NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ONZ: prawie pół miliarda w Azji i Pacyfiku wciąż głoduje

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

BANGKOK (AP) – Prawie pół miliarda ludzi w regionie Azji i Pacyfiku jest nadal niedożywionych, a eliminacja głodu do 2030 r. Wymaga, aby miliony unikały braku bezpieczeństwa żywnościowego co miesiąc, zgodnie z raportem opublikowanym w środę przez agencje ONZ.

Dane zebrane przez Organizację Narodów Zjednoczonych pokazują powolny postęp, a nawet cofanie się w obszarach marnotrawienia i zahamowania wzrostu dzieci oraz innych problemów związanych z niedożywieniem. Pogarszająca się nierówność oznacza, że pomimo stosunkowo szybkiego wzrostu gospodarczego dochody w regionie nie rosną wystarczająco szybko, aby zapewnić odpowiednią dietę dla setek milionów ludzi żyjących w ubóstwie.

W raporcie wzywa się rządy do połączenia wysiłków na rzecz położenia kresu ubóstwu oraz polityki żywieniowej, zdrowotnej i edukacyjnej.

Cele zrównoważonego rozwoju ONZ na 2030 r. Wymagają położenia kresu głodowi i zapewnienia wszystkim ludziom odpowiedniego dostępu do żywności przez cały rok.

„Nie jesteśmy na dobrej drodze”, powiedział Kundhavi Kadiresan, regionalny przedstawiciel FAO. „Postępy w zmniejszaniu niedożywienia znacznie zwolniły w ciągu ostatnich kilku lat.”

Ponad jedna piąta wszystkich osób w regionie Azji i Pacyfiku boryka się z umiarkowanym lub ciężkim brakiem bezpieczeństwa żywnościowego, co oznacza, że muszą skąpić się na jedzeniu lub głodować przez cały rok, aw najgorszych przypadkach nie jeść dni.

Ponad połowa z 479 milionów w regionie, które są niedożywione, żyje w Azji Południowej, gdzie ponad jedna trzecia wszystkich dzieci cierpi na chroniczne niedożywienie, powiedział raport napisany przez Organizację ds. Żywności i Rolnictwa, UNICEF, Światowy Program Żywnościowy i Światowa Organizacja Zdrowia.

W Indiach prawie 21% dzieci cierpi z powodu marnotrawstwa, co jest bardziej dotkliwą formą niedożywienia.

Brak zapewnienia odpowiedniego odżywiania dzieci zagraża ich przyszłemu rozwojowi, a zwłaszcza ich zdolnościom poznawczym – kluczowym utrudnieniu w erze zaawansowanych technologii w XXI wieku – powiedział Michael Samson, dyrektor ds. Badań w Economic Policy Research Institute, który przemawiał podczas publikacji raportu w Bangkoku .

Zdolności poznawcze nie mogą być przedmiotem handlu ani produkcji, więc „Inwestowanie w ciągu pierwszego tysiąca dni (życia dziecka) jest najważniejszą inwestycją, jaką możesz poczynić w przyszłą produktywność”, powiedział.

Rządy zaczęły wdrażać niektóre polityki mające na celu zaradzenie poważnym brakom w żywieniu dzieci i matek. Tajlandia zapewniła dotacje, które przyczyniły się do poprawy zdrowia i diety rodzin z małymi dziećmi. W sąsiednim Birmie programy prób w stanie Chin są rozszerzane, aby objąć większą część kraju.

Koncentrujemy się nie tylko na zapewnieniu gotówki, ale na podnoszeniu świadomości na temat żywienia, planowania rodziny oraz wody i urządzeń sanitarnych ”- powiedział Shein Myint, zastępca dyrektora w dziale ochrony socjalnej Ministerstwa Opieki Społecznej w Birmie.

„Z monitorowania wynika, że beneficjenci wykorzystują głównie gotówkę na pożywne jedzenie i wykorzystują ją na koszty opieki zdrowotnej”, powiedziała Shein Myint.

Kambodża rozwija program o nazwie NOURISH, który pierwotnie został sfinansowany przez Agencję Rozwoju Międzynarodowego USA. Zapewnia pomoc zubożałym kobietom w ciąży i rodzinom przez pierwsze 1000 dni życia dziecka. Laura Cardinal, która kierowała programem, w obszarach, w których program był wdrażany, zmniejszyła się kaskadowanie o prawie 20% i nastąpiła wyraźna poprawa diety małych dzieci.

Podczas gdy wielu w Azji wciąż nie ma wystarczającej ilości kalorii, aby się rozwijać, na Pacyfiku problemem jest zbyt wiele pustych kalorii: wskaźniki otyłości na wyspach Pacyfiku należą do najwyższych na świecie i szybko rosną, częściowo dlatego, że zdrowa żywność jest kosztowna i mniej dostępna, a częściowo ponieważ lokalne kultury skupiają się na ucztach, powiedział Lu’isa Manuofetoa, pełniący obowiązki dyrektora generalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Tonga.

„Ludzie lubią mieć biesiady przez cały czas, musimy to zmienić” – powiedziała.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: