DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ziobro w szoku. Sąd Apelacyjny w Katowicach zadał kluczowe pytanie o praworządność w Polsce

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Sąd Apelacyjny abolutnie wprost pyta, czy udział obecnej KRS w powołaniu sędziego jest SAMOISTNĄ I WYSTARCZAJĄCĄ przesłanką do uznania, że proces z jego udziałem jest nieważny, a taka osoba nie jest sędzią. Zero-jedynkowo i biblijnie; tak-tak, nie-nie” – ujawnił Tomasz Skory.

Sytuacja, w której w systemie sądowniczym w Polsce uczestniczą sędziowie, którzy zaplątali się we współpracę w niejasne układy w PiS powoduje, że praworządne sądy nabrały wątpliwości, czy mogą oni w ogóle być sędziami. Oto efekty bałaganu i pośpiesznego wprowadzania zmian przez PiS.

Miała być reforma sądów a wyszedł chaos.

Tomasz Skory@TomaszSkory

Bum.
I to prawdziwy.
SA w Katowicach absolutnie wprost pyta, czy udział obecnej KRS w powołaniu sędziego jest SAMOISTNĄ I WYSTARCZAJĄCĄ przesłanką do uznania, że proces z jego udziałem jest nieważny, a taka osoba nie jest sędzią.
Zero-jedynkowo i biblijnie; tak-tak, nie-nie. https://twitter.com/patrykmichalski/status/1204709568103747586 

Patryk Michalski@patrykmichalski

❗️Sąd Apelacyjny w Katowicach zwraca się z zagadnieniem prawnym do Sądu Najwyższego w sprawie obsadzenia składu z udziałem sędziego powołanego na wniosek nowej KRS. @RMF24pl

Zobacz obraz na Twitterze

źródło: Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: