NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Grodzki zapowiada próby blokowania ustawy ws. sędziów. „Senat sięgnie po wszelkie metody”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Projekt PiS ws. dyscyplinowania sędziów „wygląda niebezpiecznie” – ocenił marszałek Senatu Tomasz Grodzki. Zapowiedział „zrobienie wszystkiego „, by „zachować fundament demokracji”.

Ustawa mająca dyscyplinować sędziów będzie w miarę możliwości prawnych blokowana przez Senat – zapowiedział marszałek izby Tomasz Grodzki. Opozycja razem z senatorami niezależnymi ma w Senacie niewielką większość nad PiS.

Grodzki ocenił, że ustawa, „a przynajmniej jej zapowiedzi” wyglądają „niezwykle niebezpiecznie”. W wypowiedzi cytowanej przez rmf24.pl stwierdził, że „Senat zrobi wszystko, aby zachować fundament demokracji”, czyli „równowagę, współpracę i niezależność władzy sądowniczej, ustawodawczej i wykonawczej tak jak jest to zapisane w konstytucji”. – Będziemy bronić konstytucji i będziemy bronić fundamentów demokracji wszystkimi metodami, które są przypisane Senatowi – powiedział.

Zobacz też: Kowal: Za rok, dwa będziemy mówić o „efekcie Grodzkiego”

Senat ma jednak ograniczone możliwości działania wobec ustaw skierowanych z Sejmu. Nie ustosunkowanie się wobec takiej ustawy w ciągu 30 dni oznacza, że zostaje ona przyjęta. Odrzucenie jej lub uchwalenie z poprawkami sprawia, że ustawa wraca do Sejmu i ten może bezwzględną większością głosów odrzucić poprawki Senatu i uchwalić ustawę. Możliwe jest zatem opóźnienie prac lub dodanie poprawek, ale nie całkowite zablokowanie ustawy.

PiS chce dyscyplinować sędziów

Proponowana przez posłów PiS zmiana prawa ma umożliwić dyscyplinowanie sędziów „przekraczających swoje uprawnienia”. Ministerstwo oświadczyło, że nowelizacja „realizuje zasadę transparentności organów władzy sądowniczej i sędziów”, stanowiącą podstawową gwarancję demokratycznego państwa prawa. Projekt jest odpowiedzią na – jak pisze resort – rzekome „coraz częstsze poddawanie w wątpliwość apolityczność sędziów w Polsce”, a także na „publiczne kwestionowanie przez jednych sędziów statusu innych, które godzi w niezawisłość sędziowską, (…) podważa zaufanie do wymiaru sprawiedliwości i (…) prowadzi do chaosu prawnego w Polsce”.

Opozycja ostro krytykuje projekt. Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej, napisała na Twitterze, że projekt nowelizacji ma uczynić obywatela „bezbronnym wobec władzy”, a władzę – „bezkarną”. Bogdan Klich, senator związany z Platformą Obywatelską, określił tę nowelizację „kagańcem nałożonym na wolne sądy”. Stwierdził również, że Prawo i Sprawiedliwość chce wprowadzić w Polsce „Sądowy Stan Wojenny”.

gazeta.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: