NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosja wydala 2 niemieckich dyplomatów za sondę morderstwa w Berlinie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

MOSKWA (AP) – w czwartek Rosja wypędziła dwóch niemieckich dyplomatów w odwecie, wyrzucając w zeszłym tygodniu dwóch pracowników ambasady rosyjskiej w Berlinie.

Prezydent Rosji Władimir Putin, lewy, prezydent francuski Emmanuel Macron, drugi lewy, prezydent Ukrainy Wołodymyr Żeleński, prawy i kanclerz Niemiec Angela Merkel przybywają na sesję roboczą do Pałacu Elizejskiego w poniedziałek, 9 grudnia 2019 r. W Paryżu. Prezydent Rosji Władimir Putin i prezydent Ukrainy spotykają się po raz pierwszy na szczycie w Paryżu, aby znaleźć sposób na zakończenie pięciu lat walk we wschodniej Ukrainie. (Christophe Petit Tesson / Pool przez AP)

Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że przeprowadziło się „z powodu zasady wzajemności” i nakazało im opuścić kraj w ciągu najbliższych siedmiu dni.

Niemcy wydalili pracowników ambasady rosyjskiej 4 grudnia po tym, jak rosyjskie władze nie odpowiedziały na prośby Niemiec o pomoc w rzuceniu światła na bezczelne zabijanie Gruzina w Berlinie za dnia.

Rosja wydalając niemieckich dyplomatów w odpowiedzi „wysyła zły sygnał i jest nieuzasadniona”, powiedział niemiecki minister spraw zagranicznych w oświadczeniu w czwartek.

Niemieccy prokuratorzy federalni przejęli śledztwo po stwierdzeniu, że dowody sugerują udział rządu rosyjskiego lub Czeczenii.

Prezydent Rosji Władimir Putin w tym tygodniu twierdził, że zabity mężczyzna był „bandytą” i „mordercą”, i powiedział, że Rosja wielokrotnie prosiła Niemcy o ekstradycję, ale bezskutecznie.

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow powiedział w czwartek, że domniemane przez ofiarę „udział w niewiarygodnie krwawych aktach terrorystycznych i masowych morderstwach” w Rosji został ustalony przez rosyjskie organy ścigania.

Niemieckie Ministerstwo Sprawiedliwości oświadczyło w środę, że nie ma żadnych wniosków o ekstradycję dla ofiary z Rosji.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: