NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najwyższy szyicki duchowny Iraku potępia makabryczne powieszenie nastolatka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BAGHDAD (AP) – najwyższy szyicki duchowny w Iraku w piątek potępił zabicie nastolatka, którego ciało zostało podciągnięte nogami przez słup drogowy na placu w Bagdadzie, gdy pojawiły się sprzeczne wersje o tym, co doprowadziło do śmierci 16-latka.

Urzędnicy bezpieczeństwa początkowo powiedzieli The Associated Press, że został pobity na śmierć przez wściekły tłum po tym, jak zabił czterech protestujących przeciw rządowi i dwóch sprzedawców w trakcie strzelaniny. Urzędnicy, którzy mówili pod warunkiem zachowania anonimowości zgodnie z regulaminem informacyjnym, podali, jak mówili, nazwiska czterech zabitych, twierdząc, że mają oni wiek od 18 do 31 lat.

Rzecznicy ministerstw spraw wewnętrznych i zdrowia powiedzieli tylko w piątek, że nastolatek został zabity. Rzecznik MSW bryg. Khaled al-Muhanna powiedział, że śledztwo w sprawie tego incydentu jest w toku.

Wielki ajatollah Ali al-Sistani, najwyższy szyicki duchowny narodu, w piątek nazwał zabijanie nastolatka „okropną zbrodnią”, której nie wolno powtarzać, i wezwał władze irackie do pociągnięcia sprawców do odpowiedzialności.

W swoim cotygodniowym kazaniu wygłoszonym przez przedstawiciela al-Sistani potępił także niedawne zabójstwa, porwania i napaści na protestujących. Dodał, że tylko sądownictwo ma prawo nakładać kary na przestępców prawa.

Urzędnicy w Iraku często przedstawiają sprzeczne relacje z tego samego incydentu, szczególnie w kontekście chaotycznych protestów antyrządowych w Iraku. Demonstracje odznaczały się rozlewem krwi i niemal codziennymi konfrontacjami, podczas których siły bezpieczeństwa strzelały do ​​żywej amunicji i gazu łzawiącego do demonstrantów. Zginęło ponad 450 osób, z których większość została postrzelona w głowę i klatkę piersiową przez siły bezpieczeństwa. Niedawno doszło do dźgnięć, porwań i zabójstw przez niezidentyfikowanych napastników atakujących protestujących i aktywistów.

W czwartek tłum uderzył w ciało 16-latka na placu al-Wathba w Bagdadzie, gdy dziesiątki celowały swoimi komórkami w makabryczną scenę.

Urzędnicy bezpieczeństwa początkowo powiedzieli, że nastolatek był poszukiwany przez policję pod zarzutami związanymi z narkotykami i uciekał przed siłami bezpieczeństwa, zanim otworzył ogień i zabił sześć osób. Niektóre filmy krążące w mediach społecznościowych pokazały, że był bity i ciągnięty po ulicy.

Jednak inne filmy pokazały siły bezpieczeństwa ze spiczastymi pistoletami otaczającymi dom, w którym nastolatek najwyraźniej się ukrył, co zwiększa prawdopodobieństwo, że został zabity przez policję.

Opinie Al-Sistaniego mają wpływ na wielu Irakijczyków, a on w dużej mierze opowiedział się po stronie antyrządowych protestujących, wzywając partie polityczne do przeprowadzenia poważnych reform i wycofując poparcie dla rządu Adela Abdula-Mahdiego, co doprowadziło do jego rezygnacji w zeszłym miesiącu.

Protestujący szybko zdystansowali się od czwartkowej przemocy w zbiorowym oświadczeniu, w którym potępili incydent i powiedzieli, że ci, którzy go dokonali, nie byli częścią ich ruchu.

W zeszły piątek 25 protestujących zginęło, gdy strzelcy w pickupach otworzyli ogień na placu Khilani w Bagdadzie. W tym samym tygodniu tajemnicze ataki nożem wymierzyły kilkunastu antyrządowych protestujących na placu Tahrir, centrum ruchu protestacyjnego.

Nawiązując do incydentu w Khilani, al-Sistani powiedział, że atak, a także ukierunkowane zabójstwa i porwania w ostatnich dniach wzmocniły wcześniejsze wezwania szyickiego wyznania religijnego, że „wszelka broń musi być w rękach państwa”, powiedział.

Powstanie bez przywódców ogarnęło Bagdad i przeważnie szyickie południowe prowincje 1 października, kiedy tysiące Irakijczyków wyszło na ulice, aby potępić szaloną korupcję rządu, słabe usługi i brak miejsc pracy

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: