NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Francja: kręcenie rządu zaostrzyło sytuację. Macron ma teraz przeciw sobie cały świat pracy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wczoraj premier Edouard Philippe wygłosił przemówienie precyzujące główne kierunki planowanej reformy emerytur, przeciw której Francuzi ogłosili strajk generalny. „Reforma Macrona” wygląda po wystąpieniu premiera jeszcze gorzej niż się spodziewano. Spowodowało to przyłączenie się do protestu nawet CFDT – wielkiego związku zawodowego odbieranego od zawsze jako „prorządowy”. Poszło o wiek emerytalny.

Represje oligarchicznego reżimu Macrona mogą tym razem nie wystarczyć dla utrzymania ludzi w posłuszeństwie. twitter 2019

Prezydent Emmanuel Macron wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich w 2017 r. dzięki głosom emerytów: z jednej strony obiecywał, że nie ma zamiaru podnosić wieku emerytalnego i w ogóle „nie ruszy emerytur” poza mglistą „reformą”, która miała być „sprawiedliwa”, a z drugiej oligarchiczne media prezentowały go jako „idealnego zięcia”, co miało spodobać się starszemu pokoleniu. Macron zdradził emerytów już na początku swej kadencji dokładając im nowy podatek, ale zapewniał jeszcze, że „wiek emerytalny pozostanie ten sam”. Wczoraj to złudzenie pękło jak bańka mydlana.

5 grudnia półtora miliona ludzi wyszło na ulice przeciw Macronowi. pinterest

Owszem, wiek emerytalny pozostaje na dotychczasowym poziomie 62 lat dla obu płci, ale doszedł do niego nowy „wiek równowagi” – 64 lata. Inaczej mówiąc: ciągle będzie można przejść na emeryturę w wieku 62 lat, ale wtedy do końca życia pozostanie ona niepełna. Żeby mieć pełną, trzeba dojść do 64 lat i do tego mieć odpowiedni komplet punktów o zmiennej wartości, co dla części zatrudnionych będzie oznaczać pracę nawet do 75 r. życia. Philippe Martinez, szef „czerwonych” związków zawodowych CGT, uznał, że „rząd kpi sobie z ludzi”. Wraz z przystąpieniem do protestu CFDT, Macron ma teraz przeciw sobie wszystkie związki zawodowe. Jedyną organizacją popierającą „reformę” jest MEDEF – stowarzyszenie przemysłowców, koncernów i innych wielkich zatrudniaczy, gdyż to oni zyskają, i to dużo.

Nie dość więc, że wszystkie emerytury mają pójść w dół, wszyscy mają też pracować dłużej, by oligarchia i wielki kapitał mogły w jeszcze szerszej skali łupić bogactwo narodowe, obecnie najwyższe w historii kraju. Francja nigdy nie była tak bogata, lecz 30 lat neoliberalizmu sprawiło, że redystrybucja bogactw została przekierowana w górę, a Macron gwałtownie przyśpiesza ten złodziejski proces, nieustannie powiększając obszar biedy i bezrobocia. Związki zawodowe, „żółte kamizelki” i partie lewicowe wzywają do zaostrzenia protestów, by doprowadzić do odwołania skandalicznej „reformy”.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: