NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Libijski premier niewzruszony atakiem Tripoli

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

CAIRO (AP) – piątek premier libijskiego rządu wspieranego przez ONZ zlekceważył groźby swojego rywala, dowódcy samozwańczej armii prowadzącej miesięczną ofensywę w celu schwytania stolicy Trypolisu jako „godziny zero” bitwy zaczęła.

Premier Fayez Sarraj wezwał Libijczyków, by zgromadzili się wokół niego w obronie narodu.

Wezwanie Sarraj przyszło dzień po tym, jak gen. Khalifa Hifter z samozwańczej Libijskiej Armii Narodowej ogłosiła ostateczną „decydującą bitwę” o odebranie Trypolisu rządowi wspieranemu przez ONZ Sarraj. „Minęła godzina zero” – powiedział Hifter w telewizyjnym przemówieniu pod koniec czwartku.

Od 2015 r. Rozdarta wojną Libia jest podzielona między dwa rządy, jeden na wschodzie i drugi na zachodzie, z siedzibą w Trypolisie i wspierany przez ONZ, a także Włochy, Turcję i Katar.

W kwietniu wschodnia armia Hiftera, wspierana przez Francję, Rosję i najważniejsze kraje arabskie, w tym Egipt, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Arabię ​​Saudyjską, rozpoczęła atak na stolicę.

Po prawie ośmiu miesiącach walk siły Khalify nie zajęły Trypolisu, ale zostały powstrzymane na południowych obrzeżach miasta, zamiast tego oblegając stolicę Libii. W impasie walk do tej pory zginęło ponad 1000 osób, głównie kombatantów. Dziesiątki tysięcy cywilów zostało przesiedlonych.

W filmie opublikowanym na stronie libijskiego rządu na Facebooku Sarraj odrzucił twierdzenie Hiftera o nowym popychaniu jako „kłamstwa” i „urojenia” i powiedział, że jego siły już „nauczyły najeźdźców lekcji”.

„Wzywam was, byście skupili się na projekcie państwa obywatelskiego i wykazali się wiarą w nasze prawo do budowy państwa opartego na instytucjach, rządach prawa i wolnościach” – powiedział Sarraj. „Libia może stać się jedynie oazą wolności i demokracji”.

Od czasu wybuchu walk Sarraj przedstawiał się jako przywódca demokratyczny, który stara się udaremnić rzekome próby rywalizacji o ustanowienie dyktatury wojskowej w Libii. Tymczasem Hifter argumentował, że jego operacja wojskowa ma na celu oczyszczenie stolicy radykalnych bojówek sprzymierzonych z rządem Sarraj.

Ostatnie oświadczenia Hiftera i Sarraj pochodzą z podwyższonego napięcia między dwiema walczącymi stronami po tym, jak rząd Sarraj podpisał porozumienie w sprawie bezpieczeństwa i umowę morską z Turcją w zeszłym miesiącu. Na początku tego tygodnia turecki prezydent Recep Tayyeb Erdogan powiedział, że umowa daje jego krajowi prawo do wysyłania żołnierzy do Libii w celu odparcia sił Hiftera z Trypolisu.

Szef delegacji UE ds. Stosunków z krajami Maghrebu, Andrea Cozzolino, powiedziała w piątek, że jest zaniepokojona groźbami Hiftera i ostrzegła, że ​​nowa ofensywa doprowadzi „tylko do większych cierpień dla libijskiej ludności cywilnej, która już zapłaciła wysoką cenę. ”

„Wzywam Unię Europejską i całą społeczność międzynarodową do potępienia takich gróźb i podjęcia wszelkich niezbędnych środków, aby zapobiec rozlewowi krwi” – powiedziała w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej Parlamentu UE.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: