DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Izraelski przywódca z zadowoleniem przyjmuje antysemityzm w college’u Trumpa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

JEROZOLIMA (AP) – premier Izraela z zadowoleniem przyjął w czwartek zarządzenie prezydenta Donalda Trumpa dotyczące tego, co Biały Dom opisuje jako narastający problem prześladowania antysemickiego na kampusach uniwersyteckich w USA.

Nakaz ten nakazuje Departamentowi Edukacji Stanów Zjednoczonych stosowanie definicji antysemityzmu zawartej przez International Holocaust Remembrance Alliance – która może obejmować krytykę Izraela – przy ocenie skarg dotyczących dyskryminacji na podstawie tytułu VI ustawy o prawach obywatelskich. Na tej podstawie dział edukacji może wstrzymać finansowanie z uniwersytetów, które uzna za naruszenie artykułu.

Krytycy twierdzą, że porządek jest mniej zaprojektowany do walki z antysemityzmem niż do odstraszania wolności słowa i tłumienia krytyków Izraela na kampusie.

W oświadczeniu premier Izraela Benjamin Netanyahu odparł, że wolność słowa nie jest nieograniczona.

„Wolna mowa nie jest kartą blanszową w przypadku antysemickich ataków na naród żydowski i państwo Izrael”, powiedział Netanjahu.

Ruch bojkotu, zbycia i sankcji przeciwko rządowi Izraela za jego traktowanie Palestyńczyków stał się bardziej widoczny na niektórych amerykańskich kampusach uniwersyteckich. Izrael zaznaczył ruch jako główne zagrożenie i spędził lata próbując go powstrzymać.

Wezwała także sojuszników do powstrzymania ruchu bojkotu, którego zwolennicy zaprzeczają zarzutom antysemityzmu i opisują się jako krytyczni wobec polityki Izraela, a nie narodu żydowskiego.

Netanjahu jest sojusznikiem prezydenta Trumpa i przedstawił ich bliski związek jako dar dla Izraela. W tegorocznych wyborach parlamentarnych w Izraelu Netanjahu wyświetlał kampanie reklamowe pokazujące dwóch liderów wraz z hasłem „W innej lidze”.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Izraelski przywódca z zadowoleniem przyjmuje antysemityzm w college’u Trumpa

  1. pojeby. nie ma antysemityzmu jest sluszny antyzydzizm . zyd to zyd , a nie semita i tyle w temacie …

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: