NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Królowa Matka tak bardzo nienawidziła księżnej Diany, że wynajęła wnukowi… dom schadzek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Romans księcia Karola z księżną Camillą trwał przez lata, a królowa matka pomagała go ukrywać. Tak bardzo zależało jej na rodzinie, że wynajęła wnuczkowi dom schadzek.

Nie od dziś wiadomo, że królowa matka nie przepadała za żoną księcia Karolaksiężną Dianą. Serial „The Crown”, który obecnie cieszy się ogromną sławą, zdradził jeszcze jeden sekret, jaki ukrywała rodzina królewska w związku z romansem księcia Karola.

Królowa matka ukrywała romans księcia Karola

Matka Elżbiety II – królowa matka nie bez powodu dostała przydomek „najbardziej bezwzględnej kobiety w Pałacu Buckingham”. Dla dobra korony knuła i niejednokrotnie rozdzieliła niejedną parę. Padło też na Dianę Spencer, która została żoną jej wnuka, księcia Karola.

Żona króla Jerzego VI uważana była za perfekcyjną kobietę. Jednak swoją perfekcję przekładała na sprawy rodzinne, które musiały pozostać nieskazitelne. Tak też było w przypadku księcia Karola i Camilli Parker-Bowles. Para znała się jeszcze przed małżeństwem księcia. Byli długoletnimi przyjaciółmi, po czym zostali kochankami. Mimo małżeństwa Karola z księżną Dianą, Camilla zgodziła się być „tą trzecią” i nie zamierzała zrezygnować z miłości.

O całej sytuacji wiedziała królowa matka, która na początku starała się ukryć romans przed mediami. Postanowiła pomagać Karolowi w potajemnych spotkaniach z jego ukochaną. Było to dla niej tak ważne, że że udostępniła kochankom swoją szkocką posiadłość. Ta miała służyć za miejsce schadzek.

Królowej matce nie przeszkadzał fakt, że książę miał już żonę, która nie radziła sobie ze zdradami męża. Księżna Diana zmagała się w tym czasie z depresją i bulimią. Próbowała nawet targnąć się na własne życie.

Romans księcia Karola i Camilli

Nie wiadomo, dlaczego królowa matka tak bardzo nie lubiła Diany. Możemy tylko przypuszczać, że księżna przypominała królowej matce ją samą. Obie uwielbiane były przez tłumy, a uśmiechem i uprzejmością ukrywały swoje ciemne strony.

O pogardzie, jaką królowa matka darzyła Dianę może świadczyć fakt, że jako jedyna podczas pogrzebu młodej księżnej nie skinęła głowy przy trumnie, co w rodzinie królewskiej jest tradycją i sposobem na oddanie zmarłemu hołdu. Gest wykonała nawet Elżbieta II, która również nigdy nie przepadała za Dianą.

Czemu książę Karol od razu nie ożenił się z Camillą?

Powodów było wiele. Pierwszy z nich to brak pochodzenia szlacheckiego. Drugi to wiek Camilli. Księżna była w tym samym wieku co Karol, jednak rodzina poszukiwała zdecydowanie młodszej partnerki dla przyszłego króla. Trzecim powodem, był fakt, że Camilla prowadziła specyficzny tryb życia. Uważana była za imprezowiczkę, uwielbiała wszak nocne życie i zabawy. W serialu „The Crown” podano też inny powód – Camilla zdradzała Karola. Spotykała się nie tylko z młodym księciem, ale też z Andrew Parkerem Bowlesem, którego zresztą darzyła płomiennym uczuciem.

Poniżej możecie zobaczyć, jak królowa Elżbieta II świętowała swoje urodziny. 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: