DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polski koordynator ds służb specjalnych ostrzegał w USA przed Rosją i Chinami

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

-Ktokolwiek decyduje się robić z tą Rosją interesy polityczne lub gospodarcze, w rzeczywistości robi interesy z jej aparatem bezpieczeństwa – powiedział minister koordynator do spraw służb specjalnych i minister spraw wewnętrznych Polski Mariusz .

Słowa te padły podczas konferencji w Wilson Center w Waszyngtonie, poświęconej 30. rocznicy upadku komunizmu.

– Ludziom, którzy odpowiadają za wojnę na Ukrainie i za pełzającą agresję przeciwko Zachodowi, marzy się odtworzenie porządku międzynarodowego, w tym europejskiego, opartego na strefach wpływów, równowadze sił, w którym prawa i interesy mniejszych narodów są podporządkowane interesom „wielkich mocarstw” – mówił Kamiński.

Cel rosyjskich służb to – dowodził szef MSWiA – odbudowa Związku Radzieckiego „jako światowego imperium” i dlatego można obserwować ich działalność w „Syrii i w Wenezueli, w Afryce Północnej, na Kaukazie i na Bałkanach”. Kamiński stwierdził też, że  to państwo, które „z własnej woli i wskutek prowadzonej przez siebie agresywnej polityki odgrodziło się od Zachodu”.

Kamiński uznał, że „nie ma przyszłości” popularna w niektórych europejskich stolicach koncepcja „autonomii strategicznej” Europy. – W Polsce znamy wagę amerykańskiego zaangażowania i wiemy, do czego może prowadzić amerykańska bezczynność – stwierdził.  Więcej na ten temat tutaj.

Mariusz Kamiński mówił też o Chińskiej Republice Ludowej. – Wiele elit politycznych w krajach europejskich udaje, że nie widzi zagrożenia ze strony Chin.  nie jest takim krajem. , tak jak Stany Zjednoczone, mówi wyraźnie o zagrożeniu chińskim – podkreślał. – Kiedy słyszę, że chińskie firmy mają być atrakcyjnym partnerem dla rozwoju technologii  na świecie to ogarnia mnie przerażenie, jak bezmyślni są ludzie, którzy godzą się na takie rzeczy. Jeśli technologia  ma być kolejnym skokiem cywilizacyjnym dla ludzkości to wprowadzania do tak subtelnych, wrażliwych technologii, firm chińskim na zasadzie poważnego ich wejścia, jest potwornym ryzykiem, potworną nieodpowiedzialności. Więcej na ten temat tutaj.

Oprac. MaH, forsal.pl, tvp.info

fot. Jarosław Roland Kruk, CC BY-SA 3.0

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Polski koordynator ds służb specjalnych ostrzegał w USA przed Rosją i Chinami

  1. pewnie lepiej oddać się w niewolę amerykanom bo po co ruskim czy chińczykom i takie otępiałe bioroboty kierują tym burdelem w polin a głupi lud głosuje na nich w wyborach nie widząć że cała technologia jest budowana w chinach i nie przeszkadza to usa bo i tak jest skierowana przeciw ludziom
    PARANOICY

  2. USA jest większym zagrożeniem niż Rosja i Chiny. Widać kto Kamińskiemu płaci za opowiadanie takich bredni. Chyba że jest takim kretynem, ale wątpliwe.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: