NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Sędzia zdecyduje o usunięciu podtrzymania życia dziecka Texas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

DALLAS (AP) – W czwartek sędzia rozważy, czy szpital w Teksasie może wziąć 10-miesięczną dziewczynkę z podtrzymania życia pomimo sprzeciwu rodziny.Na rozprawie w Fort Worth sędzia rozważy wniosek rodziny Tinslee Lewis o tymczasowy nakaz zatrzymania Cook Children’s Medical Center przed usunięciem leczenia podtrzymującego życie dziewczynki.

To niedatowane zdjęcie dostarczone przez Texas Right to Life pokazuje Tinslee Lewis. Nowy sędzia rozważy, czy szpital w Teksasie może zdjąć 10-miesięczną dziewczynkę z alimentów, pomimo sprzeciwu jej rodziny po przesłuchaniu bezstronności poprzedniego sędziego. Tymczasowe postanowienie o powstrzymaniu Cook Dziecięcego Centrum Medycznego przed usunięciem leczenia podtrzymującego życie dla Tinslee Lewis wygasa we wtorek, 10 grudnia 2019 r. Ale po usunięciu w zeszłym tygodniu sędziego sądu dla nieletnich hrabstwa Tarrant Alex Kim, nowej rozprawy w sprawie wniosek rodziny o tymczasowe nakazy jest teraz ustawiony na czwartek w Fort Worth. (Dzięki uprzejmości Texas Right to Life via A

Lekarze w szpitalu w Fort Worth planowali usunąć Tinslee ze wsparcia na życie 10 listopada po powołaniu się na „10-dniową zasadę” w Teksasie , którą można zastosować, gdy rodzina nie zgadza się z lekarzami, którzy twierdzą, że należy przerwać leczenie podtrzymujące życie. Prawo stanowi, że jeśli komisja etyczna szpitala zgodzi się z lekarzami, leczenie można przerwać po 10 dniach, jeśli nie można znaleźć nowego usługodawcy, który zabrałby pacjenta.

10 listopada sędzia sądu dla nieletnich hrabstwa Tarrant Alex Kim wydał tymczasowy zakaz krępowania, aby zaprzestać usuwania środków podtrzymujących życie. Ale Kim został usunięty ze sprawy w zeszłym tygodniu po tym, jak szpital złożył wniosek kwestionujący jego bezstronność i sposób, w jaki otrzymał sprawę. Szpital powiedział, że po przyjęciu sprawy Kim mówił o tym na wydarzeniu prowadzonym przez grupę, która sprzeciwia się „regule 10 dni”. Szpital powiedział również, że Kim ominął zasady dotyczące losowego przydzielania, kiedy postanowił nadzorować sprawę.

Po jego usunięciu sędzia Sandee Bryan Marion z Teksasu „Czwarty sąd apelacyjny” został wyznaczony do rozpatrzenia wniosku o wydanie stałego nakazu sądowego.

Tinslee pracuje w Cook Children od czasu przedwczesnego porodu. Szpital powiedział, że ma rzadką wadę serca i cierpi na przewlekłą chorobę płuc i ciężkie przewlekłe wysokie ciśnienie krwi. Szpital powiedział, że nie wyszła z respiratora od czasu zatrzymania oddechu na początku lipca i wymaga pełnego wsparcia oddechowego i sercowego, głębokiej sedacji oraz medycznego sparaliżowania. Szpital powiedział, że lekarze uważają, że cierpi.

Cook Children’s powiedziała, że urzędnicy szpitala od miesięcy rozmawiają z rodziną Tinslee o obawach dotyczących jej długoterminowego przeżycia. W sierpniu szpital powiedział, że wszyscy w zespole opiekuńczym dziewczynki uzgodnili, że dalsza opieka jest daremna, a do września zaczęli rozmawiać z rodziną o ostatecznym wycofaniu wsparcia. Ponieważ lekarze i jej rodzina nadal nie są w stanie rozwiązać różnic, komitet etyki spotkał się 30 października i jednogłośnie stwierdził, że dalsze leczenie jest niewłaściwe.

Urzędnicy szpitali powiedzieli, że skontaktowali się z ponad 20 placówkami, aby sprawdzić, czy ktoś ją zabierze, ale wszyscy zgadzają się, że dalsza opieka jest daremna.

Texas Right to Life, grupa antyaborcyjna, która sprzeciwia się „10-dniowej regule”, reprezentuje rodzinę Tinslee. Rzeczniczka Kimberlyn Schwartz powiedziała, że jej grupa również dociera do obiektów i mają nadzieję, że uda się ją znaleźć, ale potrzebują więcej czasu.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: