NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA rozważają pozostawienie mniejszej liczby żołnierzy w Afganistanie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

WASHINGTON (AP) – Pentagon rozważa kilka opcji zmniejszenia liczby żołnierzy w Afganistanie, w tym jedną, która zmieniłaby się w węższą misję antyterrorystyczną, powiedział w środę Kongresowi najwyższy oficer wojskowy USA.

Generał Mark Milley, przewodniczący szefów sztabów, nie ujawnił żadnych potencjalnych żołnierzy, ale zgodził się, że pozostawienie minimalnego śladu amerykańskiego w Afganistanie na rzecz walki z terrorystami jest potencjalnym posunięciem.

„Mamy wiele opcji, to jedna z nich” – powiedział. Stany Zjednoczone mają obecnie około 13 000 żołnierzy w Afganistanie. Około 5000 z nich wykonuje misje antyterrorystyczne. Pozostała część jest częścią szerszej misji NATO mającej na celu szkolenie, doradzanie i pomoc afgańskim siłom bezpieczeństwa.

Członkowie Komisji Służb Zbrojnych naciskali Milleya i sekretarza obrony Marka Espera na szereg kwestii podczas przesłuchania, w tym na żądania ustawodawców dotyczące przesłuchania, czy Pentagon oszukał naród amerykański o postępach militarnych podczas wojny 18-letniej.

Na początku tego tygodnia raport Washington Post ujawnił tysiące stron dokumentów, z których wynika, że urzędnicy rządowi przez lata wprowadzali społeczeństwo w błąd w związku z niepowodzeniami w wojnie w Afganistanie.

„Najważniejsze jest to, że najwyżsi urzędnicy wojskowi i urzędnicy cywilni wiedzieli, że wojna w Afganistanie była nie do zwycięstwa i wprowadzali w błąd amerykańską opinię publiczną przez 20 lat”, powiedział przedstawiciel Ro Khanna z D-Calif. Powiedział, że komisja powinna przeprowadzić przesłuchanie w tej sprawie.

Rep. Adam Smith, D-Wash., Przewodniczący komisji, powiedział, że przesłuchania będą odpowiednie. „ Myślę, że powinniśmy się temu przyjrzeć ” – powiedział.

Główny dowódca USA w Afganistanie, gen. Scott Miller, miał poinformować członków Kongresu o postępach w wojnie podczas sesji zamkniętej w środę.

Po odprawie Millera senator Tim Kaine, Virginia Demokrata i członek Senackiej Komisji Służb Zbrojnych, powiedział The Associated Press, że jest mniej zainteresowany raportem Washington Post niż zmaganiem się z traktowaniem pokojowych negocjacji przez administrację Trumpa z talibami. Powiedział, że niepokoi go to, że talibowie mogą po prostu poczekać, aż ostatni żołnierz amerykański opuści Afganistan, a następnie „postarać się zgrozić wszystkim”.

Esper, który zeznawał obok Milleya, powiedział komitetowi, że wojsko USA musi pozostać skoncentrowane na misji antyterrorystycznej, nawet jeśli podejmowane są wysiłki w celu wynegocjowania porozumienia pokojowego z talibami.

„Mamy ważną misję antyterrorystyczną w Afganistanie” – powiedział. „Oznacza to, że musimy upewnić się, że Afganistan nigdy nie stanie się bezpieczną przystanią dla terrorystów, którzy mogą zaatakować Stany Zjednoczone”.

Powiedział, że dowódcy powiedzieli mu i Milleyowi, że USA mogą zmniejszyć swoją obecność w Afganistanie i nadal wykonywać misję antyterrorystyczną.

„Jestem zainteresowany zmniejszeniem obecności naszych sił” – powiedział Esper, aby część żołnierzy z Afganistanu mogła zostać przeniesiona do innych części świata, aby wzmocnić gotowość USA do potencjalnego konfliktu z Chinami lub Rosją. Esper powiedział, że dokonuje przeglądu amerykańskich misji wojskowych na całym świecie, aby ustalić, ile z nich może zostać przeniesionych w ten sposób.

—-

Pisarz AP Padmananda Rama przyczynił się do tego raportu.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: