest tak rozpaczliwa
Mitochondrialny DNA jest dziesięć razy bardziej podatny na „stres” oksydacyjny i nitrozowy niż DNA jądra komórkowego. Ale te efekty są przekazywane do każdej kolejnej generacji żeńskiej i, niezależnie od tego, czy te dziesięciokrotne wzrosty łączą się w 57,7% lub są dodatkowe, a zatem równe 67,7%, nie stanowią znaczącej różnicy. Konsekwencją jest z grubsza zmniejszenie o połowę narodzin normalnych dzieci z każdym pokoleniem, co stanowi katastrofę w tworzeniu dla gatunku.
http://wifidangers.com/

Szkoła Podstawowa w Stróżach
tel. 14 66 55 069
E-mail: spstroze@wp.pl
Strona www: http://spstroze.w.interia.pl/

Kolejna szkoła „rekordzistka”:

minimum dwie szkolne sieci wewnętrzne Wi-Fi ( każda pulsuje z prędkością około 2,4 miliarda razy na sekundę)

i minimum 6 sieci zewnętrznych ( z anten zlokalizowanych na dachu budynku szkoły)

https://muditalab.com/why-is-wi-fi-harmful-to-living-beings-68c2b1e81fdd
Jednym z ekspertów, który porusza kwestię nadmiernego promieniowania, jest dr Erica Mallery-Blythe , specjalistka od medycznych aspektów radioaktywności i pól elektromagnetycznych . Jej zainteresowanie tym tematem zaczęło się w 2008 roku, kiedy zauważyła dramatyczny wzrost liczby dolegliwości w społeczeństwie, w tym:
– częste i silne bóle głowy
– bezsenność
– chroniczne zmęczenie
– niezdolność koncentracji
– zaburzenia snu
I poważniejsze choroby:
– tworzenie wolnych rodników
– redukcja czerwonych krwinek
– zmniejszenie gęstości krwi
– kurczące się naczynia krwionośne
– nowotwór mózgu
– problemy z płodnością
– zaburzenia neurologiczne (takie jak autyzm lub choroba Alzheimera).
Dzieci są najbardziej narażone na negatywne skutki promieniowania emitowanego przez Wi-Fi
Tymczasem prof. Olle Johansson szwedzkiego Instytutu Karolinska wykazał, że ludzie żyją dziś w środowisku, w którym promieniowanie generowane przez fale radiowe szacuje się na 10 miliardów razy większe niż w latach 60. – brzmi przerażająco, prawda?
Ważnym faktem dla wszystkich rodziców i nauczycieli jest to, że 5-latkowie pochłaniają do 60% więcej promieniowania niż dorośli, ponieważ dzieci mają cieńszą czaszkę i mniej odporne ciało . Obecnie nowotwory mózgu są najczęstszym rodzajem raka wśród dzieci w krajach zachodnich, co jest jednym z najbardziej niepokojących trendów pod względem szkodliwego wpływu korzystania z Wi-Fi.

Dr. Erica Mallery-Blythe – Electromagnetic Radiation, Health and Children 2014

https://www.globalhealingcenter.com/natural-health/10-shocking-facts-health-dangers-wifi/

10 Szokujące fakty dotyczące zagrożeń zdrowotnych związanych z Wi-Fi
W 2008 r. Publikacja Scientific American wyjaśniła niebezpieczeństwo Wi-Fi na ludzki mózg.

Wi-Fi jest wygodne, ale wiele osób wyraziło wątpliwości co do bezpieczeństwa niewidocznych sił, które przenikają wszystko wokół nas. Od wprowadzenia Wi-Fi w 1997 r. Naukowcy przeprowadzili dziesiątki badań w celu zbadania tematu. Rezultaty są jasne i szokujące – Wifi może negatywnie wpłynąć na ogólne zdrowie i zdrowie mózgu, szczególnie u dzieci.

Być może najbardziej szokujące jest to, że ta informacja nie jest nowa, ani nawet ta kontrowersyjna. W rzeczywistości, w 2008 r. Dobrze znana publikacja Scientific American prowadziła utwór zatytułowany „Mind Control by Cell Phone”, który wyjaśnił niebezpieczeństwo, jakie Wi-Fi ma na ludzki mózg. Przyjrzyjmy się potencjalnym zagrożeniom związanym z Wi-Fi z tymi 10 faktami.
Potencjalne niebezpieczeństwa Wi-Fi
1. Przyczynia się do rozwoju bezsenności
Czy kiedykolwiek czułeś się bardziej rozbudzony po korzystaniu z Wi-Fi lub nawet zmagałeś się spać przez całą noc? Raporty z tych zjawisk były częste, a nawet zainicjowały badanie w 2007 roku, które oceniało modulację niskich częstotliwości z telefonów komórkowych i jej wpływ na sen. Uczestnicy byli narażeni na sygnały elektromagnetyczne z prawdziwych telefonów lub brak sygnału z fałszywych telefonów. Osoby narażone na promieniowanie elektromagnetyczne miały znacznie trudniejszy czas zasypiania i zaobserwowano zmiany w falach mózgowych.

Zasugerowano, że spanie w pobliżu telefonu, w domu z Wi-Fi lub w budynku mieszkalnym z wieloma sygnałami Wi-Fi może powodować przewlekłe problemy ze snem, ponieważ ciągłe bombardowanie zanieczyszczenia Wi-Fi zakłóca zasypianie i wzorce snu. Dla wielu pozbawienie snu jest tylko początkiem większych problemów. Rozwój depresji i nadciśnienia był również związany z nieodpowiednim snem.
2. Uszkadzanie rozwoju dzieciństwa
Narażenie na nietermiczne promieniowanie o częstotliwości radiowej z Wi-Fi i telefonów komórkowych może zakłócić normalny rozwój komórkowy, zwłaszcza rozwój płodu. Badanie na zwierzętach z 2004 r. Wiązało ekspozycję na opóźniony rozwój nerek. Ustalenia te zostały poparte badaniami austriackimi z 2009 r. W rzeczywistości zakłócenie syntezy białek jest tak poważne, że autorzy wyraźnie zauważyli: „ta właściwość komórek jest szczególnie wyraźna w rozwijających się tkankach, to znaczy u dzieci i młodzieży. W związku z tym te grupy ludności byłyby bardziej podatne na skutki niż opisane powyżej.
3. Wpływa na wzrost komórek

Kiedy grupa duńskich dziewiątych równiarki doświadczyła trudności z koncentracją po sypieniu z telefonami komórkowymi za ich głową, przeprowadzili eksperyment, aby przetestować wpływ bezprzewodowych routerów Wi-Fi na rzeżuchę ogrodową. Jeden zestaw roślin uprawiano w pomieszczeniu wolnym od promieniowania bezprzewodowego; druga grupa wyrosła obok dwóch routerów, które emitowały taką samą ilość promieniowania jak telefon komórkowy. Wyniki? Rośliny najbliższe promieniowaniu nie rosły.


4. Derails Brain Function

Podobnie jak duńscy licealiści zauważyli problemy z koncentracją, naukowcy zaczęli przyglądać się wpływowi promieniowania 4G na funkcjonowanie mózgu. Wykorzystując technologię MRI, badania przeprowadzone w zeszłym roku wykazały, że osoby narażone na promieniowanie 4G miały kilka obszarów zmniejszonej aktywności mózgu.
5. Zmniejsza aktywność mózgu u kobiet

Grupie 30 zdrowych ochotników, 15 mężczyzn i 15 kobiet, poddano prostemu testowi pamięci. Po pierwsze, cała grupa została przetestowana bez narażenia na promieniowanie Wi-Fi – bez problemu. Następnie byli narażeni na Wi-Fi 2,4 GHz z bezprzewodowego punktu dostępowego przez około 45 minut. Podczas tej części badań mierzono aktywność mózgu, a kobiety miały zauważalną zmianę w aktywności mózgu i poziomach energii.
6. Neutralizuje plemniki

… Ponieważ od dawna wiemy, że ciepło generowane przez laptopy zabija plemniki. Cóż, teraz okazuje się, że ciepło nie jest jedynym zagrożeniem dla męskiej męskości. Badania wykazały, że narażenie na częstotliwości Wi-Fi zmniejsza ruch plemników i powoduje fragmentację DNA.  Zarówno testy na ludziach, jak i na zwierzętach potwierdziły, że ekspozycja negatywnie wpływa na plemniki.
7. Może wpływać na płodność

I to nie tylko sperma. Wyniki badań na zwierzętach sugerują, że niektóre częstotliwości bezprzewodowe mogą uniemożliwić wszczepienie jaj. Podczas badania myszy wystawione przez 2 godziny dziennie przez 45 dni znacznie zwiększyły poziom stresu oksydacyjnego. Uszkodzenie komórkowe i wpływ na strukturę DNA z narażenia sugerują silne prawdopodobieństwo nienormalnej ciąży lub niepowodzenia implantacji jaja.

Instytut Karolinska w Szwecji wydał ostrzeżenie w 2011 r., Stwierdzając:

„Kobiety w ciąży są ostrzegane, aby unikać korzystania z urządzeń bezprzewodowych i zdystansować się od innych użytkowników.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wróblowicach
Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Szkoły we Wróblowicach
tel. 14 66 53 301
Strona www: http://nspwroblowice.szkolnastrona.pl/

„Oswajani ludzie nie rozumieją spektrum elektromagnetycznego”.

a) 2,4 GHz – 5 GHz, szerokości pasma, na których działają nowoczesne routery, są rzeczywiście uważane za „mikrofale”

b) ilość mikrofal, na które jesteśmy wystawieni w naturalny sposób, jest kwintillion razy mniej potężna, niż człowiek, który tworzył źródła, które ujawnialiśmy w ciągu ostatnich 10-15 lat.

c) i zanim podniesiecie argument, że światło widzialne samo jest promieniowaniem elektromagnetycznym, o nawet krótszych falach niż mikrofale, promieniowanie elektromagnetyczne w zakresie światła widzialnego nie przenika do żywych komórek i innych materiałów molekularnych, takich jak promienie X (promieniowanie jonizujące) lub mikrofale ( niejonizujące promieniowanie). Praktycznie całe widzialne światło jest odbijane przez nasze ciała i dlatego jego energia nie jest absorbowana przez nasze komórki i dlatego jest nieszkodliwa.

Wifi-router, gdy nie jest podłączony do urządzenia, nadal wysyła impulsy „Beacon Interval”, który ma domyślne ustawienia 10 impulsów na sekundę. Eko-router zmienia ustawienie na 1 impuls na sekundę, redukując ekspozycję, gdy jest bezczynny. Wiele routerów Wi-Fi z interwałem sygnału nawigacyjnego 10 / s może wywoływać „ataki paniki” u osób uczulonych na pole elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości.

Sam laptop podłączony do Internetu za pośrednictwem sygnału WiFi pulsującego z prędkością około 2,4 miliona razy na sekundę.

Dokumenty wywierające negatywne skutki biologiczne lub szkodliwe dla zdrowia z sygnałów Wi-Fi, urządzeń obsługujących Wi-Fi lub częstotliwości Wi-Fi (2,4 lub 5 GHz).

Wymienione dokumenty to te, w których ekspozycje są poniżej aktualnych wartości wytycznych ICNIRP. . Dzieci są narażone na Wi-Fi / 2,45 GHz w szkołach każdego dnia na całym świecie. Dzieci siedzą z tabletami z obsługą Wi-Fi na kolanach i na ciele przez dłuższy czas. Poniższe badania potwierdzają twierdzenie, że szkoły dające dzieciom urządzenia bezprzewodowe do używania lub narażające je na sygnały Wi-Fi, nie chronią zdrowia, rozwoju ani dobrego samopoczucia młodych ludzi, za które są odpowiedzialni.

W i -Fi / 2,45 GHz :

Akar A. i wsp., 2013. Wpływ ekspozycji na pole elektromagnetyczne o niskim poziomie przy 2,45 GHz na rogówkę szczura. Int J Radiat Biol. 89 (4): 243-249. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23206266

Akdag MZ et al 2016. Czy przedłużone promieniowanie o częstotliwości radiowej emitowane przez urządzenia Wi-Fi powoduje uszkodzenia DNA w różnych tkankach szczurów? J. Chem. Neuroanat. [Wydanie elektroniczne przed papierowym]. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26775760

Atasoy HI et al., 2013. Immunohistopatologiczna demonstracja szkodliwych skutków na rosnące jądra szczurów fal o częstotliwościach radiowych emitowanych z konwencjonalnych urządzeń Wi-Fi. Journal of Pediatric Urology 9 (2): 223-229. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22465825

Avendaño C. et al., 2012. Korzystanie z laptopów podłączonych do Internetu przez Wi-Fi zmniejsza ludzką ruchliwość plemników i zwiększa fragmentację DNA plemników. Płodność i jałowość 97 (1): 39-45. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22112647

Aynali G. i in., 2013. Modulacja bezprzewodowej tlenowej toksyczności oksydacyjnej (2,45 GHz) w błonie śluzowej krtani i tchawicy przez melatoninę. Eur Arch Otorhinolaryngol 270 (5): 1695-1700. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23479077

Celik O. i in. 2015. Stres oksydacyjny mózgu i wątroby zwiększa się dzięki ekspozycji Wi-Fi (2,45 GHz) szczurów podczas ciąży i rozwojowi noworodków. J Chem Neuroanat. [Wydanie elektroniczne przed papierowym]. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26520617

Ceyhan AM 2012. Ochronne działanie β-glukanu na uszkodzenia oksydacyjne wywołane promieniowaniem elektromagnetycznym 2,45-GHz w tkance skórnej szczurów. Arch Dermatol Res 304 (7): 521-527 . http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22237725

Chaturvedi CM i in., 2011. Promieniowanie mikrofalowe 2,45 GHz (CW) zmienia organizację okołodobową, pamięć przestrzenną, strukturę DNA w komórkach mózgowych i liczbę krwinek samców myszy, Mus musculus. Prog Electromag Res B 29: 23-42. http://www.jpier.org/PIERB/pierb29/02.11011205.pdf (Pełny papier).

Chou CK i wsp., 1992. Długotrwałe, naświetlanie promieniowaniem mikrofalowym niskiego poziomu u szczurów. Bioelectromagnetics 13 (6): 469-496. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1482413

Ciftci ZZ i in., 2015. Wpływ prenatalnej i poporodowej ekspozycji Wi-Fi na rozwój zębów i zmiany stężenia pierwiastków zębów u szczurów: Wi-Fi (2,45 GHz) i stężenia pierwiastków zębów. Biol Trace Elem Res. 163 (1-2): 193-201 . http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25395122

Cig B. and Naziroglu M. 2015. Badanie wpływu odległości od źródeł na apoptozę, stres oksydacyjny i akumulację wapnia cytosolowego za pośrednictwem kanałów TRPV1 indukowanych przez telefony komórkowe i Wi-Fi w komórkach raka piersi. Biochem Biophys Acta. 1848 (10 Pt B): 2756-2765. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25703814

Dasdag S. i in., 2015. Wpływ długotrwałej ekspozycji na promieniowanie radiowe o częstotliwości 2,4 GHz emitowane ze sprzętu Wi-Fi na funkcje testowe. Electromagn Biol Med. 34 (1): 37-42. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24460421

Dasdag S. i in. 2015. Wpływ promieniowania radiowego o częstotliwości 2,4 GHz emitowanego ze sprzętu Wi-Fi na ekspresję mikroRNA w tkance mózgowej. Int J Radiat Biol. 91 (7): 555-561. h ttp: //www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25775055

Desmunkh PS et al., 2013. Wykrywanie indukowanego promieniowaniem mikrofalowym niskiego poziomu uszkodzenia kwasu dezoksyrybonukleinowego w porównaniu z genotoksycznością w mózgu szczurów Fischera. Toxicol Int. 20 (1): 19-24. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23833433

Deshmukh PS et al., 2015. Upośledzenie funkcji poznawczych i działanie neurogenotoksyczne u szczurów narażonych na promieniowanie mikrofalowe o niskiej intensywności. Int J. Toxicol. 34 (3): 284-290 . http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25749756

Eser O., 2013. Wpływ promieniowania elektromagnetycznego na mózg szczura: badanie eksperymentalne. Turk Neurosurg. 23 (6): 707-715. h ttp: //www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24310452

Ghazizadeh V. i Naziroglu M. 2014. Promieniowanie elektromagnetyczne (Wi-Fi) i epilepsja indukują wnikanie wapnia i apoptozę poprzez aktywację kanału TRPV1 w hipokampie i zwoju korzeni grzbietowych szczurów. Metab Brain Dis. 29 (3): 787-799. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24792079

Grigoriev YG et al., 2010. Badania potwierdzające sowieckie badania nad immunologicznymi skutkami mikrofal: wyniki rosyjskiej immunologii. Bioelektromagnetyka 31 (8): 589-602. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20857454

Gumral N. i wsp., 2009. Wpływ selenu i L-karnityny na stres oksydacyjny we krwi szczura wywołany promieniowaniem 2,45-GHz z urządzeń bezprzewodowych. Biol Trace Elem Res. 132 (1-3): 153-163. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19396408

Gürler HS i in., 2014. Zwiększone utlenianie DNA (8-OHdG) i utlenianie białka (AOPP) przez pole elektromagnetyczne o niskim poziomie (2,45 GHz) w mózgu szczura i działanie ochronne czosnku. Int. J. Radiat. Biol. 90 (10): 892-896. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24844368

Havas M. i wsp., 2010. Badanie prowokacji z wykorzystaniem zmienności rytmu serca pokazuje, że promieniowanie mikrofalowe z bezprzewodowego telefonu 2,4 GHz wpływa na autonomiczny układ nerwowy. European Journal of Oncology Library obj. 5: 273-300. http://www.icems.eu/papers.htm?f=/c/a/2009/12/15/MNHJ1B49KH.DTL część 2.

Jorge-Mora T. i in., 2011. Wpływ jednorazowej i wielokrotnej ekspozycji na pola częstotliwości radiowej 2,45 GHz na ekspresję białka c-Fos w jądrze przykomorowym podwzgórza szczura. Neurochem Res. 36 (12): 2322-2332. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21818659

Kesari KK i in., 2010. Mutagenna reakcja ekspozycji na promieniowanie 2,45 GHz na mózg szczura. Int J Radiat Biol. 86 (4): 334-343. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20353343

Kesari KK i Behari J., 2010. Wpływ mikrofal na promieniowanie 2,45 GHz na układ rozrodczy samców szczurów. Toxicol Environ Chem. 92 (6): 1135-1147. http://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/02772240903233637

Kesari KK et al., 2012. Patofizjologia promieniowania mikrofalowego: wpływ na mózg szczura. Appl Biochem Biotechnol . 166 (2): 379-388. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22134878

Kumar S. i wsp., 2011. Efekt terapeutyczny pulsującego pola elektromagnetycznego na wzorce reprodukcyjne samców szczurów Wistar wystawionych na działanie pola mikrofalowego 2,45-GHz. Clinics (Sao Paulo) 66 (7): 1237-1245. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21876981

Kuybulu AE i in., 2016. Wpływ długotrwałej ekspozycji przed i po urodzeniu na urządzenia bezprzewodowe 2,45 GHz na rozwój męskiej nerki szczura. Ren Fail. [Wydanie elektroniczne przed papierowym]. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26905323

Maganioti AE et al., 2010. Pola elektromagnetyczne Wi-Fi powodują zmiany związane z płcią na EEG. VI Międzynarodowe warsztaty nt. Biologicznych efektów pól elektromagnetycznych. Papier . http://www.istanbul.edu.tr/6internatwshopbioeffemf/cd/pdf/poster/WI-FI%20ELECTROMAGNETIC%20FIELDS%20EXERT%20GENDER.pdf

Margaritis LH et al., 2014. Oogeneza Drosophila jako biomarker reagujący na źródła pól elektromagnetycznych. Electromagn Biol Med. 33 (3): 165-189. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23915130

Meena R. i wsp., 2014. Terapeutyczne podejścia melatoniny w indukowanej promieniowaniem mikrofalowym toksyczności wywołanej stresem oksydacyjnym na wzór męskiej płodności szczurów Wistar. Electromagn Biol Med. 33 (2): 81-91. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23676079

Megha K. i wsp., 2015. Promieniowanie mikrofalowe o niskiej intensywności indukowało stres oksydacyjny, odpowiedź zapalną i uszkodzenie DNA w mózgu szczura. Neurotoxicology 51: 158-165. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26511840

Misa-Augustiño MJ i in., 2012. Pola elektromagnetyczne o częstotliwości 2,45 GHz wywołują zmiany w białkach szoku cieplnego 90 i 70 bez zmiany aktywności apoptotycznej w tarczycy tarczycy. Biol Open 1 (9): 831-839. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23213477

Misa-Agustiño MJ i in., 2015. Ekspozycja na niejonizujące promieniowanie wywołuje zmiany w morfologii tarczowej szczura i ekspresji HSP-90. Exp Biol Med (Maywood). 240 (9): 1123-1135. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25649190

Misa-Augustiño MJ i in., 2015. Promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości 2450 MHz wywołuje zmiany w morfologii i ekspresji białek szoku cieplnego i receptorów glukokortykoidowych w grasicy szczura. Life Sci. 127: 1-11. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25731700

Naziroğlu M. i Gumral N. 2009. Efekty modulacyjne L-karnityny i selenu w urządzeniach bezprzewodowych (2,45 GHz) wywołane stresem oksydacyjnym i zapisy elektroencefalograficzne w mózgu szczura. Int J Radiat Biol. 85 (8): 680-689. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19637079

Nazıroğlu M. i in., 2012. Urządzenia bezprzewodowe 2,45-Gz indukują stres oksydacyjny i proliferację przez cytozolowy dopływ Ca2 + w komórkach nowotworowych ludzkiej białaczki. International Journal of Radiation Biology 88 (6): 449-456. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22489926

Nazıroğlu M. i wsp., 2012b. Melatonina moduluje bezprzewodowe (2,45 GHz) uszkodzenie oksydacyjne wywołane przez TRPM2 i bramkowane napięciem kanały Ca (2+) w mózgu i zwojach korzenia grzbietowego u szczurów. Physiol Behav. 105 (3): 683-692. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22019785

Oni MO, Amuda DB i Gilbert CE 2011. Wpływ promieniowania o częstotliwości radiowej z urządzeń WiFi na ludzkie nasienie ejakulowane. International Journal of Recent Research and Applied Studies 9 (2): 292-294. http://arpapress.com/Volumes/Vol9Issue2/IJRRAS_9_2_13.pdf

Ozorak A. i in., 2013. Wi-Fi (2,45 GHz) – i telefon komórkowy (900 i 1800 MHz) – indukowały ryzyko stresu oksydacyjnego i elementów w nerkach i jądrach szczurów podczas ciąży i rozwoju potomstwa. Biol. Trace Elem. Res. 156 (103): 221-229. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24101576

Oksay T. i wsp., 2014. Ochronne działanie melatoniny na uszkodzenia oksydacyjne w jądrze szczura indukowane przez urządzenia bezprzewodowe (2,45 GHz). Andrologia 46 (1): 65-72. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23145464

Papageorgiou CC et al., 2011. Wpływ sygnałów Wi-Fi na komponent p300 potencjałów związanych z wydarzeniami podczas zadania audiencyjnego hayling. Journal of Integrative Neuroscience 10 (2): 189-202. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21714138

Paulraj R. i Behari J. 2006. Jednoniciowe DNA pęka w szczurzych komórkach mózgowych narażonych na promieniowanie mikrofalowe. Mutat Res. 596 (1-2): 76-80. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16458332

Paulraj R. i Behari J. 2006b. Aktywność kinazy białkowej C w rozwijających się komórkach mózgu szczura poddanych działaniu promieniowania 2,45 GHz. Electromagn Biol Med. 25 (1): 61-70. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16595335

Saili L. i in. 2015. Skutki ostrej ekspozycji na sygnały WIFI (2,45 GHz) na zmienność serca i ciśnienie krwi u królika Albinosa. Environ Toxicol Pharmacol 40 (2): 600-605. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26356390

Salah MB i in., 2013. Efekty ekstraktu z liści oliwnych na zaburzenia metaboliczne i stres oksydacyjny wywołane sygnałami WIFI 2,45 GHz. Environ Toxicol Pharmacol 36 (3): 826-834. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23994945

Sangun O. i in., 2015. Wpływ długotrwałej ekspozycji na pole elektromagnetyczne o częstotliwości 2450 MHz na rozwój i dojrzewanie płciowe u samic szczurów Wistar. Electromagn. Biol. Med. 34 (1): 63-67. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24460416

Saygin M. i wsp., 2015. Wpływ L-karnityny i traktowania selenu na apoptozę jąder u szczurów poddanych działaniu energii mikrofalowej 2,45 gHz. West Indian Med J. 64 (2): 55-61. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26360675

Saygin M. i wsp., 2015. Wpływ promieniowania mikrofalowego 2,45 GHz na biomarkery szlaku zapalnego jądra u młodych szczurów: Rola kwasu galusowego. Environ Toxicol. [Wydanie elektroniczne przed papierowym]. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26268881

Senavirathna MD, et al., 2014. Wahania w skali nanometrycznej w trzonie Myriophyllum aquaticum (pióropusz papugi) zostały zmienione przez promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej. Signal Behav. 9 (4): e28590. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25764433

Shahin S. i wsp., 2013. 2,45 GHz Stres oksydacyjny wywołany napromienianiem mikrofalami wpływa na wszczepienie lub ciążę u myszy, Mus musculus. Appl Biochem Biotechnol 169: 1727-1751. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23334843

Shahin S. i wsp., 2014. Promieniowanie mikrofalowe niekorzystnie wpływa na funkcje rozrodcze u samców myszy, Mus musculus, poprzez indukowanie stresu oksydacyjnego i nitrozowego. Free Radic Res. 48 (5): 511-525. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24490664

Shahin S. i in., 2015. Promieniowanie mikrofalowe 2,45 GHz upośledza uczenie się i pamięć przestrzenną poprzez oksydacyjną / nitrozującą indukowaną stresem zależną od p53 / niezależną apoptozę hipokampa: podstawę molekularną i mechanizm leżący u podstaw. Toxicol Sci . 148 (2): 380-399. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26396154

Shokri S. i in., 2015. Wpływ ekspozycji Wi-Fi (2,45 GHz) na apoptozę, parametry plemników i histomorfometrię jąder u szczurów: badanie przebiegu w czasie. Cell J. 17 (2): 322-331. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26199911 ; http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4503846/pdf/Cell-J-17-322.pdf

Sinha RK 2008. Chroniczna nie-termiczna ekspozycja modulowanego 2450 MHz promieniowanie mikrofalowe zmienia hormony tarczycy i zachowanie samców szczurów. Int J Radiat Biol. 84 (6): 505-513. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18470749

Somosy Z. i wsp., 1991. Wpływ modulowanego i ciągłego promieniowania mikrofalowego na morfologię i ujemny ładunek na powierzchni komórek fibroblastów 3T3. Mikroskop skaningowy. 5 (4): 1145-1155. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1822036

Soran M.-L. et al., 2014. Wpływ promieniowania elektromagnetycznego o częstotliwości mikrofalowej na emisję terpenów i zawartość w plastrach aromatycznych . J Plant Physiol. 171 (15): 1436-1443. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4410321/pdf/emss-61504.pdf

Taheri M. i wsp., 2015. Klebsiella pneumonia, mikroorganizm, który zatwierdza nieliniowe odpowiedzi na antybiotyki i teorię okien po ekspozycji na promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej 2,4 GHz Wi-Fi. J Biomed Phys Eng. 5 (3): 115-120. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4576872/

T ök L. et al., 2014. Wpływ melatoniny na indukowany przez Wi-Fi stres oksydacyjny w soczewce szczurów. Indian Journal of Opthalmology 62 (1): 12-15. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24492496

Türker Y. et al., 2011. Selen i L-karnityna zmniejszają stres oksydacyjny w sercu szczura wywołany promieniowaniem 2,45-GHz z urządzeń bezprzewodowych. Biol Trace Elem Res. 143 (3): 1640-1650 . http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21360060

Yildirim ME i in., 2015. Co jest szkodliwe dla męskiej płodności: Telefon komórkowy czy bezprzewodowy internet? Kaohsiung J Med Sci. 31 (9): 480-484. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26362961

Yüksel M. i in. 2015. Długotrwałe narażenie na promieniowanie elektromagnetyczne z telefonów komórkowych i urządzeń Wi-Fi zmniejsza poziomy prolaktyny, progesteronu i estrogenu w osoczu, ale zwiększa stres oksydacyjny macicy u ciężarnych samic i ich potomstwa. Endokrynologia [Epub przed wydrukiem]. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26578367

Badania Wi-Fi – WiFiinschools.org.uk

Szkoła Podstawowa im. Jacka Malczewskiego w Faściszowej
Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły im. Jacka Malczewskiego “Szkoła Marzeń”
tel. 14 66 53 287
Strona www: http://szkola-marzen.com.pl/

Minimum dwie lub trzy szkolne sieci wewnętrzne Wi-Fi

Impulsowe, bezprzewodowe transmisje z routerów, telefonów komórkowych i przenośnych, Wi-Fi, Wi-Max, wież komórkowych i anten, monitorów dla niemowląt i innych urządzeń bezprzewodowych oraz gadżetów, zagrażają barierze krew-mózg i powodują pękanie DNA o podwójnej nici. Ponadto, pogarszają one stan serca, układu nerwowego i układu oddechowego, zwłaszcza u osób młodych, osób w podeszłym wieku, kobiet w ciąży, płodów, osób z implantami medycznymi, osób z upośledzonym układem odpornościowym i wrażliwością chemiczną. Inne problemy zdrowotne, takie jak alergie, zaburzenia snu, zaburzenia hormonalne, niepłodność, zawroty głowy, szum w uszach. . .

Wierzcie lub nie, lista jest długa. Impulsowe częstotliwości bezprzewodowe zachęcają do problemów behawioralnych i emocjonalnych, takich jak depresja, nadpobudliwość i brak koncentracji, zwłaszcza u dzieci. Ludzie dotknięci EHS są najbardziej dotknięci, ponieważ uniemożliwia im dotarcie do dowolnego miejsca w tym nowoczesnym społeczeństwie bez stania się fizycznie chorym. Na domiar złego, bezprzewodowy jest silnie związany z rosnącą liczbą guzów mózgu w populacji ogólnej.

Dlaczego te fakty nigdy nie są wspominane przez reporterów w mediach głównego nurtu? Głównie dlatego, że firmy technologiczne płacą im za reklamę swoich produktów, a zasadniczo łatwiej jest się o tym nie dowiedzieć. Pieniądze rozmawiają, a wygoda jest królem.

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0891061815000745
Stres oksydacyjny mózgu i wątroby zwiększa się dzięki ekspozycji Wi-Fi (2,45 GHz) na szczury podczas ciąży i rozwoju noworodków
Stres oksydacyjny odgrywa ważną rolę w biologii Wi-Fi (2,45 GHz)
•2,45 GHz zwiększał stres oksydacyjny u szczurów w ciąży i mózgu w ciąży i ich noworodków.
•Mózg wydaje się wrażliwy na uszkodzenia oksydacyjne w rozwoju noworodków.

Nadmierna produkcja reaktywnych substancji tlenowych (ROS) i zmniejszone systemy obronne przeciwutleniaczy wynikające z narażenia na promieniowanie elektromagnetyczne (EMR) mogą prowadzić do oksydatywnego uszkodzenia mózgu i wątroby oraz degradacji błon podczas ciąży i rozwoju szczurzych szczeniąt. Naszym celem było zbadanie wpływu EMR wywołanego przez Wi-Fi na mózgowe i wątrobowe systemy antyoksydacyjne redoks u szczurów podczas ciąży i rozwoju.

Szesnaście ciężarnych szczurów i ich 48 noworodków zostało równo podzielonych na grupy kontrolne i grupy EMR. Grupy EMR były narażone na EMR 2,45 GHz (1 h / dzień przez 5 dni / tydzień) od ciąży do 3 tygodnia życia. Próbki kory mózgu i wątroby pobrano od noworodków między pierwszym a trzecim tygodniem. W grupach EMR poziomy peroksydacji lipidów w mózgu i wątrobie były zwiększone po ekspozycji na EMR; jednak aktywność peroksydazy glutationowej (GSH-Px) oraz witaminy A, witaminy E i β-karotenu zmniejszyła się w mózgu i wątrobie. Stężenie glutationu (GSH) i witaminy C w mózgu było również niższe w grupach EMR niż w grupie kontrolnej; jednak ich stężenia nie zmieniły się w wątrobie.

Podsumowując, indukowany przez Wi-Fi stres oksydacyjny w mózgu i wątrobie u rozwijających się szczurów był wynikiem obniżonych stężeń GSH-Px, GSH i przeciwutleniających witamin. Co więcej, mózg wydawał się być bardziej wrażliwy na uszkodzenia oksydacyjne w porównaniu z wątrobą w rozwoju noworodków.
Na szczurach przeprowadza się większość badań medycznych, testuje się LD50 itd. to dosyć dobry gatunek do takich eksperymentów, aczkolwiek oczywiście nie w 100% adekwatny i niekoniecznie rezultaty badań na szczurach będą pokrywać się z badaniami na ludziach.
Jednak takie badania coś sugerują, a mianowicie, że WiFi wpływa dodatnio na peroksydację lipidów, które mamy w błonach komórkowych i że może być to szkodliwe dla małych dzieci, których mózg jest niezwykle plastyczny.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paleśnicy
tel. 14 66 54 104
E-mail: zsppalesnica@onet.pl
Strona www: http://www.zsppalesnica.pl/

Minimum trzy szkolne sieci wewnętrzne Wi-Fi.

Światowa Organizacja Zdrowia wymieniła Wi-Fi ze wszystkich źródeł jako „Klasa 2B” w tej samej kategorii co ołów, DDT, chloroform, wirus HIV i inne. rakotwórcze dla ludzi. „Światowa Organizacja Zdrowia składa się z 31 naukowców z 14 krajów, z których niektórzy są skłonni czerpać inspiracje z przemysłu technologicznego, inni, którzy zaklasyfikowaliby Wi-Fi jako czynnik rakotwórczy 2A azbestem, PCB, środkami owadobójczymi, nitrozoaminami , uretan, HPV i inne substancje, które mają wysokie ograniczenia dotyczące ich użycia. Wi-Fi obecnie balansuje na poziomie 2B, ale, podobnie jak w przypadku innych w klasie 2A, świadomość będzie rosła.

Wiele badań naukowych wykazujących poważne uszkodzenie ciała z przewlekłego pulsacyjnego promieniowania mikrofalowego o niskim poziomie. Nie mogę zmusić cię do tego, a jeśli jesteś użytkownikiem telefonu komórkowego lub wifi, prawdopodobnie nie spodoba ci się to, co czytasz, ponieważ rozsądna osoba czytająca szkodę z tych technologii z czasem zrobi sensowną rzecz i uniknie ich . Ale to zależy od Ciebie. Tylko nie zmuszaj mnie do toksycznego promieniowania mikrofalowego za pomocą wież komórkowych, inteligentnych liczników i twoich głupich telefonów komórkowych, które zdają się zakłócać pracę każdego człowieka w tych dniach, nie wspominając już o powolnych uszkodzeniach wszystkich naszych komórek od chronicznego narażenia na promieniowanie.

Najważniejsze jest to, że telekomunikacja jest drugą co do wielkości branżą na świecie, a to oznacza, że ​​w grę wchodzą miliardy dolarów. Dlaczego ci, którzy go sprzedają, chcą, aby prawda była znana? Nie zrobiłyby tego, i dlatego badania finansowane przez przemysł zwykle nie wyrządzają szkody, a te finansowane niezależnie pokazują coś przeciwnego. Bardzo łatwo jest załączyć wnioski z badania lub ramek, takie, że grupowanie danych nie ma sensu, takie jak duńskie badanie telefonów komórkowych, które jest często cytowane, gdy „intensywne korzystanie z telefonu” trwało pół godziny w tygodniu. Nie możesz oceniać badania przez jego nagłówki; są często masowane, aby oszukać. Naprawdę nietrudno zrozumieć, dlaczego tak się stało. Jeśli społeczeństwo może być przekonane, głównie poprzez brak poprawnych informacji i rozpowszechnianie, że bezprzewodowe jest bezpieczne, są bardziej niż chętni do przyjęcia swoich udogodnień i nadal będą to robić, czyniąc kilka osób bardzo bogatymi. Ale z czasem okazuje się, że plaga jest równie zła jak papierosy z drugiej ręki, azbest, talidomid, ołów w benzynie, DDT i wszystkie inne „bezpieczne” produkty, na które byliśmy narażeni przez dziesięciolecia

Rakotwórcze maszty telefoniczne – Niemcy ostrzegają, w Polsce grobowa cisza!

Bawarska miejscowość Naila. Tutaj przez 10 lat lekarze przeprowadzali badania, które wykazały związek z zachorowaniem na raka u osób mieszkających w pobliżu masztu telefonicznego

 

Wi-Fi to nic innego jak masowy projekt sterylizacji, depopulacji
Dr. Barrie: uważam, że perspektywy zaradzenia tej sytuacji są ponure, ponieważ (1) amerykańska opinia publiczna jest analfabetką, (2) lubimy wygodę telefonów komórkowych, iPodów i innych urządzeń elektronicznych i (3) korporacje, które je produkują, zrobią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać marże
Co możemy zrobić, aby chronić nasze zdrowie i zdrowie naszych dzieci?

Poniżej znajdują się proste wskazówki, których możesz użyć, jeśli chcesz zmniejszyć promieniowanie elektromagnetyczne generowane przez Wi-Fi w domu:

– Wyłącz router, gdy go nie używasz

– Wyłącz router w nocy, przed snem

– Nie umieszczaj routera w sypialni ani w kuchni

– Wymień bezprzewodowe połączenie internetowe na kabel

Warto pomyśleć o tym, żeby zamiast wi-fi używać zwykły kabel sieciowy za grosze, który nie promieniuje, a internet jest szybszy bo z mniejszymi zakłóceniami.
Przy tym ratujemy uczniów i pracowników szkoły, którzy nie będą siłą narażeni na promieniowanie mikrofalowe w szkole, które byłyby bilionami razy poziomem tła.

Moja osobista opinia na temat tej tragicznej sytuacji jest znacznie bardziej tragicznym wydarzeniem, ponieważ wierzę, że celem bezprzewodowej proliferacji jest zniszczenie ludzkiej płodności.

http://wifidangers.com/the-wireless-agend-purloining-their-fundund-the-next-generation-betted-enslaved-and-ending-up-depraved/

Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie Filia w Charzewicach

tel. 14 66 59 325

E-mail: zspigzakliczyn@poczta.fm
Strona www: http://www.zspig.zakliczyn.pl/

Minimum trzy szkolne sieci wewnętrzne Wi-Fi.

Dla wszystkich, którzy są zaangażowani w program depopulacji, pytam: jak przerażający będzie wynik całej tej wymuszonej ekspozycji na nasze dzieci.

Do czasu, gdy skończył służbę w wojsku, fizyk Barrie Trower zdobył ogromne doświadczenie w dziedzinie mikrofal i rozszerzył swoje badania na popularne systemy elektroniczne, w tym telefony komórkowe, iPody, gry komputerowe i kuchenki mikrofalowe.
Był zbulwersowany, gdy odkrył, że promieniowanie mikrofalowe jest wszechobecne i wyjątkowo niebezpieczne, szczególnie dla kobiet w ciąży i małych dzieci. Ryzyko jest tak duże, że korzystanie z WiFi, które jest niezwykle popularne, może doprowadzić do trwałych uszkodzeń genetycznych dla dzieci i dzieci ich dzieci. Oto jego osobiste ostrzeżenie w jego własnych słowach:

„Na początku lat sześćdziesiątych trenowałem z rządowym establishmentem wojny mikrofalowej. Spojrzałem na wszystkie aspekty walki mikrofalowej i kiedy skończyłem swój czas w wojsku, ponieważ miałem duże doświadczenie w dziedzinie mikrofal, zapytano mnie, czy będę kontynuował te badania. Jesteśmy w nowej zimnej wojnie i właśnie dlatego kraje to rozwijają. I dlatego wszystkie nadajniki mikrofalowe wznoszą się wszędzie, ponieważ ktoś, jeśli zechce, może użyć ich do innych efektów. System działa i działa.
Wiele lat temu nasz rząd powiedział naszym naukowcom, że jeśli chodzi o mikrofale, porozmawiasz tylko o tym, co ma wspólnego z ciepłem, i to jest to. Więc nawet nie rozmawiają o niczym innym. Zaprzeczą temu, co nie ma nic wspólnego z ciepłem. Zaprzeczają nawet 40-letnim badaniom prowadzącym do tego, chociaż twierdzą, że to może powodować raka i wszystkie szkody, mówią, że nie, nie może. Patrzymy tylko na ciepło i ciepło, to wszystko, co ważne. Przez ostatnie 40 lat angielski rząd kłamał ludziom. A Amerykanie, Kanadyjczycy, Australijczycy kłamią. Kłamią, aby chronić przemysł, chronić swoje zyski, chronić się przed procesami sądowymi.
Tak więc są to po prostu kłamcy i jest to możliwe do udowodnienia, usankcjonowane przez Światową Organizację Zdrowia, bez cienia wątpliwości. To ci sami ludzie, którzy zasiadają w certyfikacie ICNAP, zasiadają w naszych rządowych agencjach ochrony zdrowia, zasiadają w Światowej Organizacji Zdrowia. . . . to ci sami ludzie. Prawdopodobnie nie ma ich więcej niż 20. Ale tak, zamierzają, moim zdaniem, popełnić najgorsze ludobójstwo, jakie ta planeta kiedykolwiek znała, nie tylko ludzie, ale zwierzęta i rośliny. Prawdopodobnie spowodują więcej zniszczeń niż globalna wojna, a za kilkaset lat ludzie będą spoglądać wstecz, każdy, kto przeżyje, i patrzeć, co próbowaliśmy zrobić, aby ich powstrzymać. ”

Zniszczenie przez Wi-Fi
Jak wyjaśnił Trower , ponieważ tkanki mózgowe i szpik kostny dzieci mają inne przewodnictwo elektryczne niż u dorosłych, absorpcja promieniowania mikrofalowego przez dziecko może być dziesięciokrotnie wyższa niż u osoby dorosłej. Nawet niska ekspozycja na promieniowanie mikrofalowe może być wyjątkowo szkodliwa i wywoływać oksydacyjne i nitrozujące formy stresu, które mogą powodować nieodwracalne mitochondrialne (genetyczne) uszkodzenia, które przejawią się w poronieniach, martwych urodzeniach i wadach wrodzonych.
Efekty kumulują się z pokolenia na pokolenie, gdy badania Światowej Organizacji Zdrowia wykazały, że kobiety narażone na niską dawkę promieniowania mikrofalowego (poniżej poziomu termicznego, gdzie jest odczuwalne jako ciepło) miały 47,7% częstości poronienia przed 7 tygodniem ciąży. Poziom narażenia w tym przypadku wynosił pięć mikrosekund na centymetr kwadratowy, czyli poniżej tego, co większość dziewcząt szkolnych otrzyma w klasie nadajników Wi-Fi od około pięciu lat wzwyż, których skutki mogą obejmować raka, utratę pamięci i poród defekty.
Dlaczego sytuacja jest tak rozpaczliwa
Mitochondrialny DNA jest dziesięć razy bardziej podatny na „stres” oksydacyjny i nitrozowy niż DNA jądra komórkowego. Ale te efekty są przekazywane do każdej kolejnej generacji żeńskiej i, niezależnie od tego , czy te dziesięciokrotne wzrosty łączą się w 57,7% lub są dodatkowe, a zatem równe 67,7%, nie stanowią znaczącej różnicy . Konsekwencją jest z grubsza zmniejszenie o połowę narodzin normalnych dzieci z każdym pokoleniem, co stanowi katastrofę w tworzeniu dla gatunku.

Nie najmniej niepokojącym aspektem tej sytuacji jest to, że nie tylko wszystko to było znane i udokumentowane na długo przed tym, zanim wi-fi kiedykolwiek postawiono przed dziećmi, ale niebezpieczne efekty biologiczne zostały ukryte (jak do dnia dzisiejszego) przed ogół społeczeństwa, w celu ochrony zysków przemysłu:

Międzynarodowa Konferencja Naukowa Światowa Organizacja Zdrowia nr 05-609-04 „Skutki biologiczne i zagrożenia dla zdrowia promieniowaniem mikrofalowym” podkreśla na swoich 350 stronach: Skutki biologiczne, zdrowie i nadmierna śmiertelność w wyniku sztucznego napromieniania mikrofalami o częstotliwościach radiowych. Rozdział 28 zajmuje się problemami dotyczącymi funkcji rozrodczych.
Ten dokument został sklasyfikowany jako „Ściśle tajne”, a jego zawartość wstrzymana przez WHO i ICNIRP (Międzynarodowa Komisja ds. Ochrony przed Promieniowaniem niejonizującym).

Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie
tel. 14 66 53 124

ul. Malczewskiego E-mail: zspigzakliczyn@poczta.fm
Strona www: http://www.zspig.zakliczyn.pl/

Minimum jedna szkolna sieć wewnętrzna Wi-Fi.

Jako rodzice wszyscy ciężko pracujemy i naturalnie chcemy najlepszego dla naszych dzieci i oczekujemy, że pewnego dnia będą mieli rodzinę. Żyjemy jednak w nowym, odważnym świecie, a promieniowanie mikrofalowe mocno ugruntowało swoją pozycję jako integralna część codziennego życia. W 2014 roku trafił on do Twojego miejsca pracy, do domu, a teraz nawet do sal lekcyjnych Twoich dzieci.

Jestem głęboko przekonany, że epidemia autyzmu jest bezpośrednim skutkiem narażenia na promieniowanie radiowe. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj:

Co więc, jeśli pod postacią postępu, nauki w XXI wieku i pośpiechu, aby nadążać za postępem technologicznym, nieświadomie nasze dzieci zrezygnowały ze swoich praw reprodukcyjnych poprzez dorozumianą zgodę na ekspozycję mikrofalowej EMF w klasie? Czy istnieje program porządkujący bezprzewodowy model szkolny, który jest wdrażany na całym świecie? Naprawdę wierzę, że tak jest. Mit przeludnienia jest nadal propagowany przez akademię z naszymi dolarami podatkowymi ad nauseum i klinicznie szalonymi eugenikami. Faktem jest, że na tej planecie jest tyle otwartego lądu, że jest to śmieszne.

Przypomina mi się, co na pierwszy rzut oka słynny odkrywca, Vasco De Balboa, po przybyciu do wybrzeży południowej Kalifornii stwierdził, kiedy badał okolicę. Twierdził, że obszar ten był „nie nadający się do zamieszkania” z powodu uporczywego dymu z naturalnie występujących pożarów i pustynnego terenu. W rzeczywistości nic nie mogło być dalsze od prawdy. Dziś z samolotu obszar ten przypomina nieco miejski las. Mówi się nam, że niedobór wody występuje, gdy w rzeczywistości warstwa wodonośna w okręgu Orange ma prawie jedną milę głębokości. Powiedziano nam, że nie ma wystarczającej ilości jedzenia. Spójrz na wszystkie stocznie z całym niejadalnym krajobrazem, drzewami, które nie produkują owoców, betonu i trawy. Dostajemy teraz nasze jedzenie z zagranicy podlewane w niektórych przypadkach surowymi ściekami, spryskane zakazanymi pestycydami i nawożone truciznami petrochemicznymi. Co się dzieje na ziemi? Pozwalamy się wpychać w te zwarte miasta i kupować zamiast uprawiać własne jedzenie.

Mówi się nam, że poziom zanieczyszczenia nadal rośnie, podczas gdy w rzeczywistości powietrze nigdy nie było czystsze z powodu ulepszonych technologii. Mówi się nam, że wylesienie planety doprowadzi do naszego upadku. Faktem jest, że mamy więcej drzew żyjących na tym kontynencie niż kiedykolwiek wcześniej z powodu nawadniania. 50-70% naszego tlenu pochodzi z oceanów. Nigdy nie zabraknie powietrza.

Problemy globalnego niedoboru żywności i niedoboru wody to przede wszystkim logistyka i technologia modyfikacji pogody w rękach skorumpowanych rządów, złe planowanie, przeludnione warunki życia w wyniku polityki rządu, uciążliwe ograniczenia użytkowania gruntów i uciążliwe opodatkowanie. Panie i panowie, byłoby mnóstwo rzeczy do obejścia, gdyby wszyscy zwracali uwagę. Niestety nie jesteśmy. Mamy zasoby, surowce, energię, wiedzę i technologię, aby rozwiązać nasze problemy. To, czego nie mamy, to przywództwo. To prowadzi nas na rzeź.

Prawdziwym powodem, dla którego wyznaczony cel rządzących jest zmniejszenie populacji ludzkiej, nie jest żadna z wyżej wymienionych. W rzeczywistości jest odwrotnie. Prawdziwym powodem jest to, że jest nas zbyt wielu, aby kontrolować je – to takie proste. Fosa wokół zamków nie działa już z 7 miliardami ludzi.

W jaki sposób program zajęć w klasie bezprzewodowej pasuje do tego wszystkiego? Tak jak rękawiczka, mówię ci. Widzicie, nie jest tajemnicą, że emisje mikrofalowe EMF wpływają na płodność. Istnieją różne rodzaje badań, które wyraźnie łączą ekspozycję z niepłodnością i odbywa się to za pomocą mechanizmu nietermicznego. Zawsze będziesz mówił, że nigdy nie zostało to udowodnione. Dowiesz się, że twój prysznic, szampon, stinkin ‚joint lub kurczak podudzie jest winowajcą:

http://online.wsj.com/article_email/SB10001424127887323394504578607641775723354-lMyQjAxMTAzMDEwNjExNDYyWj.html?mod=wsj_share_email

W międzyczasie uważam, że wszyscy bezmyślnie obalacie swój rodowód twierdzeniem, że emisje EMF nie odgrywają żadnej roli w niepłodności, ponieważ istnieje dosłownie sto tysięcy badań i artykułów online, które stwierdzają, że odgrywają one rolę:

https://www.google.com/#sclient=psy-ab&q=emf+and+infertility&oq=emfandinfer&gs_l=hp.1.0.0i13i30.1242.6198.0.9615.11.11.0.0.0.0.199.1569.0j11.11.0….0.0. .1c.1.20.psy-ab.L4ls45OStw8 & pbx = 1 & bav = on.2, or.r_cp.r_qf. & Bvm = bv.49405654% 2Cd.cGE% 2Cpv.xjs.s.pl.QXiTEk6XjhM.O & fp = 759e4372eb9e5bcf & biw = 1280 & bih = 555

Więc skąd edykt powstaje w celu wdrożenia matrycy mikrofalowej w naszych klasach? Jest z góry w dół, a dam ci wskazówkę:

http://articles.washingtonpost.com/2013-06-06/politics/39782793_1_president-obama-obama-s-broadband

http://www.cde.ca.gov/nr/ne/yr13/yr13rel62.asp

Następnie pojawia się w naszych własnych szkołach tutaj:

http://thefullertoninformer.com/wp-content/uploads/2013/07/wireless.doc-3.pdf

Próbuję zatrzymać to tutaj:

http: // thewirelessagenda.com

Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie

Rynek – klasy 0-III

tel. 14 66 52 646

Zatem, panie i panowie, to jest wasza domniemana zgoda na narażanie waszych dzieci. Możesz się śmiać, możesz kopać, możesz krzyczeć, możesz mnie nie kochać lub nienawidzisz, ale tak jak Elton John śpiewał 40 lat temu – „nie strzelajcie, jestem tylko pianistą”. Jestem tylko posłańcem. Możesz wybrać własne badania. Możesz zignorować to ostrzeżenie i zablokować rodowód swojej rodziny na pustych obietnicach od niektórych ubogich edukatorów, którzy od dawna będą na emeryturze, kiedy dowiesz się, że stary Joe miał rację.

Wybór nalezy do ciebie. Oni są waszymi dziećmi. Nie wiem jak wy, ale nie pozwolę moim dzieciom brać udziału w największym eksperymencie radiacyjnym na dzieciach, jaki świat kiedykolwiek znał i mam nadzieję, że ty też nie. Proszę, zabierzcie SWOJE DZIECI ze szkół z Wi-FI, zanim będzie za późno.

Czy twoje dzieci są kanarkami w kopalni, albo szczurami w klatce z 35 dziećmi w klasie, które są siłą narażone na pulsacyjne modulowane promieniowanie mikrofalowe, które są trylion razy wyższe niż normalne poziomy tła od wielu przemysłowych punktów dostępu bezprzewodowego z urządzeniami bezprzewodowymi w okrążenia przez cały dzień przez 5 dni w tygodniu przez 180 dni w ciągu dekad? Możesz wyłączyć bezprzewodowo w domu, ale nie w szkole.

Modulowane pulsacyjnie bezprzewodowe promieniowanie mikrofalowe, na które wszyscy jesteśmy obecnie narażeni w zakresach częstotliwości, które zbliżają się, równe lub przekraczają częstotliwość, przy której występuje maksymalna utrata dielektryczna wody, są w niektórych przypadkach tryliony razy wyższe od poziomów, które byliśmy narażeni przez nas i naszych rodziców. jako dzieci. Emisje te są trójwymiarowe i przenikają każdy sześcienny nanometr naszych istot i każdej komórki naszych ciał, w tym nienarodzonych. Nic, z czym ludzkość kiedykolwiek miała do czynienia, nie może rywalizować z wszechobecnością tego zagrożenia z całym naszym zdrowiem, zwłaszcza z najbardziej bezbronnymi spośród nas, nienarodzonych i młodych. Chociaż poziomy promieniowania spadają odwrotnie proporcjonalnie do odległości, musisz zdać sobie sprawę, jak blisko są te przekaźniki dla nienarodzonych, a dzieci są wykorzystywane. Rozejrzyjcie się.
Mózg zawiera około 100 miliardów neuronów, a jelito zawiera około 100 milionów. Zarówno jelita, jak i mózg są tam, gdzie dzieci z autyzmem wykazują anomalie. Głęboko wierzę, że zarówno jelito, jak i mózg są narażone na emisje mikrofalowe EMF, które stają się coraz bardziej powszechne w naszym życiu.

Autyzm jest terminem używanym do opisania szerokiego spektrum zaburzeń mózgu. Jest to złożona diagnoza i słusznie, ponieważ uważam, że wiele dzieci, które otrzymują diagnozę autyzmu, naprawdę cierpi z powodu urazów mózgu i jelit w wyniku wielu czynników. Dominujący mechanizm, który według mnie napędza wskaźniki autyzmu na orbitę, jest szczegółowo omawiany w niniejszym artykule, a to jest modulowana impulsowo emisja promieniowania elektromagnetycznego mikrofalowego działająca na metale, powodująca rozładowania napięcia, które zakłócają proces kolonizacji flory jelitowej, selektywnie zabijając określone szczepy, które Normalnie byłby obecny, demielinizujące neurony w mózgu, niszczące komórki glejowe, w szczególności astrocyty i przerywające szlaki metylacji przez niszczenie mitochondrialnego DNA, w środowisku, które naraża nienarodzone dzieci i niemowlęta na niespotykany wcześniej poziom tych emisji mikrofal. Żadne pokolenie w historii ludzkości nigdy nie miało z tym do czynienia.

Chcemy przekazać pewne strategie, których rodzice mogliby użyć, aby zakwestionować swoich federalnych, stanowych i lokalnych urzędników państwowych, aby zmusić ich do egzekwowania istniejącego kodeksu CA Edukacji, który mówi, że gdy wprowadzane są ulepszenia w obiektach szkolnych, szkoła nie może wprowadzać toksyn ani znanych czynników rakotwórczych do swoich placówek , środowiska edukacyjne naszych dzieci. Promieniowanie mikrofalowe RF / EMF ze wszystkich źródeł (w tym Wi-Fi) zostało uznane za czynnik rakotwórczy klasy 2B w maju 2011 r. Przez Międzynarodową Agencję ds. Badań nad Rakiem Światowej Organizacji Zdrowia. (Szczegóły na http://rfemf.com ). Nasze szkoły nie mogą legalnie pompować tej toksycznej, rakotwórczej substancji (elektryczności przez powietrze) do sal lekcyjnych. Korzystanie z przewodowej łączności eliminuje ten problem całkowicie.

Co myślą nasi urzędnicy szkolni? Sygnały bezprzewodowe na tych samych poziomach w dzisiejszych salach lekcyjnych były używane jako broń podczas II wojny światowej. Nasi liderzy i lobbyści branżowi zwyczajnie o tym zapomnieli. Wydaje się, że ważniejsze jest posiadanie solidnej gospodarki opartej na sygnałach bezprzewodowych, niż ochrona mózgów, ciał i przyszłej płodności naszych dzieci.

Korzystanie z przewodowej łączności w szkołach w celu dystrybucji naszego ruchu internetowego przez przewody Ethernet eliminuje ten problem. Łączność bezprzewodowa oferuje ponad 15 razy większą przepustowość i znacznie większe bezpieczeństwo przy niższych kosztach w porównaniu do połączeń przewodowych. To sprawdzone rozwiązanie, które istnieje do dziś.

Prześlicie tą informacje do wszystkich administratorów szkół, którzy ponoszą prawną odpowiedzialność, odpowiedzialność i odpowiedzialność za zapewnienie bezpiecznego środowiska edukacyjnego dla naszych szkół publicznych. Zachęcam każdego z nich do poświęcenia 1-2 godzin na wysłuchanie tej prezentacji, przejrzenie materiałów pomocniczych, a następnie podjęcie odpowiednich, skutecznych działań:

1. Natychmiast zaprzestań całej instalacji sprzętu i infrastruktury sieci bezprzewodowych w publicznych szkołach, a zamiast tego zamień te wspólne fundusze na udoskonalenie istniejącej infrastruktury sieci przewodowej w szkołach. Bardzo dobre rozwiązanie, wraz z rysunkami 3D w klasie, można zobaczyć na http://rfemf.com .

2. Zakaz używania jakiegokolwiek urządzenia edukacyjnego, które nie oferuje opcji łączności przewodowej. Pozostawia to wiele urządzeń na „zatwierdzonej liście”: tablety z Androidem, tablety z systemem Windows 8, Chromebooki ChomeOS, wszelkie netbooki i laptopy umożliwiające korzystanie z adapterów Micro-USB-na-USB-na-Ethernet. To pozostawia Apple iPada na „liście niezatwierdzonych”, dopóki Apple nie stworzy adaptera Lightning-to-USB-to-Ethernet i sterownika oprogramowania, który umożliwi połączenie przewodowe. Jest to prosty problem, który Apple może rozwiązać w ciągu kilku miesięcy, przy wystarczającej presji ze strony szkół.

3. Każdy, kto ma prawną odpowiedzialność, odpowiedzialność i odpowiedzialność za zapewnienie bezpiecznego środowiska w szkołach publicznych, nie ignoruj ​​tej krytycznie ważnej informacji.

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Gwoźdźcu
tel. 14 66 59 537
E-mail: spgwozdziec@op.pl
Strona www: http://www.spgwozdziec.neostrada.pl/

Szkoła w Gwoźdźcu to niemal ideał. Wystarczy wyeliminować jedną sieć WiFi i będzie czysto i bezpiecznie.

Musimy wziąć pod uwagę czas ekspozycji dla naszych dzieci: ile promieniowania z czasem.

Zacznij od mikromotorowania ziemniaka, na przykład:

100% mocy x 5 minut = 1 ugotowany ziemniak
50% mocy x 10 minut = 1 ugotowany ziemniak

Łączne promieniowanie RF / EMF przez 10 lat = poważne problemy zdrowotne dla naszych dzieci

Po co podejmować to ryzyko?
Pamiętaj, że to nasze dzieci, że zależą od nas w celu ochrony, a przyszłość zależy od tego, czy będą chronione. Nie będzie przyszłości, skoro ich prokreacyjna przyszłość została im skradziona. Głupotą jest ufać ludziom, których nie znasz, w miejscach tak wysokich i odległych, że nigdy się nie spotkasz, o niebezpieczeństwie, którego większość ludzi nie zrozumie, czego większość ludzi by nigdy nie podejrzewała, z tym, co ty, ja i reszta ludzkości przez ostatnie 6000 lat było oczywiste: zdolności reprodukcyjne naszych i naszych dzieci. Tak wielu dzisiaj farmaceutycznie i profilaktycznie próbuje je kontrolować lub udaremniać. Nikt, kogo znam, nie jest jednak gotowy, by z własnej woli zrezygnować z tego, a tym bardziej podporządkować się ich dzieciom. Nie żartuj sobie. Sądzę, że są tacy, którzy zajmują najwyższe stanowiska władzy, a oni są gotowi właśnie to zrobić. Trudno jest myśleć, że technologia jeszcze nie dotarła, aby przeprowadzić najbardziej podstępną agendę.

Myślę, że to jest hańbiące, być urzędnikiem szkolnym lub rodzicem i chętnie to zignorować: http://thefullertoninformer.com/looky-here-ladies-and-gentlemen-the-devils-in-the-details / ponieważ wierzę, że jeśli to zrobisz, oznacza to początek końca linii dla tego, kim kiedyś byłeś:

Czy to może oznaczać koniec tego, co nasze dzieci kiedyś uznają za godne Boga? Czy zapytają nas, dlaczego nie walczyliśmy o to i dla nich? Co wtedy powiesz im, moi przyjaciele, co będziesz im patrzył w oczy i mówił im? http://thefullertoninformer.com/what-is-wifi-doing-to-your-daughters/

Wierzę, że ze wszystkich grzechów świata to tchórzostwo jest zdecydowanie najgorszym z nich wszystkich. Właśnie z tego powodu cała reszta może rozkwitać, rozprzestrzeniać się i prowadzić swój niszczycielski kurs, kierując ludzkość z urwiska w otchłań. Zobacz, co dzieje się z umysłem naszych dzieci za pomocą muzyki, telewizji, filmów, gier wideo i tak, nawet niektóre z programów nauczania w szkołach. Wojna o ich dusze jest wyraźnie oczywista, jest już w toku. W tej chwili, panie i panowie, cały ten zestaw i kabały są na linii i ukryte w widoku dla wszystkich. Obudź się i uratuj swoje dzieci i rodzinę. To będzie 10-20, a nawet 25 lat, zanim się zorientujesz, a wtedy będzie za późno.

Gdy dowiesz się o problemach związanych z wpływem WiFi i urządzeń bezprzewodowych, jedną z pierwszych myśli, które często przenikają nam do głowy jest: „To nie może być możliwe, że WiFi i te urządzenia są szkodliwe. Z pewnością niektóre agencje rządowe lub zdrowotne zapobiegłyby temu. ”

Dla wielu z nas to po prostu nie ma sensu, ponieważ zakładamy, że nie mogą być tacy źli, inaczej „oni” by to powstrzymali. Jedną z najtrudniejszych rzeczy do zapamiętania jest to, że wiele osób, grup i podmiotów aktywnie blokuje społeczeństwu dostęp do informacji o bardzo poważnym wpływie na zdrowie, który wpływa na ich społeczności z powodu technologii bezprzewodowej.

Dlaczego ludzie to robią? Czy nie zdają sobie sprawy, że ranią własne dzieci? Rodzice są zajęci i nie mogą spędzać wielu godzin na badaniach naukowych. Dlatego też opierają swoją decyzję na informacjach, które uważają za godne zaufania. Być może przejdą do internetu i przeczytają artykuł lub dwa, albo odwiedzą witrynę Światowej Organizacji Zdrowia i przeczytają. Nic dziwnego, że najbardziej powszechnym podejściem jest spytanie kogoś, kto ma wykształcenie medyczne, a mianowicie pielęgniarkę lub lekarza. Wydaje się, że w każdej szkole, w której rodzice ujawniają problem zagrożenia dla WiFi i urządzeń bezprzewodowych, pojawiają się pewne postacie, które zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zablokować proces, i będą walczyć z zębami, aby upierać się, że technologia bezprzewodowa pozostaje. , nawet jeśli oznacza to przedstawienie zniekształconej i fałszywej informacji swoim społecznościom.

Istnieje kilka bardzo dużych i dobrze zaprojektowanych projektów badawczych, w których promieniowanie mikrofalowe RF powoduje uszkodzenia DNA i innych materiałów genetycznych.

Jest to, samo w sobie, bardzo poważne i przekonujące dowody, i wystarczy powiedzieć „nie” do umieszczania urządzeń bezprzewodowych w kolanach dzieci. Istnieje kilka ryzyk, które warto podjąć w życiu, ale mutacja genetyczna nie jest jedną z nich. Nie dla technologicznej nowości. Nigdy.

Pierwszym z tych programów badawczych był WTR lub projekt „Wireless Technology Research”. Siedmioletni program badawczy o wartości 28 milionów dolarów, przeprowadzony w latach 90. ubiegłego wieku, finansowany przez przemysł telefonii komórkowej, to wielkoskalowy projekt, będący odpowiedzią na głośny proces sądowy, wyemitowany na Larry King Live, rzekome telefony komórkowe spowodowały powstanie śmiertelny guz mózgu u biznesmena.

W ramach projektu WTR 200 naukowców i lekarzy pod kierunkiem doktora George’a Carlo odkryło, że promieniowanie w komórce spowodowało uszkodzenie DNA, wyciek z bariery krew-mózg i niemal trzykrotne zwiększenie ryzyka wystąpienia nowotworów mózgu.

http://www.emf-health.com/dr-george-carlo.htm

Drugi to ECOLOG, przegląd wielu milionów badań naukowych finansowanych przez T-Mobile w 2000 roku. Przegląd ponad 220 recenzowanych i opublikowanych artykułów dowiódł, że promieniowanie radiowe RF było genotoksyczne i było w stanie powodować pojedyncze i dwuniciowe pęknięcia DNA i uszkodzenie chromosomów.

Znaleziono również istotne i przekonujące dowody na to, że promieniowanie o częstotliwości radiowej zaburzało inne procesy komórkowe, powodowało efekty teratogenne (deformacje porodowe) i powodowało utratę płodności w badaniach na zwierzętach. Stwierdzono również, że promieniowanie bezprzewodowe ma działanie inicjujące raka i promujące raka. Pamiętajcie, to było z badania zleconego przez T-Mobile, firmę telefonii komórkowej.

http://www.wifiinschools.com/uploads/3/0/4/2/3042232/ecolog20001.pdf

Trzecią z tych dużych projektów był projekt „REFLEX” o wartości 3 milionów USD, finansowany ze środków unijnych, realizowany w latach 2000-2004, który badał wpływ promieniowania bezprzewodowego na komórki zwierzęce i ludzkie w laboratorium. Podsumowując pracę 12 grup badawczych w siedmiu krajach europejskich, efekt końcowy był taki, że promieniowanie mikrofalowe wysokiej częstotliwości powoduje uszkodzenia genetyczne.

http://www.wifiinschools.com/uploads/3/0/4/2/3042232/reflex.pdf

Podsumowując, trzy duże projekty badawcze w latach 1993-2004, w których wszystkie znalazły radiofalowe promieniowanie mikrofalowe o częstotliwości radiowej, powodują uszkodzenia genetyczne. Późniejsze badania zostały opublikowane i są nadal publikowane, co potwierdza i rozszerza te wcześniejsze ustalenia.

Raport Bioinicjatywny 2012 zawiera teraz setki badań, które wykazują, że promieniowanie elektromagnetyczne EMR wywołuje efekty genetyczne. Dla tych z Was, którzy nie znają Raportu Bioinicjatywnego, jest powód, dla którego jest on tak niepopularny w branży bezprzewodowej. Grupa ekspertów z całego świata, z których wielu było w czołówce, pracowała razem, aby przedstawić dowody, które publiczność mogłaby zobaczyć.

Raport o bioinicjacji: Dowody na wpływ na ekspresję genów i białek

http://www.bioinitiative.org/report/wp-content/uploads/pdfs/sec05_2007_Evidence_For_Effect_%20On_Gene.pdf

http://www.bioinitiative.org/report/wp-content/uploads/pdfs/sec05_2012_Evidence_EMF_Transcriptomics_Proteomics.pdf

Raport o bioinicjacji: Dowody na działanie genotoksyczne

http://www.bioinitiative.org/report/wp-content/uploads/pdfs/sec06_2007_Evidence_For_Genotoxic_Effects.pdf

http://www.bioinitiative.org/report/wp-content/uploads/pdfs/sec06_2012_genetic_effects_non-ionizing.pdf

Przedszkole Publiczne Nr 1 w Zakliczynie
ul. Jagiellońska

tel. 14 66 53 112

E-mail: przedszkolenr1zak@poczta.onet.pl
Strona www: http://naszeprzedszkole.przedszkolowo.pl/

I kolejny ideał. Sieci Wi-Fi widoczne na zdjęciu pochodzą z zewnątrz? Nie mam pewności.

Proszę koniecznie o sprawdzenie przez rodziców dzieci uczęszczających do tego przedszkola.

Na każde 100 godzin korzystania z telefonu komórkowego ryzyko zachorowania na raka mózgu wzrasta o 5%.

Przez ile godzin dzieci w szkołach będą narażone?

175 dni x 6 godzin = 875 godzin rocznie.

Oznacza to, że po każdym roku ekspozycji na te urządzenia bezprzewodowe wystąpiłoby o 44% większe ryzyko zachorowania na raka mózgu.

Po 13 latach zwiększa się ryzyko zachorowania na raka o 572%, w przypadku dorosłych. W przypadku dzieci wzrost ryzyka byłby znacznie większy, ponieważ badania wykazują, że mają co najmniej podwójne ryzyko dla dorosłych.

Rodzice nie wiedzą, że wysyłają swoje dzieci do środowiska otoczonego przez czynnik rakotwórczy klasy 2b, sklasyfikowany jako taki przez Światową Organizację Zdrowia. Jest to ta sama klasyfikacja co ołów, DDT i spaliny silnika. W jakim kontekście klasa wypełniona spalinami silnika kiedykolwiek byłaby w porządku? Rodzice nie wiedzą, że lekarze, naukowcy i badacze identyfikują następujące efekty promieniowania radiacyjnego: ADHD, autyzm, niepłodność, uszkodzenie DNA plemników ludzkich, białaczka dziecięca, problemy neurologiczne i sercowo-naczyniowe, dysfunkcja poznawcza, ból, zmęczenie, nastrój zaburzenia, zawroty głowy, nudności, osłabienie i problemy ze skórą. Pytanie brzmi: co robi promieniowanie bezprzewodowe z komórkami jajowymi u naszych córek? Ponadto wiele z tych problemów zdrowotnych nie jest od razu widocznych i ujawnia się po latach od narażenia, co sprawia, że ​​wszyscy myślą, że nie ma żadnych szkód z powodu tych emisji. Rodzice nie wiedzą, że badania nad promieniowaniem bezprzewodowym trwają od dziesięcioleci i przyniosły tysiące badań wskazujących na szkodę: http://www.justproveit.net/content/prove-it-initiative-main
Rodzice nie wiedzą, że coś, czego nie mogą widzieć, słyszeć, dotykać, wąchać ani smakować, jest zagrożeniem dla ich dzieci.

Jeśli promujesz promocję „technologii bezprzewodowych”, „najlepszych praktyk” lub polityk szkolnych, które nawet wzywają do „minimalizowania”, „niskiego poziomu EMF” lub „wyłączania” urządzeń bezprzewodowych / routerów, gdy nie są używane, skutecznie promujesz napromieniowanie dzieci . Szkodzisz dzieciom.
-Zasadniczo jesteś odpowiedzialny za spowodowanie choroby i przedwczesnej śmierci u dzieci.
-Zasadniczo jesteś odpowiedzialny za uruchomienie sterylizacji dzieci.
-Zasadniczo uzurpujesz sobie prawa rodzicielskie poprzez promowanie przyjęcia znanego zagrożenia dla zdrowia w środowisku szkolnym swojego dziecka bez jego świadomej zgody.
-Zasadniczo wspierasz stosowanie modulowanego pulsowo bezprzewodowego promieniowania mikrofalowego, znanej broni wojskowej w dziecięcym środowisku szkolnym.
-Zasadniczo popierasz wprowadzenie klasy 2B (według ekspertów, mikrofale powinny być substancjami rakotwórczymi klasy 1) w środowisku o silnej ekspozycji.
– Zasadniczo przekazujesz komunikat, że „pewna” ilość promieniowania jest dopuszczalna. Wszyscy wiemy, że tak nie jest.

Dzięki systemom dLAN i zwykłym sieciom przewodowym CAT5 / 6 zapewniającym lepszą stabilność, przepustowość i bezpieczeństwo, po prostu nie ma potrzeby, aby większość domów, organizacji i szkół przestawiała się na sieci bezprzewodowe, poza oszczędnościami związanymi z niewielkimi niedogodnościami w kablach.

Wi-Fi w szkołach

Szkoły, rodzice i personel często nie zdają sobie sprawy z ogromnej liczby opublikowanych badań naukowych, które pokazują, że technologie mobilne i bezprzewodowe, które emitują promieniowanie mikrofalowe , mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia, zwłaszcza dla dzieci. Nauka jest publikowana w czasopismach naukowych, często tylko dostępna dla subskrybentów. Obawy naukowców i badań naukowych nie są często podawane do wiadomości publicznej. Dlatego szkoły opierają się na stwierdzeniach dotyczących korzystania z technologii bezprzewodowych w szkołach przez Public Health England (dawniej Agencja Ochrony Zdrowia) i AGNIR .

Mamy nadzieję, że informacje te staną się szerzej znane, tak aby rodzice, szkoły i władze lokalne były lepiej przygotowane do spełnienia ich prawnych wymagań, aby chronić zdrowie i rozwój dzieci będących pod ich opieką.

Pamiętajmy:

Szkoły z Wi-Fi nie chronią dzieci, gdyż narażają je na znacznie zwiększone ryzyko:

rozwoju raka
fizycznych uszkodzeń (np. DNA lub komórek)
uszkodzenia ich rozwoju
uszkodzenia ich zdrowia reprodukcyjnego

Technologie bezprzewodowe zostały powiązane z wszystkimi tymi szkodliwymi skutkami.

Nasze dzieci zasługują na bezpieczne środowisko do nauki, zabawy i rozwoju. Szkoły ponoszą odpowiedzialność za zapewnienie bezpiecznego środowiska dla wszystkich dzieci znajdujących się pod ich opieką.

P.S.
Nadal jesteś pelikanem?
Myślisz sobie , gdyby było tak źle to Wi-Fi nigdy nie byłoby dopuszczone do sprzedaży, nic bardziej mylnego. To niestety jest zbyt duży biznes.
Najświeższa sprawa: smog w Krakowie, pan Majchrowski pozywa premiera Morawieckiego, kłócą się o smog w Krakowie. Dlaczego, dlaczego żaden z tych panów nawet nie wspomnij o jednym z największych trucicieli Krakowa t.j. o lotnisku w Balicach?
Lotnisko oddalone o 11 km od Krakowa, z Balic lata 19 linii lotniczych do 23 krajów w 101 kierunkach.
Miesięcznie to około 3700 przylotów i odlotów! Ponad 5 mln pasażerów rocznie!
Boeing 767 waży 185 ton. Spala w pierwszej godzinie lotu 8 ton paliwa! spala bez jakiegokolwiek katalizatora! 500 000 ton paliwa lotniczego produkuje rocznie tylko sam LOTOS
Pan Majchrowski i pan Morawiecki „idą na noże” ale totalna cisza w sprawie spalin z samolotów nad Krakowem. Mamy całkowity zakaz, nie ma tematu… żaden redaktor nawet nie piśnie, a gazeta nie napisze… dlaczego? Bo to są zbyt duże pieniądze!
O jedna gazeta coś napisała… „Koniec z przelotami nad zabytkowym centrum miasta?”
Radni Dzielnicy I apelują o takie usytuowanie nowego pasa startowego w Balicach, by samoloty nie latały nad Śródmieściem.
https://dziennikpolski24.pl/koniec-z-przelotami-samolotow-nad-zabytkowym-centrum-miasta/ar/10385920
Argumentują, że zwiększający się ruch lotniczy niesie ze sobą
niedogodności związane z generowaniem uciążliwego hałasu, a także ryzyko upadku statku powietrznego na obszary gęsto zaludnione i mocno zurbanizowane.
O zanieczyszczeniu powietrza , ani słowa!
Może te wszystkie samoloty wiszące nad Krakowem latają na wodę???

Nafta to główny składnik paliwa lotniczego jest ono bliższe olejowi napędowemu niż benzynie.
Badania wykazały, że występują tam takie pierwiastki jak ołów, brom i chlor. Ołów, jako wysoce toksyczny metal ciężki, powoduje choroby kości, uszkodzenia mózgu oraz nowotwory. Chlor jest wysoce reaktywny chemicznie i posiada silne właściwości utleniające. Fakt, że oba znajdują się we wdychanym przez nas powietrzu, jest czymś wysoce niepokojącym.
Samoloty odpowiadają za to, że każdego roku nad głowami Amerykanów ląduje 571 ton ołowiu. Są to oficjalne dane Agencji Ochrony Środowiska w USA https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kazdego-roku-tony-toksycznego-olowiu-sa-rozpylane-w-powietrzu

Majchrowski ”  zlikwidowano 27 tys. pieców, że zostało ich tylko 4 tys”

Wybory 2018. Burzliwa debata prezydencka Małgorzaty Wassermann i Jacka Majchrowskiego

Smog jak był, tak jest 🙂 ale jest nadzieja, tylko poczekajcie … wystarczy  wybudować nowy pas startowy w Balicach i zanieczyszczenie powietrza spadnie o połowę. Może ktoś nawet o tym napisze?

Nowy pas startowy w Balicach. Władze lotniska znowu starają się o decyzje

5G – Jerzy Zięba – Rząd zamierza nas grilować.

 

Stop smogowi elektromagnetycznemu w Krakowie – dr Barbara Gałdzińska-Calik

 

…znakomitym przykładem sa Włochy. Kilka tygodni temu zapadł wyrok sądu, który nakazuje informowanie społeczenstwa o szkodliwości. Kilka dni temu zapadł wyrok nakazujacy wyłaczenie sieci wi-fi, żeby zabezpieczyć chłopca z elektrowrażliwością….. Nie ma nic ważniejszego niż zdrowie i życie ludzkie.
Cypr w 2017 roku, Minister edukacji wydała dekret, likwidujący sieć wi-fi w szkołach gdzie przebywają dzieci. Nakazano przejście na sieci światłowodowe.
Bardzo ciekawe jest uzasadnienie sadu we Włoszech z przed kilku tygodni,gdzie sąd nakazał wyłączenie sieci wi-fi w szkole. Sąd przypomniał szkole, że przecież dzieci przecież mają dostęp do chmury edukacyjnej za pomocą sieci światłowodowej. Wyłączenie wi-fi nie odcina dzieci od cyfryzacji, rozwoju, technologii, wręcz przeciwnie. Ja często spotykałam sie też w Krakowie, gdzie szkoły miały sieci wi-fi, abstrahując juz od zagrożenia zdrowotnego. Dyrekcja czy nauczyciele narzekali że jeśli każdy z nauczycieli w tym samym czasie chce coś dzieciom puścić jakiś film edukacyjny. Śieć przestaje w tym czasie prawidłowo funkcjonować, jest w tym momencie niewydolna. Wystarczy każda salę, czy tablicę multimedialną podpiąć do światłowodu i dzieci mają dostęp do najnowszych technologii.

……to jest tylko kwestia czasu, że kiedyś ktoś za to poniesie odpowiedzialność. Ja obserwując aferę Amber Gold zastanawiałam się , za ile lat taka afera wybuchnie w związku z takimi działaniami.

Mam taki apel do mieszkańców Polski, żeby po prostu byli świadomi i żeby po prostu byli bardziej zaangażowani w to, co dookoła nas sie dzieje. Nawet poczytali niekoniecznie przyjęli jakieś stanowisko tylko poczytali o tym, co się dzieje na świecie.
.… dziennikarze w Stanach Zjednoczonych wyciągnęłli takie informacje ,że główni czołowi gracze telekomunikacyjni związani z sieciami bezprzewodowymi w Stanach Zjednoczonych puszczają swoje dzieci do najdroższych prywatnych szkół, gdzie jest zakaz używania telefonów komórkowych, niema wi-fi a nianie, które się opiekują tymi najmniejszymi dziećmi, mają zakaz używania telefonów, maja miec telefon wyłączony. Mają bawić się tradycyjnie w gry planszowe, czytać książki, chodzic na spacer. Ja apeluje do polskich rodziców, żeby czerpali wzór z tych czołowych graczy telekomunikacyjnych, firmy Google czy z Doliny Krzemowej prezesów. Żebyśmy swoje dzieci traktowali tak jak oni traktują swoje.

Wytruwanie ludzi za pomocą masztów GSM i sieci Wi-Fi – dr Jan Przybył.

Wpływ pola elektromagnetycznego na organizmy żywe – prof. dr Maria Jarzyńska.

https://www.youtube.com/watch?v=_QGMKULTpAw

ANTENA 2G-5G – 40 milionów Polaków stoi w kolejce na onkologię. (Dokument)

Zobacz, co ukrywają władze III RP przed zwykłymi ludźmi. W gliwickim Centrum Onkologii, każdego dnia, przyjmowanych jest w rejestracji aż 1000 pacjentów. Polacy chorują masowo na raka, przyczyną tego stanu są liczne wieże telefonii komórkowej (ponad 50 tysięcy w całym kraju) i wszechobecne w całych blokach routery Wi-Fi. Emitują one bezustannie (24h/dobę) rakotwórcze promieniowanie mikrofalowe. Władze jednak ciągle ukrywają tą główną przyczynę obecnej plagi nowotworów.

Trochę Wiedzy o 5G . Przyjmij to do Świadomości ! – dłużej pożyjesz.

Inżynierowie ostrzegają! Maszty GSM, smartfony i domowe routery Wi-Fi to zabijanie ludzi!

 

Sieć 5G – masowe samobójstwo Rzeczypospolitej Polskiej.

Chorujesz na raka? Zobacz dlaczego (Elektrosmog – promieniowanie mikrofalowe).

Państwo, którego ludność ulega systematycznej eliminacji, nie może się rozwijać i jest skazane na zagładę. W Polsce już od końca lat 1980., przyrost naturalny był poniżej tzw. wartości bezpiecznych, czyli poniżej 2,3 dziecka na kobietę. Obecnie, dzięki systematycznemu działaniu władz, poziom dzietności kobiet spadł do 1.2.–

http://zakliczyn24.pl/news/szok-nasze-szkoly-zamienione-w-nadajniki-wi-fi-cicha-depopulacja/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: