NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dostał pismo z ING. Chcą wiedzieć, skąd ma pieniądze.  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Policja w Hongkongu poślizgnęła się na skórce od banana z tweetem z gazem łzawiącym

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

HONG KONG (AP) – bardzo złowrogie siły policyjne Hongkongu poślizgnęły się na skórce od bananów, próbując pozbyć się liberalnego użycia gazu łzawiącego podczas ruchu protestacyjnego na terytorium.

Naśladując artystę, który przykleił bananem taśmę do ściany, siła opublikowała tweet ze zdjęciem kanistra podobnie naklejonego słowami: „Powiedz NIE przemocy. Zostawmy na zawsze nabój z gazem łzawiącym ”.

„Dla policjanta użycie siły, w tym gazu łzawiącego, jest zawsze ostatecznością. Jeśli uczestnicy zamieszek nie stosują przemocy, Hongkong będzie bezpieczny i nie ma powodu, abyśmy używali siły ”- napisał post na swoim koncie na Twitterze.

Respondenci tego postu nazywali go crass. Niektóre z kolei zamieściły filmy wideo na temat używania przez funkcjonariuszy policji w Hongkongu gazu i innych środków kontroli zamieszek, które według protestujących były zbyt gwałtowne.

Siły policyjne wystrzeliły prawie 16 000 pocisków z gazem łzawiącym i dokonały ponad 6 000 aresztowań w ciągu sześciu miesięcy demonstracji prodemokratycznych, które były czasami naznaczone gwałtownymi starciami i wandalizmem budynków rządowych, węzłów tranzytowych i przestrzeni handlowych.

Żądania protestujących obejmują niezależne dochodzenie w sprawie działań policji, amnestię dla protestujących, którzy zostali aresztowani, i wycofanie opisu protestujących jako „uczestników zamieszek”. Mówią, że etykieta charakteryzuje pokojowych demonstrantów jako przestępców, którym grozi długie więzienie.

Przywódca Hongkongu, Carrie Lam, odmówiła spełnienia tych żądań, twierdząc, że wewnętrzne dochodzenie policyjne jest wystarczające i że zniesienie spraw karnych przeciwko protestującym byłoby niezgodne z prawem.

Policyjna agencja nadzorująca, która prowadzi dochodzenie, doznała w tym tygodniu ciosu, gdy zagraniczni eksperci, których zatrudniła, wzmocnili wiarygodność swojej pracy, twierdząc, że jej sonda nie ma potrzebnych mocy i narzędzi.

Prosty tweet policji o gazie łzawiącym początkowo zawierał hashtag „Bananaart”, ale potem został usunięty. Siła ponownie opublikowała swój tweet bez niego.

Hashtag nawiązywał do gadanego dzieła artysty Maurizio Cattelana, który ukradł pokaz w Art Basel Miami. Zatytułowany „Komik” był to wypryskany bananowym kanałem przyklejonym do ściany.

Pomimo niedowierzania w Internecie, policja utknęła przy swoim tweecie.

„Policja szanuje publiczną swobodę wypowiedzi i przyjmuje opinie opinii publicznej do dalszej konstruktywnej dyskusji”, powiedział w odpowiedzi na pytanie Associated Press dotyczące reakcji.

Kontrola protestów zwiększyła zasoby siły. Rząd w piśmie informacyjnym na posiedzenie legislacyjne w piątek, że rachunek za nadgodziny policji od czerwca, kiedy rozpoczęły się masowe demonstracje, do listopada wyniósł około 950 milionów dolarów hongkońskich (122 miliony USD).

„W Hongkongu zorganizowano ponad 900 protestów, procesji i publicznych spotkań, z których wiele ostatecznie przekształciło się w nielegalne akty przemocy”, powiedział rząd. „Podczas trwających od kilku miesięcy konfliktów policjanci z pierwszej linii musieli z jednej strony radzić sobie z masowymi i niezgodnymi z prawem aktami przemocy w różnych dzielnicach, az drugiej utrzymywać regularne obowiązki policyjne i służby publiczne”.

Sądy też są zajęte. 13-letnia dziewczynka została skazana w piątek na rok próby na spalenie flagi Chin podczas protestu we wrześniu, powiedział jej prawnik Douglas Kwok. Sąd skazał ją również na nocną godzinę policyjną między godziną 19:00. do 7:30 rano, powiedział.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: