DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosja wydala 2 niemieckich dyplomatów za sondę morderstwa w Berlinie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

MOSKWA (AP) – w czwartek Rosja wypędziła dwóch niemieckich dyplomatów w odwecie, wyrzucając w zeszłym tygodniu dwóch pracowników ambasady rosyjskiej w Berlinie.

Prezydent Rosji Władimir Putin, lewy, prezydent francuski Emmanuel Macron, drugi lewy, prezydent Ukrainy Wołodymyr Żeleński, prawy i kanclerz Niemiec Angela Merkel przybywają na sesję roboczą do Pałacu Elizejskiego w poniedziałek, 9 grudnia 2019 r. W Paryżu. Prezydent Rosji Władimir Putin i prezydent Ukrainy spotykają się po raz pierwszy na szczycie w Paryżu, aby znaleźć sposób na zakończenie pięciu lat walk we wschodniej Ukrainie. (Christophe Petit Tesson / Pool przez AP)

Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że przeprowadziło się „z powodu zasady wzajemności” i nakazało im opuścić kraj w ciągu najbliższych siedmiu dni.

Niemcy wydalili pracowników ambasady rosyjskiej 4 grudnia po tym, jak rosyjskie władze nie odpowiedziały na prośby Niemiec o pomoc w rzuceniu światła na bezczelne zabijanie Gruzina w Berlinie za dnia.

Rosja wydalając niemieckich dyplomatów w odpowiedzi „wysyła zły sygnał i jest nieuzasadniona”, powiedział niemiecki minister spraw zagranicznych w oświadczeniu w czwartek.

Niemieccy prokuratorzy federalni przejęli śledztwo po stwierdzeniu, że dowody sugerują udział rządu rosyjskiego lub Czeczenii.

Prezydent Rosji Władimir Putin w tym tygodniu twierdził, że zabity mężczyzna był „bandytą” i „mordercą”, i powiedział, że Rosja wielokrotnie prosiła Niemcy o ekstradycję, ale bezskutecznie.

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow powiedział w czwartek, że domniemane przez ofiarę „udział w niewiarygodnie krwawych aktach terrorystycznych i masowych morderstwach” w Rosji został ustalony przez rosyjskie organy ścigania.

Niemieckie Ministerstwo Sprawiedliwości oświadczyło w środę, że nie ma żadnych wniosków o ekstradycję dla ofiary z Rosji.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: