NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Izraelski przywódca z zadowoleniem przyjmuje antysemityzm w college’u Trumpa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

JEROZOLIMA (AP) – premier Izraela z zadowoleniem przyjął w czwartek zarządzenie prezydenta Donalda Trumpa dotyczące tego, co Biały Dom opisuje jako narastający problem prześladowania antysemickiego na kampusach uniwersyteckich w USA.

Nakaz ten nakazuje Departamentowi Edukacji Stanów Zjednoczonych stosowanie definicji antysemityzmu zawartej przez International Holocaust Remembrance Alliance – która może obejmować krytykę Izraela – przy ocenie skarg dotyczących dyskryminacji na podstawie tytułu VI ustawy o prawach obywatelskich. Na tej podstawie dział edukacji może wstrzymać finansowanie z uniwersytetów, które uzna za naruszenie artykułu.

Krytycy twierdzą, że porządek jest mniej zaprojektowany do walki z antysemityzmem niż do odstraszania wolności słowa i tłumienia krytyków Izraela na kampusie.

W oświadczeniu premier Izraela Benjamin Netanyahu odparł, że wolność słowa nie jest nieograniczona.

„Wolna mowa nie jest kartą blanszową w przypadku antysemickich ataków na naród żydowski i państwo Izrael”, powiedział Netanjahu.

Ruch bojkotu, zbycia i sankcji przeciwko rządowi Izraela za jego traktowanie Palestyńczyków stał się bardziej widoczny na niektórych amerykańskich kampusach uniwersyteckich. Izrael zaznaczył ruch jako główne zagrożenie i spędził lata próbując go powstrzymać.

Wezwała także sojuszników do powstrzymania ruchu bojkotu, którego zwolennicy zaprzeczają zarzutom antysemityzmu i opisują się jako krytyczni wobec polityki Izraela, a nie narodu żydowskiego.

Netanjahu jest sojusznikiem prezydenta Trumpa i przedstawił ich bliski związek jako dar dla Izraela. W tegorocznych wyborach parlamentarnych w Izraelu Netanjahu wyświetlał kampanie reklamowe pokazujące dwóch liderów wraz z hasłem „W innej lidze”.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “Izraelski przywódca z zadowoleniem przyjmuje antysemityzm w college’u Trumpa

  1. pojeby. nie ma antysemityzmu jest sluszny antyzydzizm . zyd to zyd , a nie semita i tyle w temacie …

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: