NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1157 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Policja zajęła się nagraniem Jacka Międlara o zamachowcu w Nowej Zelandii. „Powołano biegłego” mat. z 27 marca 2019r

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Miał troszeczkę prawo, żeby tak się zachować” – mówił o mordercy 50 wiernych w meczecie w Nowej Zelandii Jacek Międlar.

Sam tłumaczy, że go nie usprawiedliwiał. Jak ustaliliśmy w MSWiA, sprawą skandalicznego nagrania zajmuje się policja.

Sprawą nagrania we wtorek nie zajmowała się prokuratura, ale, jak ustaliliśmy w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, bada ją policja.

Funkcjonariusze wystąpili do administratorów natychmiast po opublikowaniu filmu w sieci o udostępnienie danych osoby, która umieściła nagranie. Powołany został biegły, który analizuje materiał i przygotowuje opinię – czytamy w informacji od MSWiA, przesłanej do naszej redakcji.

Opublikowane w serwisie YouTube przez Jacka Międlara wideo dotyczyło terrorysty z Nowej Zelandii, który zabił 50 osób. Szybko zrobiło się o nim głośno. Nagranie wywołało falę oburzenia, również w mediach prawicowych – Telewizja Republika nazwała słowa Międlara „skandalicznymi”.

Nagranie Międlara o Nowej Zelandii. Twierdzi, że jego słowa „zmanipulowano”

Całość nagrania została usunięte z YouTube. Ale we fragmentach, które nadal znajdują się w sieci, słyszymy, że według Międlara „wiele z wypowiedzi zamachowca z Nowej Zelandii to są wypowiedzi iście szlachetne”. Wynika z nich też, że z niektórymi poglądami zamachowca Międlar się identyfikuje. – Co to znaczy stanąć w obronie białej Europy? Powiedzieć stanowcze „nie” tej propagandzie, która prowadzi do wymieszania się ras – mówi. Na wciąż dostępnych w sieci fragmentach słyszymy wypowiedź b. duchownego: – Brenton (Tarrant – red.) miał troszeczkę prawo, żeby tak się zachować.

Po opisaniu sprawy przez niektóre media, Międlar wydał na swojej stronie oświadczenie ws. „zmanipulowania” jego wypowiedzi. Były ksiądz twierdzi, że w relacjach pominięto fakt, jakoby „jednoznacznie potępił” zamach terrorystyczny. Mają świadczyć o tym słowa z filmu: – Walka z tym problemem nie jest przez karabin, Brenton zamordował niewinnych ludzi, nie mogę, drodzy państwo, popierać mordowania niewinnych ludzi.

Były ksiądz zapowiedział, że w związku z rzekomym przeinaczeniem jego słów, sam „oddał sprawę do prokuratury”.

Anna Tatar: Ujawnia się nowy idol skrajnej prawicy

– Międlar od kilku lat w przestrzeni publicznej wygłasza twierdzenia pełne ksenofobicznej nienawiści, twierdzenia o charakterze antysemickim. Reakcji instytucji nie było albo nie była skuteczna. Postępowania były umarzane albo są przewlekane w nieskończoność. Tylko w jednym przypadku został skazany na prace społeczne – mówi Gazeta.pl dr Anna Tatar ze Stowarzyszenia “Nigdy Więcej”. Jak zauważa, 40-minutowe nagranie Międlara nie pozostawia wątpliwości co do tego, jak narodowiec ocenia zamachowca z Nowej Zelandii oraz jego manifest.

On próbuje lawirować, raz mówi jedno, raz drugie, ale pojawiają się wypowiedzi, w których pochwala zamachowca, odnosi się z uznaniem do tego, co zrobił

– mówi Tatar i dodaje: – Międlar mówi, że walka z multikulturalizmem “nie jest przez karabin”, ale kilka zdań dalej dodaje: “do takiej walki może prowadzić nóż, broń, siła”. To jest pochwała przemocy, agresji i samego zamachu.

Nasza rozmówczyni widzi podobieństwo między stosunkiem skrajnej prawicy do Brentona Tarranta, a postrzeganiem Janusza Walusia, rasistowskiego mordercy, odsiadującego wyrok dożywocia w RPA. – Hasła wspierające Walusia są regularnie eksponowane na stadionach piłkarskich, ale też na różnych manifestacjach. Teraz, jak widać, ujawnia się nowy idol – terrorysta – mówi dr Tatar. – Organy ścigania powinny wszcząć postępowanie. Mamy tu pochwalanie terrorysty, można też dostrzec w wypowiedzi Międlara zachętę do tego, żeby występować “w obronie białej Europy”.

Pochwalania przestępstwa i nawoływania do niego zakazuje też Kodeks karny – dodaje ekspertka.

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: