NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

8 mitów na temat kłamania

Mit 1. – Wszyscy kłamią

Nie do końca. Nie w sprawach naprawdę ważnych, nie w kłamstwach, które po wykryciu mogą spowodować rozpad związku, utratę zatrudnienia, wolności, dużej sumy pieniędzy lub życia.

Znalezione obrazy dla zapytania klamstwa zdjecia

To są kłamstwa, które nazywam kłamstwami wysokiej stawki; są wśród nich takie, które policja, FBI i niespokojni małżonkowie próbują wykryć. Są to kłamstwa kryminalne, terrorystów, kobieciarzy, malwersantów i tych nazywanych przez policję „złymi chłopcami”.

Mit 2. – Nikt nie kłamie

Rzadko. Prawie każdy mówi kłamstwa niskiej stawki. Uprzejmość, na przykład, albo chwalenie gospodarza za nudny obiad i rozmowę, pochlebstwa i tak dalej. Tak naprawdę nikt nie oczekuje, że usłyszy prawdę w takich sytuacjach.

Podobny obraz

Mit 3. – Kobiety potrafią wyczuć kłamstwo lepiej niż mężczyźni

Nie, nie potrafią; większość ludzi to fatalni wykrywacze kłamstw, zwodzeni przez kłamstwa wysokiej stawki raz po raz. Często chcą oni wierzyć kłamcy. Chciałbyś dowiedzieć się, że Twój partner jest niewierny, Twoje dziecko bierze twarde narkotyki, a osoba, którą zarekomendowałeś w pracy, jest oszustem? To są ciężkie prawdy to zaakceptowania, więc cel kłamstwa często zbiega się z wprowadzaniem w błąd, ponieważ prawda jest zbyt bolesna.

Podobny obraz

Mit 4. – Psychopaci to perfekcyjni kłamcy

Psychopaci nie są lepszymi kłamcami niż ktokolwiek inny, ale są tak uroczy, że chcemy im wierzyć, i wierzymy.

Mit 5. – Patrzenie w górę i w lewo to oznaka kłamstwa

Badania pokazują, że strona, w którą patrzysz przed odpowiedzią na pytanie, nie ma związku z tym, czy kłamiesz, czy nie.

Znalezione obrazy dla zapytania klamstwa zdjecia

Mit 6. – Mikromimika twarzy jest dowodem kłamstwa

Przelotna mimika twarzy ujawnia emocje, które są ukryte, i jest to rodzaj kłamstwa, ale niewinnie podejrzani mogą w ten sposób ukrywać swój strach lub złość z powodu oskarżenia. Musisz dowiedzieć się, dlaczego ukrywają swoje emocje, by móc ocenić, czy jest to znak, iż są winni przestępstwa, w sprawie którego prowadzisz śledztwo.

Mit 7. – Naukowcy odkryli srebrną kulę, która działa na wszystkich i demaskuje kłamstwo

Nie mamy nosa Pinokia. Nie istnieje nic takiego, co, jeśli nie występuje, świadczy o szczerości osoby, a jeśli występuje, jest dowodem jej kłamstwa. Wariograf, potocznie nazywany wykrywaczem kłamst, jest tylko trochę wiarygodniejszy niż przypadek. Ma on jednak swoje zastosowanie w śledztwach kryminalnych – jeśli tylko jedna z osób podejrzanych nie przejdzie testu, jest pierwsza w kolejce do przesłuchania, choć oczywiście śledczy mają na uwadze, że może być najbardziej zdenerwowana lub zmartwiona faktem swojej niewiarygodności mimo swojej niewinności.

Podobny obraz

Mit 8. – Nie ma żadnego sposobu na to, by rozpoznać kłamstwo na podstawie zachowania ludzi

Jest coś, co ja lubię nazywać „gorącymi punktami”, które wskazują, że nie otrzymujesz pełnej historii. Jeżeli naprawdę chcesz złapać kłamcę na gorącym uczynku, jest prawie 30 różnych „gorących punktów”, na które powinno zwrócić się uwagę. Mikromimika twarzy i gesty zdradzające kłamstwo to dwa najważniejsze, jest ich jednak znacznie więcej.

Podobny obraz

Na przykład lekkie wzruszenie ramion, na ogół jednego, zbiegające się ze słowną deklaracją zaufania jest przykładem takiego „gorącego punktu” ujawnionego w gestykulacji. Coś jest wtedy nie tak. Innym przykładem jest lekkie, nieznaczne potrząśnięcie głową w trakcie wypowiadania słowa „tak”.

Autor: Paul Ekman
Emerytowany profesor Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco, odkrywca 6 emocji uniwersalnych, światowy ekspert w dziedzinie kłamstwa, twórca narzędzi i programów do ćwiczenia umiejętności emocjonalnych, konsultant FBI, policji oraz sił specjalnych, autor 14 książek, pierwowzór postaci dra Cala Lightmana z serialowego hitu „Magia kłamstwa” (Lie to me).

 

zrodlo:psychologia-spoleczna.pl

zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: