NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ONZ: Celowe zabójstwa są kontynuowane przeciwko protestującym w Iraku

BAGHDAD (AP) – umyślne zabójstwa, uprowadzenia i arbitralne aresztowania należą do nadużyć, które mają miejsce przeciwko irackim antyrządowym demonstrantom przez nieznane grupy, zgodnie z raportem ONZ opublikowanym w środę.

Raport pojawia się pośród szeregu ukierunkowanych zabójstw i aresztowań działaczy obywatelskich i dziennikarzy, które podsyciły strach wśród protestujących.

Tymczasem w centralnym Bagdadzie doszło do przemocy, gdy 31 protestujących zostało rannych, gdy siły bezpieczeństwa wystrzeliły gaz łzawiący, aby rozproszyć ich z placu Wathba, centralnego placu w stolicy, urzędników bezpieczeństwa i zdrowia.

Urzędnik zabrał głos pod warunkiem zachowania anonimowości zgodnie z przepisami.

Raport Misji Pomocy ONZ w Iraku wezwał rząd do zidentyfikowania nieznanych grup atakujących protestujących i pociągnięcia ich do odpowiedzialności, w raporcie opublikowanym w środę na podstawie 183 wywiadów przeprowadzonych między 5 a 5 grudnia.

„UNAMI nadal otrzymuje wiarygodne zarzuty o umyślne zabójstwa, uprowadzenia i arbitralne aresztowania dokonywane przez nieznanych uzbrojonych mężczyzn określanych jako„ milicja ”,„ nieznane strony trzecie ”,„ uzbrojone podmioty ”,„ wyjęci spod prawa ”i„ spoilery ” .

„Rząd musi niezwłocznie zidentyfikować te grupy odpowiedzialne i pociągnąć sprawców do odpowiedzialności”, ciągnął raport. „Ponosząc główną odpowiedzialność za ochronę swojego ludu, państwo nie może szczędzić wysiłków, aby chronić pokojowych protestujących przed przemocą ze strony uzbrojonych aktorów działających poza kontrolą państwa, a także tych, którzy mają formalne i nieformalne relacje w państwie”.

ONZ stwierdziło również, że „wiarygodne informacje” wskazują, że znani działacze i dziennikarze byli celem aresztowania zarówno przez irackie siły bezpieczeństwa, jak i „grupy określane jako„ milicja ”. W raporcie zaginęło ostatnio co najmniej pięciu aktywistów .

„Poza Tahrir (plac) nie jesteśmy bezpieczni”, powiedział Ahmed, protestujący, który nie podał swojego nazwiska w obawie przed odwetem. „Wiemy, że te porwania i zabójstwa są dokonywane przez te grupy milicji, aby nas przestraszyć i zmusić do wyjścia”.

Raport został opublikowany dzień po zabójstwie Ali Najm al-Lami, który został porwany z Placu Tahrir, epicentrum ruchu protestacyjnego, i zabity w rejonie Al-Shaab, na północny wschód od Bagdadu, gdzie znaleziono jego ciało rana postrzałowa w głowę. Sprawcy nie zostali zidentyfikowani. Co najmniej trzech innych działaczy obywatelskich zniknęło.

Zaid al-Khafaji, 22, fotoreporter znany z dokumentowania protestów, został zabrany ze swojego domu po powrocie z placu około 4 rano w dzielnicy Qahira, na północny wschód od Bagdadu. Widziano czarny samochód z co najmniej czterema mężczyznami biorącymi al-Khafaji.

Zdaniem raportu znaczna większość antyrządowych protestujących aresztowanych przez siły bezpieczeństwa od 1 października została zwolniona bez zarzutów. 1 października miało miejsce, gdy masowe demonstracje ogarnęły Irak, gdy tysiące protestujących wyszły na ulice, aby potępić szerzącą się korupcję rządu.

Współtworzył pisarz prasowy Murtada Faraj.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: