NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7332 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pamiętacie Państwo jeszcze " PACJENTA ZERO" ? Przeczytajcie !!
Mega kłamstwo z Indii. Hindusi umierają z całkowicie innej przyczyny.
PO PRZEGRANYM PROCESIE POLICJI - POLICJA POSTANOWIŁA ZGNOIĆ 77 LETNIA KOBIETĘ - 5 NOWYMI AKTAMI OSKARŻENIA
7 czerwca 2021 Bez  głosowania w Parlamencie Europejskim wejdzie w życie TERREG.
Ruszył program zaszczep się zapłacimy ci 25 euro !
PILNE !! Zgony dzieci krótko po przyjęciu szczepionki..
Wałbrzych. Prezydent Szełemej przedstawiony jako SS-man i porównany do Josefa Mengele
Małżeństwa szczepią się razem, razem chorują i razem umierają ...
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Premierzy Japonii odkładają podróż na północny wschód dotkniętego przemocą Indii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

GAUHATI, Indie (AP) – japoński premier Shinzo Abe w piątek przełożył podróż na szczyt z przywódcą Indii w pogrążonym w przemocy północno-wschodniej części kraju, gdzie dwie osoby zginęły w trwających protestach przeciwko nowej ustawie, która przyznaje obywatelstwo oparte na religii i wyklucza Muzułmanie

Prawie 10 000 protestujących zorganizowało w piątek całodniowy strajk głodowy w Gauhati, stolicy indyjskiego północno-wschodniego stanu Assam, następnego dnia po tym, jak uczestnicy zamieszek przeciwstawili się godzinie policyjnej, a policja śmiertelnie zastrzeliła dwóch demonstrantów i zraniła 24 innych.

Abe miał zaplanować podróż do stanów Assam i Manipur w niedzielę na trzydniową podróż w celu omówienia więzi bezpieczeństwa i gospodarczych z premierem Indii Narendrą Modi.

„Obie strony postanowiły odroczyć wizytę”, powiedział rzecznik indyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Raveesh Kumar w oświadczeniu.

W Tokio rzecznik rządu Yoshihide Suga powiedział, że Abe „postanowił przełożyć podróż po rozmowach z rządami obu krajów w odpowiedzi na raport strony indyjskiej na temat lokalnej sytuacji”.

Suga powiedział, że Japonia i Indie odbywają coroczne wizyty dwóch przywódców i zdecydują o podróży Abe do Indii „w odpowiednim czasie dogodnym dla obu stron”.

Przemoc w Assamie szalała od późnej środy, kiedy wyższa izba parlamentu Indii uchwaliła ustawę o obywatelstwie.

Indyjska policja musiała w czwartek eskortować zaawansowany zespół japońskich urzędników bezpieczeństwa do ich hotelu, gdy protestujący wysadzili słupy telefoniczne, podpalili autobusy i inne pojazdy oraz zaatakowali domy urzędników z rządzącej przez Modi hinduskiej nacjonalistycznej partii Bharatiya Janata.

Władze złagodziły godzinę policyjną w piątek na sześć godzin w części Assam, ale zamknęły szkoły do ​​następnego tygodnia.

Protestujący w Assam sprzeciwiają się przepisom z obawy, że migranci przeprowadzą się do regionu przygranicznego i osłabią kulturę i wpływy polityczne tych, którzy już tam mieszkają.

Nowa ustawa o obywatelstwie, którą uroczysty prezydent podpisał pod koniec czwartku, przyzna obywatelstwo indyjskie buddystom, chrześcijanom, hinduistom, dżinistom, parsisom i sikhom, którzy uciekli z Pakistanu, Afganistanu i Bangladeszu z powodu prześladowań religijnych przed 2015 r. Nie robi to jednak , rozciągają się na muzułmańskich uchodźców Rohingya, którzy uciekli przed prześladowaniami w Myanmarze.

Krytycy twierdzą, że prawo narusza świecką konstytucję Indii.

Wyzwania zostały już wniesione do Sądu Najwyższego.

Minister spraw wewnętrznych Amit Shah odrzucił krytykę, że ustawodawstwo to było antymuzułmańskie, mówiąc, że nie wpłynęło to na istniejącą ścieżkę obywatelstwa dostępną dla wszystkich społeczności.

Gniewne protesty wybuchły także w New Delhi, gdzie setki studentów Jamia Millia Islamia University starły się z policją. Protestujący studenci rzucali kamieniami w policję, która użyła gazu łzawiącego i pałek, aby je odepchnąć.

Agencja prasowa Press Trust of India powiedziała, że ​​prawie 100 studentów i 12 policjantów zostało rannych w starciach na Jamia Millia Islamia University. Poinformowano, że czterdziestu dwóch studentów zostało zatrzymanych przez policję.

Tysiące ludzi protestowało także w dzielnicy Howrah w stanie Bengal Zachodni i zablokowało autostradę. Protestujący podpalili opony i zatrzymali ruch drogowy.

Minister spraw zagranicznych Bangladeszu odłożył w czwartek zaplanowaną podróż do Indii z powodów, które według Kumara nie były związane z ustawą o obywatelstwie.

___

Powiązany dziennikarz prasowy Haruka Nuga w Tokio przyczynił się do powstania tej historii.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: