DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Królowa Matka tak bardzo nienawidziła księżnej Diany, że wynajęła wnukowi… dom schadzek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Romans księcia Karola z księżną Camillą trwał przez lata, a królowa matka pomagała go ukrywać. Tak bardzo zależało jej na rodzinie, że wynajęła wnuczkowi dom schadzek.

Nie od dziś wiadomo, że królowa matka nie przepadała za żoną księcia Karolaksiężną Dianą. Serial „The Crown”, który obecnie cieszy się ogromną sławą, zdradził jeszcze jeden sekret, jaki ukrywała rodzina królewska w związku z romansem księcia Karola.

Królowa matka ukrywała romans księcia Karola

Matka Elżbiety II – królowa matka nie bez powodu dostała przydomek „najbardziej bezwzględnej kobiety w Pałacu Buckingham”. Dla dobra korony knuła i niejednokrotnie rozdzieliła niejedną parę. Padło też na Dianę Spencer, która została żoną jej wnuka, księcia Karola.

Żona króla Jerzego VI uważana była za perfekcyjną kobietę. Jednak swoją perfekcję przekładała na sprawy rodzinne, które musiały pozostać nieskazitelne. Tak też było w przypadku księcia Karola i Camilli Parker-Bowles. Para znała się jeszcze przed małżeństwem księcia. Byli długoletnimi przyjaciółmi, po czym zostali kochankami. Mimo małżeństwa Karola z księżną Dianą, Camilla zgodziła się być „tą trzecią” i nie zamierzała zrezygnować z miłości.

O całej sytuacji wiedziała królowa matka, która na początku starała się ukryć romans przed mediami. Postanowiła pomagać Karolowi w potajemnych spotkaniach z jego ukochaną. Było to dla niej tak ważne, że że udostępniła kochankom swoją szkocką posiadłość. Ta miała służyć za miejsce schadzek.

Królowej matce nie przeszkadzał fakt, że książę miał już żonę, która nie radziła sobie ze zdradami męża. Księżna Diana zmagała się w tym czasie z depresją i bulimią. Próbowała nawet targnąć się na własne życie.

Romans księcia Karola i Camilli

Nie wiadomo, dlaczego królowa matka tak bardzo nie lubiła Diany. Możemy tylko przypuszczać, że księżna przypominała królowej matce ją samą. Obie uwielbiane były przez tłumy, a uśmiechem i uprzejmością ukrywały swoje ciemne strony.

O pogardzie, jaką królowa matka darzyła Dianę może świadczyć fakt, że jako jedyna podczas pogrzebu młodej księżnej nie skinęła głowy przy trumnie, co w rodzinie królewskiej jest tradycją i sposobem na oddanie zmarłemu hołdu. Gest wykonała nawet Elżbieta II, która również nigdy nie przepadała za Dianą.

Czemu książę Karol od razu nie ożenił się z Camillą?

Powodów było wiele. Pierwszy z nich to brak pochodzenia szlacheckiego. Drugi to wiek Camilli. Księżna była w tym samym wieku co Karol, jednak rodzina poszukiwała zdecydowanie młodszej partnerki dla przyszłego króla. Trzecim powodem, był fakt, że Camilla prowadziła specyficzny tryb życia. Uważana była za imprezowiczkę, uwielbiała wszak nocne życie i zabawy. W serialu „The Crown” podano też inny powód – Camilla zdradzała Karola. Spotykała się nie tylko z młodym księciem, ale też z Andrew Parkerem Bowlesem, którego zresztą darzyła płomiennym uczuciem.

Poniżej możecie zobaczyć, jak królowa Elżbieta II świętowała swoje urodziny. 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: