NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA: Testy rakiet NKorea są „głęboko przeciwne do zamierzonych”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

JEDNOCZONE NARODY (AP) – Stany Zjednoczone ostrzegły w środę Koreę Północną, że jej „głęboko przeciwproduktywne” testy pocisków balistycznych grożą zamknięciem drzwi przed perspektywami negocjacji pokojowych, ale powiedział, że „jest przygotowany na elastyczność” i poczyni konkretne, równoległe kroki z Phenianem w kierunku zgoda.

Ambasador USA Kelly Craft wygłosiła wiadomość na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa niespełna trzy tygodnie przed ostatecznym terminem końca grudnia grudnia przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Un, aby administracja Trumpa przedstawiła nowe propozycje ożywienia dyplomacji nuklearnej

Negocjacje uległy zawieszeniu po tym, jak USA odrzuciły żądania Korei Północnej dotyczące szerokiej ulgi w zamian za częściowe oddanie zdolności nuklearnych Północy na drugim szczycie Kima z prezydentem USA Donaldem Trumpem w lutym ubiegłego roku. Korea Północna przeprowadziła 13 odrzutów rakiet balistycznych od maja, aby naciskać na Waszyngton, i zasugerowała zniesienie moratorium na testy rakiet nuklearnych i dalekiego zasięgu, jeśli administracja Trumpa nie poczyni znaczących ustępstw przed nowym rokiem.

Craft ostrzegł Koreę Północną, że „Stany Zjednoczone i Rada Bezpieczeństwa mają cel, a nie termin” pracy na rzecz pokoju, leczenia ran w wojnie koreańskiej i osiągnięcia denuklearyzacji półwyspu koreańskiego, wizję, którą zgodzili się Kim i Trump na ich pierwszym szczycie w Singapurze w czerwcu 2018 r.

Powiedziała, że Stany Zjednoczone chcą „powiedzieć Korei Północnej”, że „trwające testy rakiet balistycznych przynoszą efekt przeciwny do zamierzonego” dla wspólnych celów Trumpa i Kima. „Te działania mogą również zamknąć drzwi przed tą szansą znalezienia lepszego sposobu na przyszłość.”

Craft przytoczyła północnokoreańskie groźby, że w najbliższych tygodniach pójdą „nową ścieżką”, i jej wskazówki dotyczące „wznowienia poważnych prowokacji”, które, jak powiedziała, oznaczałyby, że mogą wypuszczać pojazdy kosmiczne za pomocą technologii rakiet balistycznych dalekiego zasięgu lub testować międzykontynentalne pociski balistyczne „Które mają za zadanie atakować kontynentalne Stany Zjednoczone za pomocą broni nuklearnej”.

Stany Zjednoczone ufają, że Korea Północna „odwróci się od dalszej wrogości i gróźb, a zamiast tego podejmie odważną decyzję, aby zaangażować się z nami” – powiedziała. „Jeśli wydarzenia potoczą się inaczej, my, ta Rada Bezpieczeństwa, musimy być przygotowani na odpowiednie działania.”

Rada spotkała się po raz drugi w tygodniu na temat rosnącej liczby pocisków balistycznych i działań nuklearnych w Korei Północnej, tym razem na wniosek Stanów Zjednoczonych, co skutecznie zablokowało dyskusję rady na temat ponurej sytuacji praw człowieka na północy we wtorek.

Stephen Biegun, specjalny przedstawiciel administracji Trumpa w Korei Północnej, poinformował 15 członków rady podczas prywatnego lunchu, ale opuścił Craft, aby zabrać głos na otwartym posiedzeniu rady.

Korea Północna nie przemawiała na tym spotkaniu, ale kluczowy sojusznik Chiny wezwały Waszyngton i Phenian do współpracy, aby powstrzymać eskalację napięć i podtrzymać zbliżenie, które poczyniły w ciągu ostatnich dwóch lat.

„Wykorzystaj ciężko zasłużoną okazję”, powiedział chiński ambasador Zhang Jun, wzywając obie strony „do zapobieżenia wykolejeniu się lub cofnięciu procesu dialogu”.

Zhang nazwał obecną sytuację „bardzo skomplikowaną” i „kruchą”, mówiąc „najwyższym priorytetem jest wznowienie dialogu dwóch bezpośrednio zainteresowanych stron i unikanie jakichkolwiek działań konfrontacyjnych”.

„Dobrze jest słyszeć, że USA nadal chcą prowadzić dialog” – powiedział. „Tymczasem obie strony powinny nadal podchodzić do siebie, a następnie, aby uwzględnić obawy z drugiej strony i budować zaufanie.”

Wezwał Radę do zniesienia sankcji, które wpływają na źródła utrzymania niewinnych ludzi, mówiąc, że może to zachęcić Koreę Północną „do pójścia w dobrym kierunku, może stworzyć bardziej sprzyjające warunki do dialogu”.

Ambasador Rosji ONZ Wasilij Nebenzia powiedział, że Moskwa chciałaby również wznowienia dialogu.

Powiedział jednak, że po przeprowadzeniu zamrożenia testów rakiet nuklearnych i rakiet dalekiego zasięgu nie można oczekiwać, że „będą to robić w nieskończoność przy braku jakichkolwiek ruchów”.

„Negocjacje to droga dwukierunkowa” – powiedziała Nebenzia. „Należy to zrozumieć”.

Rosyjski ambasador powiedział, że „najwyższy czas”, aby Rada rozważyła przyjęcie oświadczenia lub rezolucji w celu zachęcenia do negocjacji w sprawie denuklearyzacji, gwarancji bezpieczeństwa i promowania stabilności na półwyspie koreańskim.

Craft odpowiedział, że „każda dyskusja nad nową mapą drogową lub rezolucją Rady Bezpieczeństwa musi mieć na uwadze fakt, że w ciągu półtora roku” Korea Północna nadal rozwijała swoje zakazane programy ”i wielokrotnie odmawiała zaangażowania się w dyplomatyczne zaangażowanie. ”

Podkreślając elastyczność Stanów Zjednoczonych, powiedziała: „uznajemy potrzebę wyważonej umowy i równoległych działań uwzględniających obawy wszystkich stron”.

„Ale potrzebujemy zaangażowanego partnera negocjacyjnego, aby podjąć wzajemne działania wymagane dla postępu” – powiedział Craft.

W tym miesiącu Stany Zjednoczone sprawują prezydencję w Radzie Bezpieczeństwa, a niektórzy dyplomaci są zaskoczeni odmową podpisania listu, który upoważniłby Radę Bezpieczeństwa do zorganizowania spotkania na temat sytuacji w zakresie praw człowieka w Korei Północnej – po tym, jak to powiedział.

Bez wsparcia ze strony Stanów Zjednoczonych dyplomaci stwierdzili, że w Europie i innych krajach, które chciały, aby najpotężniejszy organ ONZ omawiał prawa człowieka w Korei Północnej, był o jeden głos mniejszy niż liczba potrzebna do zorganizowania spotkania.

Zapytana o kwestię praw człowieka w drodze na spotkanie, Craft powiedziała: „Prawa człowieka są dla mnie codziennie.”

Rada Bezpieczeństwa omówiła sytuację w zakresie praw człowieka w Korei Północnej w latach 2014–2017, ale pominęła 2018 r.

___

Peltz zameldował z Nowego Jorku.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: