NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1163 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Faworyt amerykańskich liberałów brutalnie dyskryminuje i wyzyskuje kobiety

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Joe Biden, bo o nim mowa, to już nie tylko odrażający dziadyga zaciągający się zapachem włosów młodszych kobiet i podgryzający rękę swojej żony w trakcie kampanijnych wieców. To także skrajnie nieuczciwy pracodawca.

Raport w tej sprawie przygotowali dziennikarze umiarkowanie konserwatywnego portalu The Washington Free Beacon wspieranego finansowo przez republikańskiego grandziarza-spekulanta Paula Elliota Signera.

Obserwacje i zestawienia sporządzone przez ekipę WFB wydają się bardzo ciekawe, zwłaszcza w obliczu liberalnych mantr amerykańskich Demokratów o równości kobiet i mężczyzn. Wygląda na to, że deklarowane przez nich przywiązanie do feministycznych wartości to nic innego, jak frazes obliczony na utrzymanie rządu dusz w łonie zamożnych mieszczan i mieszczanek. Dowodzi tego m. in. ostatnie 35 lat senackiej kariery Joe Bidena, obecnie faworyta liberalnego establishmentu w prawyborach prezydenckich.

Jako prominentny polityk Partii Demokratycznej i Senator Biden potrzebował pracowników do obsługi swojej politycznej działalności. W jego sztabie pracowało wiele kobiet. Okazuje się, że to właśnie one były poddane szczególnemu wyzyskowi. Pracownicom bowiem Biden płacił mniej niż 50 proc. stawki, którą stanowiło wynagrodzenie mężczyzn zatrudnianych na tych samych stanowiskach, o takim samym lub zupełnie pokrewnym obciążeniu obowiązkami.

Według danych, które opublikował The Washington Free Beacon gdy Biden zaczynał karierę jako senator w 1973 r. płacił pracownicom tylko 57 proc. „męskiej” stawki.  Najgorsze nadeszło jednak później – w latach 80. Wówczas kobiety otrzymywały jedynie 43 proc. pensji mężczyzn, którzy świadczyli taką samą pracę. Sytuacja uległa nieznacznej poprawie po roku 1984, przez chwilę udało się nawet zbliżyć do progu 50 proc. różnicy pomiędzy wynagrodzeniami kobiet i mężczyzn. I tak przez następne niemal 20 lat.

Brązowa linia na diagramie wskazuje poziom płac mężczyzn, a pomarańczowa kobiet zatrudnianych w biurze senackim Joe Bidena. Źródło: Sekretariat Senatu USA.

W 2002 r. bowiem polityka płacowa Joe Bidena uległa jakimś tajemniczym przewartościowaniom. Nie jest jasne jaka mogła być ich przyczyna. Być może jakaś przytomna osoba prowadziła wówczas jego dział kadr. Tak czy inaczej na początku wieku wieku Bidena osiągnęła niemal osiągnęła równość płac. Kobiety u Bidena zarabiały 17 lat temu dwa procent mniej od mężczyzn. To jednak był rok wyjątkowy. Później sytuacja zaczęła się znów psuć. Zupełny odwrót od tego trendu nastąpił w 2008 r., czyli dziewięć lat temu. Wtedy płace kobiet zatrudnionych u Bidena spadły do poziomu 66 proc. tego co zarabiają mężczyźni.

Warto w tym kontekście dodać, że Biden nie raz oświadczał publiczne w trakcie prowadzonej przez swój sztab kampanii, że zwalczanie ekonomicznej dyskryminacji kobiet to jeden z jego priorytetów. Wielokrotnie mówił o tym, że 2019 r. to czas, którym kwestie te już dawno powinny zostać uregulowane. Również na portalu społecznościowym Twitter często przywołuje zagadnienia równego traktowania kobiet i mężczyzn jako niezwykle ważne. Ostatnio apelował nawet o wyrównanie wynagrodzeń kobiet i mężczyzn w piłce nożnej.

Joe Biden

@JoeBiden

Good luck to the @USWNT as they take on Chile!

As we cheer them on in the World Cup, we must support their fight off the field for equal pay. In 2019, it’s past time we close the pay gap and ensure women get paid as much as men. https://www.nytimes.com/2019/06/10/magazine/womens-soccer-inequality-pay.html 

Mallory Pugh during a match against Belgium on April 7.

The Best Women’s Soccer Team in the World Fights for Equal Pay

As the U.S. women’s national soccer team defends its World Cup title in France, its members are preparing for a courtroom battle.

nytimes.com

Ludzie o tym mówią: 513

Jednocześnie jego polityka płacowa okazała się być nawet poniżej dyskryminacyjnej średniej obliczonej przez National Committee on Pay Equity, która wynosi 11 proc. O tyle, średnio statystycznie biorąc, kobiety zarabiają w USA mniej niż mężczyźni zatrudnieni na tych samych stanowiskach.

Pomarańczowe oznaczenie na wykresie oznacza wskaźnik płacowego gender gapu, tj. wskazuje poziom różnicy w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn w biurze senackim Joe Bidena. Czarna przerywana linia zaś to amerykańska średnia ekonomicznej dyskryminacji kobiet. Źródło: National Committee of Pay Equity

Warto w tym kontekście przypomnieć, że Biden ma na koncie także obleśne zachowania pozapłacowe wobec różnych kobiet. W kwietniu br. amerykański lifestyle’owy magazyn internetowy The Cut opublikował artykuł Amandy Arnold, która opisywała m. in. historię siedmiu kobiet, które Biden molestował. Miesiąc wcześniej zaś Lucy Flores, wiodąca polityczka Partii Demokratycznej w stanie Indiana opisała na łamach tego samego publikatora swoje okropne doświadczenia jakie sprowadził na nią Biden w okresie, gdy był wiceprezydentem w administracji Baracka Obamy.

Flores ujawniła m. in., że Joe Biden zanurzał głowę w jej włosach i demonstracyjnie zaciągał się ich zapachem, a potem lizał ją po szyi i górnej części pleców.

Po tym wyznaniu internauci zaczęli uważniej przyglądać się jego publicznym performance’om pod tym względem i okazało się, że tylko z dostępnych w sieci fragmentów jego telewizyjnych wystąpień udało się skleić miejscami doprawdy obleśny klip, na którym udokumentowano w jednym miejscu część „dorobku” Joe Bidena, którego nazwano „The Sniffer” (ang. wąchacz).

I na koniec – ciekawostka. Wpisanie w wyszukiwarce portalu YouTube (własność Google) frazy „Joe Biden sniffing hair” nie powoduje odnalezienia powyższego nagrania. Dopiero wyszukiwanie dla tego sformułowania w wyszukiwarce DuckDuckGO pozwala dotrzeć do tego klipu.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: